Pani123

z C.
razem:   140 4
 • Pani123

  @agnes1709 wołałaś, więc jestem  :lol2:  a może poświrujesz sobie na swoich komentarzach? wiesz, tych co to je usuwasz po kilku godzinach, hmmm ?  wiem,  złośliwa jestem, ale zastanów się czy było by Ci milo ;)

 • Pani123

  "— Co? Ty chyba sobie żartujesz.  
       — Nie mówię poważnie."

  Nie mówię poważnie. -  żartuję
  Nie, mówię poważnie   -  nie żartuję

  I teraz pytanie, która wersja powinna być użyta w  opowiadaniu? Jak wynika z treści opowiadania ta druga raczej...   Przecinki w odpowiednich miejscach ważna rzecz.

 • Pani123

  Mam wrażenie, że to nie było ostatnie słowo Rafaela. Ciekawe w którym kierunku to pójdzie. Ode mnie łapa i liczę na kontynuację :)

 • Pani123

  @Duygu mnie też będziesz mówić gdzie mogę się odzywać? przykro mi, na mnie to nie podziała  :D  
  a z łapką chyba nie zrozumiałaś, albo kulturalnie udalaś, że nie rozumiesz ;) to, że łapki są przy komentarzach to normalne, sama je daje. Ale jeżeli taki gest poparcia masz w 3-4 minuty od dodania komenta to o czym to świadczy?   Nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne jest. Ten kto ma  choć trochę oleju w głowie, sam sobie odpowie. Kulturalnie pozdrawiam i do zobaczenia przy okazji innej dyskusji pod innym tekstem. Bo chyba nie będziemy ciągnąć nudnego tematu ? ;)

 • Pani123

  @Duygu dziwi Cię to co robi Marg? mnie  w tej sytuacji nie, a dobrze wiesz że jej fanką nie jestem.  
  P.S. Szybko te łapki dostajesz, 4 min i już jest ... fanclub działa :D

 • Pani123

  @Duygu  a kim Ty jesteś żeby mówić komuś kiedy może się  odzywać a kiedy nie? jesteśmy w przestrzeni publicznej zdaje sie, prawda?  zakrakałybyscie dziewczynę,gdzie się pojawi jedna, tam zaraz druga do pomocy a za chwilę i  trzecia będzie.

 • Pani123

  @agnes1709 no fajne te żarty, nie ma co... dobrze, że jest choć kilka osób które tego nie popierają, bo można by zwątpić w ten świat.

 • Pani123

  @agnes1709 skoro nie muszą, to po co to robią? oj zabolało  ;)

 • Pani123

  @Somebody Szkoda, że nie odpowiedziałaś na pytania... nową, inną wersję czegoś  dobrego zawsze warto zrobić, ale to dużo trudniejsze prawda?

    Owszem,  pokazałaś  co mozna bylo zrobić z pomysłem Marg, ale czemu zrobiłaś to tutaj?  Gdybyś to samo napisała  w komentarzu pod jej  tekstem pierwsza bym Ci łapę w górę kliknęła. Zwykle czytam teksty M. i, może się mylę, ale nie widziałam ani razu żebyś tam zabierała głos.    Natomiast wzięcie sobie tekstu bez czyjejś wiedzy i zgody, oraz  ośmieszanie go (tak, w mojej ocenie to zrobiłaś przez  porównanie ze swoim) w innych miejscach....no sorry, ale to dla mnie zwyczajne chamstwo.

 • Pani123

  @Somebody Czyli idziesz na łatwiznę? wiesz, że dasz radę i na pewno będziesz lepsza. Czyż nie?  To są te ćwiczenia warsztatu? Spróbuj napisać lepiej niż ktoś kto jest naprawdę dobry, a nie bierzesz pod lupę tych słabszych i jeszcze chcesz ich kosztem zapoczątkowywać zabawę jakąś ("chętnie zapoczątkowałabym zabawę, w której autorzy lol-a dokonywaliby swobodnych przeróbek innych utworów innych użytkowników" - w domyśle, jak się właśnie  okazało, tych slabszych).  Marg zdecydowanie się sprzeciwiła takiemu  wykorzystywaniu swojego tekstu ale masz to w nosie. Bo Tobie wolno i masz prawo... kuźwa dokąd ten świat zmierza...

 • Pani123

  @Somebody @Somebody  "najb"? ;) nowe pokolenie widzę :D  
  I owszem, masz prawo, ale czy to w porządku jest?  Obie wiemy na czyją korzyść wypada zestawienie  obydwu utworów. Dla mnie to kreowanie siebie kosztem drugiej osoby i za to ode mnie łapa w dół. Dyskusje uważam za zakończoną.

 • Pani123

  @Somebody Inspiracja inspiracją,  prawo prawem,  jednakże działając na jednym portalu i  respektując podstawowe zasady współżycia społecznego w dobrym tonie byłoby najpierw zapytać autorkę  o zdanie.