Super opowiadanie po za tym jak zawsze ciesze się ze jeszcze nie zakończyłas opowiadanie ,) nie mogę się rozstać z Mike'em i Alex oni są świetni tak jak i pisarka
Jak ja kocham ich zarówno jak twoje opowiadanie ♥♥♡♡ nie spodziewałam się takiej reakcji Sary jestem mile zaskoczona teraz Alex musi zerwać z Brunem ale wiem że to nie będzie takie kolorowo (tylko moje przypuszczenia ale mogę się mylić )
Cudownie ♡♥♡♥ super jestem nimi o początku i będę do końca dodaj szybko kolejną jestem ciekawa kto wygra ale z tego co zakładam wygra Amy bo Iam gra nieźle w kosza (było w jednym z rozdziałów )
Jestem mega zaskoczona takie CO !! nie spodziewałam się że to może się tak po toczyć Może pojawi się nowy chłopak i będzie nim Mike jesteś wielka a twoje opowiadanie jest bardzooo..... dobre i fajne
Z życia siatkarki cz.50
Super opowiadanie po za tym jak zawsze
ciesze się ze jeszcze nie zakończyłas opowiadanie ,) nie mogę się rozstać z Mike'em i Alex oni są świetni tak jak i pisarka 

Ukryte marzenie cz.15
Zakochałam się w bohaterach
Uwikłany w romans cz. 3
Jak zawsze wspaniałe
nie mogę się doczekać kolejnej części 
Wyścig po miłość cz.1
Super ciekawy początek
Ukryte marzenie cz.14
Super
Uwikłany w romans cz. 2
Naprawdę wciągające opowiadanie
Niespodziewanie cz.23
Super nie umiem się wyłowić mimo że krótkie to super
Z życia galerianki cz.5 OSTATNIA
Fajnie się skończyło ogółem opowiadanie było fajne
Wszystko co zechcesz 24
Super nie wiem co powiedzieć
Z życia siatkarki cz.45
Uwielbiam to opowiadanie
To na Ciebie czekałem cz.22
Ja na pewno nie zapomnę takiego opowiadania się nie zapomina
super czekam na więcej; )
Ukryte marzenie cz.13
Super jak zawsze
EXTRA 
Z życia siatkarki cz.43
Super opowiadanie
Beznadziejna miłość.. cz.8
Kiedy kolejna część ? Ja tu z niewiedzy umieram
Pamiętnik Majki cz. 12
Cudowne
Z życia siatkarki cz.42
Jak ja kocham ich zarówno jak twoje opowiadanie ♥♥♡♡ nie spodziewałam się takiej reakcji Sary jestem mile zaskoczona teraz Alex musi zerwać z Brunem ale wiem że to nie będzie takie kolorowo (tylko moje przypuszczenia ale mogę się mylić )
Wszystko co zechcesz 23
Cudownie ♡♥♡♥ super jestem nimi o początku i będę do końca
dodaj szybko kolejną jestem ciekawa kto wygra ale z tego co zakładam wygra Amy bo Iam gra nieźle w kosza (było w jednym z rozdziałów )
Z życia siatkarki cz.41
No i znów płaczę
wiedziałam że to będzie Mike
no porostu cudowne
jak zawsze
czekam na kolejną
Z życia siatkarki cz.40
Jestem mega zaskoczona takie CO !!
nie spodziewałam się że to może się tak po toczyć
Może pojawi się nowy chłopak i będzie nim Mike
jesteś wielka a twoje opowiadanie jest bardzooo..... dobre i fajne 
Z życia siatkarki cz.39
Super opowiadanie
łzy mi stoją w oczkach ....oni muszą być razem
czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy