Pani123

z C.
wierzę TYLKO w ufo... kłamczuchy WON!
razem:   191 2
 • Pani123

  fuuuj,  jakie paskudne silikony :swoon:

 • Pani123

  @Duygu mnie też będziesz mówić gdzie mogę się odzywać? przykro mi, na mnie to nie podziała  :D  
  a z łapką chyba nie zrozumiałaś, albo kulturalnie udalaś, że nie rozumiesz ;) to, że łapki są przy komentarzach to normalne, sama je daje. Ale jeżeli taki gest poparcia masz w 3-4 minuty od dodania komenta to o czym to świadczy?   Nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne jest. Ten kto ma  choć trochę oleju w głowie, sam sobie odpowie. Kulturalnie pozdrawiam i do zobaczenia przy okazji innej dyskusji pod innym tekstem. Bo chyba nie będziemy ciągnąć nudnego tematu ? ;)

 • Pani123

  @Duygu dziwi Cię to co robi Marg? mnie  w tej sytuacji nie, a dobrze wiesz że jej fanką nie jestem.  
  P.S. Szybko te łapki dostajesz, 4 min i już jest ... fanclub działa :D

 • Pani123

  @Duygu  a kim Ty jesteś żeby mówić komuś kiedy może się  odzywać a kiedy nie? jesteśmy w przestrzeni publicznej zdaje sie, prawda?  zakrakałybyscie dziewczynę,gdzie się pojawi jedna, tam zaraz druga do pomocy a za chwilę i  trzecia będzie.

 • Pani123

  @Margerita w tekście jest  na początku Michał

 • Pani123

  To w końcu Michał czy Marcin?

 • Pani123

  @agnes1709 no fajne te żarty, nie ma co... dobrze, że jest choć kilka osób które tego nie popierają, bo można by zwątpić w ten świat.

 • Pani123

  @agnes1709 skoro nie muszą, to po co to robią? oj zabolało  ;)

 • Pani123

  @Somebody Szkoda, że nie odpowiedziałaś na pytania... nową, inną wersję czegoś  dobrego zawsze warto zrobić, ale to dużo trudniejsze prawda?

    Owszem,  pokazałaś  co mozna bylo zrobić z pomysłem Marg, ale czemu zrobiłaś to tutaj?  Gdybyś to samo napisała  w komentarzu pod jej  tekstem pierwsza bym Ci łapę w górę kliknęła. Zwykle czytam teksty M. i, może się mylę, ale nie widziałam ani razu żebyś tam zabierała głos.    Natomiast wzięcie sobie tekstu bez czyjejś wiedzy i zgody, oraz  ośmieszanie go (tak, w mojej ocenie to zrobiłaś przez  porównanie ze swoim) w innych miejscach....no sorry, ale to dla mnie zwyczajne chamstwo.

 • Pani123

  @Somebody Czyli idziesz na łatwiznę? wiesz, że dasz radę i na pewno będziesz lepsza. Czyż nie?  To są te ćwiczenia warsztatu? Spróbuj napisać lepiej niż ktoś kto jest naprawdę dobry, a nie bierzesz pod lupę tych słabszych i jeszcze chcesz ich kosztem zapoczątkowywać zabawę jakąś ("chętnie zapoczątkowałabym zabawę, w której autorzy lol-a dokonywaliby swobodnych przeróbek innych utworów innych użytkowników" - w domyśle, jak się właśnie  okazało, tych slabszych).  Marg zdecydowanie się sprzeciwiła takiemu  wykorzystywaniu swojego tekstu ale masz to w nosie. Bo Tobie wolno i masz prawo... kuźwa dokąd ten świat zmierza...

 • Pani123

  @Somebody @Somebody  "najb"? ;) nowe pokolenie widzę :D  
  I owszem, masz prawo, ale czy to w porządku jest?  Obie wiemy na czyją korzyść wypada zestawienie  obydwu utworów. Dla mnie to kreowanie siebie kosztem drugiej osoby i za to ode mnie łapa w dół. Dyskusje uważam za zakończoną.

 • Pani123

  @Somebody Inspiracja inspiracją,  prawo prawem,  jednakże działając na jednym portalu i  respektując podstawowe zasady współżycia społecznego w dobrym tonie byłoby najpierw zapytać autorkę  o zdanie.

 • Pani123

  Stroją się te baby, całe dnie spędzają na upiększających zabiegach, manicure pedicure i inne cuda, a tu wychodzi na to, że wystarczy iść do zakrystii, przebrać się   kieckę w wiktoriańskim stylu, pstryknąć palcami  i już  - Kopciuszek przeistacza się w olśniewającą pannę młodą  :D  
  Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, bo  ten jeden szczegół mi jakoś umknął. Kto przygotował  przyjęcie w rezydencji w Bieszczadach? Przecież dopiero  godzinę przed ślubem okazało sie, że jest problem z organizacją przyjęcia na wcześniej zamówionej sali. Poza tym Marek nie wykonał żadnego telefonu w tej sprawie po tym, jak już zwolnil całą załogę z wcześniej wspomnianego  domu weselnego, więc...? chyba jakieś czary mary  były?

 • Pani123

  @agnes1709 a to już inna sprawa, każdy "łapie" w swoim tempie ;)  
  wybacz, stare baby tak mają że się wszystkiego czepiają :D

 • Pani123

  @agnes1709 ale te niewinne żarty są czyimś kosztem i ta osoba raczej nie jest zadowolona.