Materiał znajduje się w poczekalni.
Prosimy o łapkę i komentarz!

Yummi pani

kobieta : Yummi pani
Enki

zamieścił fotkę , 747x1350 - 363 kB w kategorii kobiety i seksowne.

1 komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż konto za darmo.

  • Użytkownik Historyczka

    No świetna spódniczka... Jaka szkoda, że nie założę takiej do pracy...

    3 tyg. temu

  • Użytkownik Marshall

    @Historyczka dlaczego? Mam wrażenie że męska część by była bardzo zadowolona i było by To mocno widoczne ;)

    3 tyg. temu

  • Użytkownik Historyczka

    @Marshall  

    Ach… Panie Marshall… No właśnie… dlatego nie założę  
    Bo jakbym przyszła w czymś takim do pracy, to obawiam się, że męska część klasy… no… miałaby spory problem z koncentracją.  A „mocno widoczne”… o matko, Pan to powiedział wprost!  

    Czyli Pan uważa, że faceci nie daliby rady oderwać wzroku od mojej… spódniczki? Albo raczej od tego, co by spod niej wyglądało przy każdym schyleniu albo kroku?  Jest Pan bardzo niegrzeczny, wie Pan o tym?  
    A ja niby porządna damulka… ale jak Pan tak ładnie prowokuje, to nagle zaczynam się zastanawiać… jak by to było przyjść kiedyś w czymś krótkim i zobaczyć te wszystkie spojrzenia…  I co Pan by wtedy robił, gdyby tam się znalazł?
    Czekam na szczerą odpowiedź, Panie Marshall…

    2 tyg. temu

  • Użytkownik Marshall

    @Historyczka od spódniczki, a rączkę tego co się pod nią znajduje. Tak mocno widoczne, bo kobiety widzą jak faceci ślinią się na ich widok i że są uruchamiane pewne części ciała. Ja jestem bardzo grzeczny pomagam kobietom w potrzebie i ratuje ich z opresji ;)  
    Pierwsza rzecz to obejrzał bym się za siebie, widząc przechodząco Cię obok mnie ;)

    2 tyg. temu