Zakochana5

Monika z Toruń, 21 lat
Dziewczyna z marzeniami. Nie wysyłam nudesów a komu nie podobają się moje memy to niech przejdzie na inne konto.
razem:   105 1 5 7 503
 • Na plaży

  Jest Jasiu z mamą i tatą na plaży nudystów. Widzi Pana z dużym penisem i pyta się o czym to świadczy a mama mówi że ten pan jest głupi. Potem widzi panią z dużymi piersiami i znów się pyta co to znaczy a mama mówi że im większe piersi tym glupsza kobieta. Po chwili Jasiu biegnie do mamy i krzyczy "Mamo, tata rozmawia z bardzo głupią panią i na dodatek sam głupieje!"

 • Kwiaty

  Diabeł złapał Polaka Niemca i Czecha. Kazał im przynieść piękny kwiat. Polak przyniósł stokrotkę, Niemiec różę a Czecha nie widać. Diabeł kazał zjeść im swojego kwiatka bo jak nie to zostanie w piekle. Polak stokrotkę zjadł z uśmiechem na twarzy a German płacze i śmieje się. Diabeł spytał czemu płacze i się śmieje a ten odpowiedział że go boli więc płacze a że Czech idzie z kaktusem to się śmieje.

 • Złota rybka i Murzyni

  Trzech Murzynów złowiło złotą rybkę i ta postanowiła spełnić im po jednym marzenia. Pierwszy poprosił by był biały i tak się stało. Drugi również o to prosił i to dostał. Ostatni powiedział by pozostała dwójka stała się czarna.

 • Blondynka i autobus

  Proszę Pani, ten autobus kursuje tylko w Święta.
  A to świetnie bo akurat mam imieniny.

 • Blondynka i ziemia

  Czemu blondynka je ziemię?
  Bo grunt to zdrowie!

 • Słoń i mrówka

  Mrówka i słoń postanowili pobawić się w chowanego. Pierwszy chowa się słoń a mrówka natychmiast go znajduje. Potem słoń szuka ponad godzinę mrówkę, poddaję się i mówi:
  - Nie szukam Cię mrówki! Mam Cię w dupie!  
  - Skąd wiesz?

 • Złamana noga

  Czemu blondynka złamała nogę podczas grabienia liści?  
  Bo spadła z drzewa.