Nabuchodonozaur

Azrael, 30 lat
Freelancer lubiący zarówno pisać i czytać. W wolnej chwili pracujący nad własną książka którą liczy, że uda się wydać. Wybiera się w świat fikcji literackiej, by uciec od szarej rzeczywistości. Nie ma dla niego tematu taboo i nie boi się rozmawiać o niekomfortowych tematach.
razem:   1
  • Nabuchodonozaur

    Uczniowie jak to uczniowie wykorzystując moment nieobecności nauczycielki rozmawiają, pokazują sobie filmiki, fotki z instagrama czy innego tiktok. Jednak powrót nauczycielki sprawił, że wszyscy zamarli, nikt się nie spodziewał, że ich nauczycielka wejdzie w prześwitującej koszuli. Chłopcy niewiele czekając zaczęli nagrywać i robić zdjęcia w końcu taka okazja nie trafia się codziennie. Tylko jeden chłopak zachował zimną krew. Był to uczeń typu zdolny ale leniwy.  

    - co wy wszyscy macie po pięć lat. Na pornhubie zobaczycie więcej.  

    Najwyraźniej jego słowa wystarczyły by wszystkich uspokoić i uświadomić ich, że faktycznie więcej w internecie zobaczą, niż u swojej nauczycielki. Jednak ten uczeń, nazwijmy go na potrzeby opowiadania Michał, miał w tym swój interes. Michał znał tę nauczycielkę. Jest ona jego sąsiadka. Michał już wiedział co zrobić z materiałem dowodowym, który właśnie został zebrany, tylko musi poczekać do końca zajęć.

    (Jak się podoba to zapraszam na priv do kontynuowania 😉)