Kwiaty ???

LOL : Kwiaty ???arrow_back_ios_newarrow_forward_ios
cicha2591

zamieściła fotkę , 960x956 - 36 kB w kategorii LOL.

3 komentarze

 
 • TakiJeden

  Mężczyzna choćby nie wiem jak się starał, na głowie stawał i uszami klaskał...to nigdy  nie zadowoli całkowicie kobiety.   :sciana:

  14 mar 2022

 • MEM

  @TakiJeden "Mężczyzna choćby nie wiem jak się starał, na głowie stawał i uszami klaskał...to nigdy nie zadowoli całkowicie kobiety."  

  To jest wygodna wymówka dla leniwych oraz dla tych, którzy w ogóle olewają znajomość potrzeb przedstawicielek własnego gatunku. ;)

  (W końcu, posługując się przykładem, widoczny na rysunku powyżej pan mucha powinien się jednak domyślić upodobań płynących z genetycznych uwarunkowań gatunku, i jeśli już te kwiatki przyniósł, to mógł te właściwe upodobaniom pani muchy, których naturalnym zapachem jest odór kału albo padliny. Ale się nie chciało... Za to, nomen omen, bzykać się to chce. :lol2: A potem zdziwienie i pretensje do kobiet... ;))

  14 mar 2022

 • TakiJeden

  @MEM  Zwróć łaskawie uwagę na określenie "całkowicie" w moim wpisie. To oznacza, że jeśli się trafi (na pozór idealnie) w upodobanie przedstawicielki własnego gatunku, to i tak nie będzie ona do końca zadowolona. Nie ten odcień, za długa/za krótka, nie ten wzór...a w ogóle to powinieneś się domyślić (!!!), że chciałam całkiem coś innego.
  Ale co tam...właśnie za to i za wszystko inne Was kochamy.   :smile:

  14 mar 2022

 • MEM

  @TakiJeden "Zwróć łaskawie uwagę na określenie "całkowicie" w moim wpisie. To oznacza, że jeśli się trafi (na pozór idealnie) w upodobanie przedstawicielki własnego gatunku, to i tak nie będzie ona do końca zadowolona. Nie ten odcień, za długa/za krótka, nie ten wzór...a w ogóle to powinieneś się domyślić (!!!), że chciałam całkiem coś innego. "

  Też prawda. :lol2:

  14 mar 2022

 • agnes1709

  Subtelnie :lol2:

  14 mar 2022

 • elninio1972

  :rotfl:

  13 mar 2022