Moje

 • MiloManara

  SWING GIRL 7 gru 2016

  Będą następne części?

 • MiloManara

  Nastolatki 40lat temu... Początki 13 maj 2016

  Bardzo fajny tekst. Bardzo fajne wspomnienia. Osobiste. Pewnie Autor wciąż pamięta niektóre zapachy, dźwięki, emocje, światło, z tego 1971 roku, jakby to było wczoraj... Czekamy na dalszą część..

 • MiloManara

  KURTYZANA 2 kwi 2016

  Dobrze napisane. Choć to nie mój świat ani język.. Przydałaby się korekta.. Ale widać coś dobrego...

 • MiloManara

  Ucieczka 29 mar 2016

  Bardzo dobre

 • MiloManara

  Los Opiekunki 23 mar 2016

  Brutalne, surowe.. No, tu nie można oczekiwać czułości. Tekst na plus...

 • MiloManara

  Tym razem inaczej... 18 mar 2016

  @nienasycona To powrotu do zdrowia życzę ;-)

 • MiloManara

  Tym razem inaczej... 15 mar 2016

  @nienasycona Gdzieś Ty się podziewała, dziewczyno? Ferie w Gwatemali? Czy już nie kręcą Cię opowieści z dreszczykiem.. lub z dreszczykiem gdzie indziej...?

 • MiloManara

  Zerżnij mnie 12 lut 2016

  Jeden z bardziej oryginalnych tekstów tutaj.. Bardzo szczere. Prawdziwe też. Poetyckie. Jak autorka jeszcze wróci to niech pisze dalej, więcej..

 • MiloManara

  Tym razem inaczej... 11 lut 2016

  No, no... Czy to oby naprawdę Ty? Że taki format? Obiecałaś poprawę w spacjach i przecinkach. I mam! A cytat, z tego co widzę, to ludzie nadal czytają Sapka, a myślałem, że to odeszło z poprzednią epoką.. No ale to tylko drobnostki. A meritum? Aga, wzięło mnie! Bo zabawne, odpowiednio stopniowane, podniecające. Jak zawsze u Ciebie - jednocześnie lubieżnie i z uczuciem. Fajna gra pomiędzy tym, co "myślisz" a tym, co w dialogach.. Gratuluję ;-)

 • MiloManara

  Wróciłam. (Część pierwsza) 17 sty 2016

  Rozwija się całkiem pozytywnie... Czekamy na więcej...

 • MiloManara

  Do matury cz. II 30 gru 2015

  Niezłe, niezłe... Nawet więcej...

 • MiloManara

  O zdradzie słów kilka 23 gru 2015

  @nienasycona No ale widzisz, mnóstwo sprzątania mnie czeka również, bo mam swoją warownię, w której żyję i czasem musi być czysta ;-) Nieobecność była spowodowana pewnymi trudnymi wyborami, brakiem czasu, priorytetami i całkowitym zapomnieniem o bohaterce, której kiedyś dałem życie. Ale ona jest. Jedynie czeka. A jeśli jest choć taka jedna czytelniczka jak Ty, to warto, by znów się pojawiła w tym świecie. I myślę, że jeszcze w 2015 roku.. A co do spotkania, to rzecz jasna nigdy nie mówię nigdy. Może kiedyś będziesz siedzieć w tym samym pociągu co ja, w kolejce na ten sam koncert, na rynku w mieście, w którym oboje będziemy turystami. Bo przecież mieszkasz 600 kilometrów od mojego zamczyska... A spacje, moja droga, to zbyt wiele myszy, które harcują w Twoim świecie. I kota brak, takiego zboczonego zawodowo, jak mnie...

 • MiloManara

  O zdradzie słów kilka 23 gru 2015

  @nienasycona Za Tobą najbardziej w internecie (jako osobę całkowicie nieznajomą, której zapewne nigdy nie poznam) tęsknię najbardziej ;-) Powód mojej absencji jest dość prozaiczny. W życiu mi się dużo zmieniało w ostatnich miesiącach. Wreszcie wychodzę na prostą, wreszcie czuję wiatr na twarzy i widzę trochę światła w oddali. Więc pewnie ukończę niedługo dwunastkę która w próżni zawisła, to pewnie kwestia kilku godzin. Samotnie spędzane święta, spędzane obecnie życie i brak naturalnych podniet pewnie będzie pomocne hehe... A Ty dalej obserwuj rzeczywistość, strzelaj ją po twarzy, i opisuj to w swoich minifelietonach. Nawet mi już nie przeszkadzają Twoje spacje i przecinki ;-) No i kochaj! To jedyne trafne życzenie na ten okres roku...

 • MiloManara

  O zdradzie słów kilka 22 gru 2015

  Bardzo trafne przemyślenia. Nie wszystkie tezy przyjmuję bez zastrzeżeń, ale jak zwykle udowadniasz, że dużo widzisz, bo chcesz zobaczyć, dużo czujesz, bo sama kochasz. Dlaczego Pani Agnieszka tak rzadko pisze? ;-)

 • MiloManara

  Dzień z życia korporacyjnego szczura 8 paź 2015

  oryginalne, ciekawe, zabawne

 • MiloManara

  Dwoistość więzi. Część pierwsza- desiderium 4 wrz 2015

  @nienasycona Dwanaście będzie trochę dłuższe, jestem w połowie. Poza tym czasu brak, a i z nastawieniem mam nie zawsze po drodze ;-( A Ty dumna być powinnaś, bo Twoje pisanie jest naprawdę dojrzałe. Czuć, że oddajesz w nim prawdziwą cząstkę siebie.

 • MiloManara

  Dwoistość więzi. Część pierwsza- desiderium 3 wrz 2015

  Dawno mnie tu nie było, a tu taka niespodzianka! Nareszcie nowy tekst Nienasyconej! Cóż dodać, skoro wszyscy już to należycie ocenili? Jest intensywnie, mocno, szczegółowo. Są słowa, które oddają pasję, tęsknotę, pożądanie, zabawę kochającej się szczerze pary. Zazdroszczę, Agnieszko... Nie Twego mężczyzny rzecz jasna ;-) Tego, że można z kimś to robić, tak robić. Że można tęsknić, a tęsknota przynosi nagrodę w postaci powrotów...

 • MiloManara

  Sekretarka doskonała cz. 2 3 sie 2015

  Dobre, dobre...

 • MiloManara

  W ciemnościach 31 lip 2015

  Całkiem fajne. Warto byłoby bardziej wykorzystać te ciemności. To niesamowite uczucie być z kimś w takiej czerni, że nie widać nawet własnej dłoni. Uruchamiają się inne zmysły. Są niezłe wrażenia. Ech, wracają wspomnienia...

 • MiloManara

  Kopciuszek A. D. 2015 23 lip 2015

  Ciekawe...