DziecieChaosu

Aga z Tam Gdzie Asfalt Na Noc Zwijają, 30 lat
Strona: wattpad.com/user
Pisanie stało się moją pasją. Uwielbiam tworzyć postacie, wymyślać scenariusze i dialogi. Staram się poszerzać horyzonty i pisać w różnych kategoriach. Lubię też czytać, słuchać muzyki, uczyć się nowych rzeczy, rysować, gotować, robić ręcznie biżuterię (z gotowych elementów lub drewna), gapić się nocą w niebo, wygłupiać się, śmieszkować, grać w bilard i ping-ponga :) Interesuję się też psychologią i rozwojem osobistym <3 Jestem typem grubo pokręconego marzyciela, a same marzenia mam skromne. Pisać książki, zwiedzić cały świat, odbyć lot balonem powietrznym nad Afryką, skoczyć ze spadochronem, kupić helikopter i zostać milionerką. Co do wad, to nie mam żadnych. Sama słodycz i ciastka :D
razem:   thumb_up 77 thumb_down 7 mode_comment 5 visibility 23 737
 • To co robię

  To, co robię, nie musi mieć sensu dla
  nikogo poza mną. Na tym polega piękno szaleństwa.
  ~Rachel Hawthorne

 • Współczesne boginie

  "Współczesne boginie powstają z piwnej piany."
  Lidia Jasińska

 • jak się nazywa

  - Jak się nazywa zbędny kawałek skóry na końcu penisa?  - Mężczyzna :D

 • Dziewczynka, gdy stanie się kobietą,

  " Dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie. A w szczególności zrozumie, że gdy ją boli, to tak naprawdę nie boli.

  Gdy jej się chce, to tak naprawdę jej się nie chce, a gdy nie chce, to właśnie chce. Gdy płacze, to histeryzuje i jest niewdzięczna. Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.

  Gdy się cieszy, to się wygłupia, albo jest pijana. Gdy chce ładnie wyglądać, to się mizdrzy, a gdy się kimś zainteresuje, to się puszcza. Gdy się wstydzi, to jest głupia, a gdy się nie wstydzi to jest bezwstydna.

  Gdy się przy czymś upiera, to przesadza, a gdy się nie upiera, to nie wie czego chce. Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.

  Gdy ma ochotę na seks, to jest suką, a gdy nie ma ochoty na seks, to też jest suką. Jeśli chce być kimś – to znaczy, że przewróciło się jej w głowie, a jak nie chce być kimś, to jest głupią kurą.

  Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał, a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana. Wtedy też będzie wiedzieć, że gdy dostaje furii – to jej się tylko tak zdaje.

  W każdym razie, może być pewna, że nie ma żadnych prawdziwych powodów do gniewu i powinna udać się po poradę do psychoterapeuty. "

  — Wojciech Eichelberger

 • Czyż wiek świadczy o mądrości?

  (…) czyż wiek świadczy o mądrości? O nie! Wiek świadczy jedynie o tym, że człowiek leciwy popełnił więcej głupstw, niegodziwości oraz pomyłek od człowieka młodego.
  Jacek Piekara

 • Sensem podróży nie jest dotarcie do celu

  Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga, by w nią wyruszyć. Zwyczajni ludzie żyją z dnia na dzień, wielcy ludzie mają marzenia, bohaterowie wyruszają na podbój tych marzeń. Ja jestem bohaterem, bracie.
  Jacek Piekara

 • Szkoła jest po to

  Szkoła jest po to, żeby dzieciaki potem robotę na czarno w mieście załapały. I żeby wam podania do pomocy społecznej pisały.
  Andrzej Pilipiuk

 • Wstałem i uczyniłem pierwszy pieprzony krok

  "Wstałem i uczyniłem pierwszy pieprzony krok, a później jeszcze jeden. Mówią, że pierwszy krok jest najtrudniejszy, ale ja miałem wrażenie, że wciąż zaczynam od nowa. Same pieprzone pierwsze kroki."
  Miroslav Žamboch

 • Czułem się jak trup

  Czułem się jak trup, który zaczyna już śmierdzieć, ale jeszcze ciągle zastanawia się nad swoim powrotem do życia – uparty trup.
  Miroslav Žamboch

 • W absolutnie każdej relacji damsko

  "W absolutnie każdej relacji damsko męskiej, wystarczy postawić sobie jedno proste pytanie: czy chcę być z tą osobą? Czasami trzeba to pytanie postawić drugiej osobie: czy chcesz ze mną być? W zdrowym związku jest tylko jedna odpowiedź: tak. W chorych związkach ludzi problemowych pada odpowiedź: "tak, ale…”. Tak, ale mam żonę. Tak, ale mieszkamy daleko od siebie. Tak, ale jestem gejem. Tak, ale jestem twoim ojcem. Tak, ale mam brzydkie cycki. Tam, gdzie problemy, tam zawsze jest jakieś ale. Głupi ludzie nie rozumieją, że słowo "ale” jest innym określeniem słowa "nie”. Subtelniejszym, zgrabniejszym, mniej bolesnym, ale to wciąż jest: nie.”

 • A idź ...

  "A idź w cholerę. Tylko wróć zaraz.”
  Monika Sawicka

 • masz świra

  "Masz świra, to go hoduj"
  Jarosław Wilk