Takie tam

komiczne : Takie tam
cicha2591

zamieściła fotkę , 720x827 - 32 kB w kategorii komiczne.

3 komentarze

 
  • Użytkownik Historyczka

    O... już wiem, jak zagadywać panów... Można z tego mieć jeszcze taki profit...

    18 paź 2025

  • Użytkownik Kotek3

    @Historyczka  
    A może zająć się gniazdkiem....:)

    2 tyg. temu

  • Użytkownik Historyczka

    @Kotek3  

    Coś mi mówi. że mogłaby zaistnieć takowa potrzeba... :)

    tydz. temu

  • Użytkownik Kotek3

    @Historyczka  
    Sprawdzę jakie jest napięcie, a zastosuję taką starą sprawdzoną metodę przy sprawdzaniu energii w bateryjce: języczkiem!:)

    tydz. temu

  • Użytkownik Historyczka

    @Kotek3  

    To istotnie może być skuteczny sposób... A potem?

    tydz. temu

  • Użytkownik Kotek3

    @Historyczka  A po stwierdzeniu że jednak potencjał jest zbyt niski, podłączył bym się do Twojego "gniazdka"

    tydz. temu

  • Użytkownik Historyczka

    @Kotek3  

    No do tego właśnie służą gniazdka... do podłączania...

    tydz. temu

  • Użytkownik Kotek3

    @Historyczka  
    Nie pozostaje nic innego jak Cię doładować!:)

    tydz. temu

  • Użytkownik Historyczka

    @Kotek3  

    No skoro gniazdko zostaje podłączone... wpięte ma coś...

    tydz. temu

  • Użytkownik Kotek3

    @Historyczka  
    Tylko by nie przeładować.....
    Bo efekt może być brzemienny!!!;)

    tydz. temu

  • Użytkownik Historyczka

    @Kotek3  

    a czyż efekt załadowania... doładowania... nie winien być brzemienny w skutkach?

    tydz. temu

  • Użytkownik Kotek3

    @Historyczka  
    Pewnie że tak!!!
    Coś  po nas ....

    tydz. temu

  • Użytkownik Historyczka

    @Kotek3  

    jakże to ekscytująca myśl, że moje gniazdko byłoby przeładowywane... :)

    tydz. temu

  • Użytkownik Kotek3

    @Historyczka  
    I ile rozkoszy dla obojga w trakcie "ładowania "....:)

    tydz. temu

  • Użytkownik Historyczka

    @Kotek3  

    Lubo też "brzemienności w skutkach..." :)

    tydz. temu

  • Użytkownik Kotek3

    @Historyczka  
    Słodkie to "brzemie" będzie!:)

    tydz. temu

  • Użytkownik Historyczka

    @Kotek3  

    Bez najmniejszej wątpliwości... sama słodycz :)

    tydz. temu

  • Użytkownik Kotek3

    @Historyczka  
    Więc do "dzieła":)

    5 dni temu

  • Użytkownik wram

    .... tak, tak, to też... sufit, no tak :D

    9 kwi 2025

  • Użytkownik agnes1709

    🥳🥳🥳

    8 kwi 2025