Upał....

kobieta : Upał....arrow_back_ios_newarrow_forward_ios
cicha2591

zamieściła fotkę , 720x780 - 41 kB w kategorii kobiety.

5 komentarzy

 
 • enklawa25

  :jupi:  :napalony:

  23 sie 2022

 • Zap

  Pie***l to, pozostań sobą. A zmienić to się będzie mosiało piekło jak już tam trafię.  :D

  30 cze 2022

 • agnes1709

  @Zap Ja z Tobą, będziemy balować i przerabiać  :whip:

  30 cze 2022

 • Zap

  @agnes1709 Bóg nas nie chce, diabeł się nas boi.  :D

  1 lip 2022

 • agnes1709

  @Zap Rozrabiać* Masz rację, i diabeł by nie podołał :D

  1 lip 2022

 • cicha2591

  @agnes1709 diabeł to mi z ręki bd jadł 🤣

  2 lip 2022

 • agnes1709

  @cicha2591 Czyli się spotkamy. Fajno!  :danss:

  3 lip 2022

 • agnes1709

  :lol2:

  30 cze 2022

 • MEM

  Pytanie na egzaminie: Czy piekło jest egzotermiczne (oddaje ciepło) czy endotermiczne (absorbuje ciepło)?  

  Jeden ze studentów napisał następującą odpowiedź.

  Najpierw musimy stwierdzić, jak zmienia się masa piekła w czasie. Do tego potrzebna jest liczba dusz, które idą do piekła i liczba dusz, która piekło opuszcza. Moim zdaniem, można ze sporym prawdopodobieństwem przyjąć, że dusze, które raz trafiły do piekła, nigdy go nie opuszczają. Na pytanie: ile dusz idzie do piekła, można spojrzeć z punktu widzenia wielu istniejących dzisiaj religii. Większość z nich zakłada, że do piekła idzie się wtedy, gdy nie wyznaje się tej właściwej wiary. Ponieważ religii jest więcej niż jedna i dlatego że nie można wyznawać kilku religii jednocześnie, można założyć, że wszystkie dusze idą do piekła. Patrząc na częstotliwość narodzin i śmierci, można założyć, że liczba dusz w piekle wzrastać będzie logarytmicznie. Rozważmy więc pytanie o zmieniającej się objętości piekła.  

  Ponieważ wraz ze wzrostem liczby dusz rozszerzać się musi powierzchnia piekła tak, aby temperatura i ciśnienie w piekle pozostały stałe, istnieją dwie możliwości.
  1. Jeśli piekło rozszerza się wolniej niż liczba przychodzących do niego dusz, temperatura i ciśnienie w piekle będą tak długo rosły, aż piekło się rozpadnie.
  2. Jeśli piekło szybciej się rozszerza niż liczba przychodzących tam dusz, wówczas temperatura i ciśnienie w piekle będzie spadać tak długo, aż piekło zamarznie.

  Która z tych możliwości jest bardziej realna?

  Jeśli weźmiemy pod uwagę przepowiednie Sandry, która powiedziała do mnie: "prędzej piekło zamarznie, niż się z tobą prześpię", jak również to, że wczoraj z nią spałem, możliwa jest tylko ta druga opcja. Dlatego też jestem przekonany, że piekło jest endotermiczne i musi być już zamarznięte. Z uwagi na to, że piekło zamarzło, można wnioskować, że żadna kolejna dusza nie może trafić do piekła, a ponieważ pozostaje jeszcze tylko niebo, dowodzi to też istnienia Osoby Boskiej, co z kolei tłumaczy, dlaczego Sandra cały wczorajszy wieczór krzyczała: "O, Boże!".  

  _____________
  I po strachu piekielnymi upałami. ;) Do tobołka, "na ostatnią drogę", kożuszek, szaliczek i czapeczkę, i mogą nam naskoczyć. ;)

  30 cze 2022

 • TakiJeden

  Czyżby zmiana orientacji seksualnej była metodą na przetrwanie upałów?
  Radzisz to ze swego doświadczenia?

  30 cze 2022

 • cicha2591

  @TakiJeden czy ja gdzieś wspominalam o zmianie orientacji ?

  30 cze 2022

 • TakiJeden

  @cicha2591 ta pani z lewej, a konkretnie jej gest skłoniły mnie do takich myśli. Zbyt się rozpędziłem mówiąc o Tobie. Sorry!

  30 cze 2022

 • cicha2591

  @TakiJeden hehe spoko

  1 lip 2022