Dowcipy oznaczone tagiem #sanki

  • Jasiu i sanki

    Jasiu marudzi ojcu:  
    - Tato ja chcę na sanki!  
    - Jestem zmęczony - odpowiada ojciec - Nie ma mowy.  
    - Tatusiu chodź! Wszystkie dzieci chodzą na sanki.  
    Po dziesięciu minutach ojciec się poddał i poszedł z synem na sanki.  
    Minęło pół godziny a dziecko znowu marudzi:  
    - Tato chodź do domu, ja już nie chcę, już nie pójdę więcej na sanki, ale chodź do domu.  
    - Nie gadaj tyle, tylko ciągnij!