Historyczka"Ach, jak mi tu dobrze... mam nadzieję, że ci łobuzowaci chłopc z sąsiedztwa mnie nie podgladają..."11 cze 2021 odpowiedz Zgłoś
2 komentarze
enklawa25
Niezłe balony

Historyczka
"Ach, jak mi tu dobrze... mam nadzieję, że ci łobuzowaci chłopc z sąsiedztwa mnie nie podgladają..."