Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Colpito da un fulmine!

NSFW : Colpito da un fulmine!«»

Una donna molto bella!

RomanziereXY

zamieścił fotkę , 535x800 - 71 kB w kategorii NSFW. Tag: #sex

3 komentarze

 
 • enklawa25

  Super laska

 • RomanziereXY

  A co? Nie masz pioruna w portkach? To męski piorun uderza dwa razy w wiadome Erosowi miejsce.  :lol2:

 • Aladyn

  @RomanziereXY   "Uderzenie pioruna", jako nagłówek zdjęcia, rozumiałem jako określenie wrażenia, które wg Ciebie, powinno zrobić zdjęcie tej donny.  
  A sam piorun, w swej istocie, jest zjawiskiem co prawda szybkim, ale też krótkotrwałym i nie uderza dwa razy w to samo miejsce. Porównanie więc tego, co mam w portkach, do pioruna...jest w moim przypadku nie adekwatne. Tym, co mam, uderzam nie piorunująco, ale długo, dogłębnie i wielokrotnie w to samo miejsce. W każdym razie właścicielka tego, znanego Erosowi, miejsca nie narzeka, a wręcz przeciwnie.    :)

 • RomanziereXY

  @Aladyn W porządku rozumiem. Zinterpretowałeś to klasycznie, czyli tak jak włoscy sycylijczycy. Jednak mylisz się co do pioruna i jego właściwości. W rzeczywistości uderza dwa razy. Po raz pierwszy, gdy rozbudza pożądanie, a po raz drugi, gdy wyładowywuje całe napięcie orgazmem. Zeus nie bez powodu władał piorunem. Powszechnie znana jest mitologiczna męskość króla Olimpu. Między pierwszym a drugim uderzeniem czas jest długi, pełen mocnych ruchów twardziela, wykonywanych głęboko i szybko. Pierwsze uderzenie to zapłon. Potem jesteś krzesiwem, które wypełnia kobietę wszechobecną energią przez ciebie stworzoną i jej darowaną. Drugie uderzenie to kulminacja, czyli detonacja - orgazm. Nie znasz tao?  :faja:

 • Aladyn

  Rzeczywiście jest na co popatrzeć...ale żeby aż uderzenie pioruna?