Lucy15

Wika z Woj. śląskie
Strona: http://pisanieopowiadantoradosc.blogspot.com
W zasadzie zawsze się zastanawiam, co by tu o sobie powiedzieć i nigdy nic mi konkretnego do głowy nie przychodzi xd Tak więc zacznę od podania kilku suchych faktów, a reszty dowiecie się sami ;D Kocham czytać książki, spać, spotykać się z przyjaciółmi, robić coś z niczego, gotować, pisać opowiadania, grać w siatkę, kosza, ręczną... Każdy sport, byle nie nożna, za co mnie pewnie niektórzy już na starcie znienawidzą... xD Podobno jestem zakręcona i pozytywnie nastawiona do wszystkiego, ale nie wiem ile jest prawdy w pierwszym stwierdzeniu xD Mam niewyparzony język i czasem zapominam, żeby się w niego ugryźć xD Lubię szczerość i mówienie prosto z mostu, bo owijanie w bawełnę tylko przedłuża sprawę xd No, to tyle na dobry początek! :D
razem:   121 4 3 8 799
 • Kocham Cię...

  - Kocham Cię- Powiedział chłopiec.
  - Tak jak dorośli?- Spytała dziewczynka.
  - Niee... Ja Cię kocham naprawdę
  ~ Znalezione

 • Gwiazdy...

  - Mamusiu - Zapytała 7-letnia dziewczyna - skąd wiemy, że się zakochaliśmy?
  - Widzisz, Kochanie... - zaczęła matka - to tak jak z gwiazdami.
  - Z gwiazdami?- Zdziwiło się dziecko.
  - Tak, Skarbie.- Uśmiechnęła się łagodnie kobieta.- Gdy zerkniemy na niebo nocą, widzimy miliony malutkich świecących punkcików. Dopiero po jakimś czasie dostrzegamy, że jedna z nich świeci najjaśniej. Tylko dla nas. Staje się najważniejszą naszą gwiazdką.  
  - Znalezione

 • Możesz nie być...

  Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, Ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią, i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia, ale da ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej, i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy cię denerwuje, i tęsknij kiedy jej nie ma.  
  - Bob Marley

 • Sztuka

  Największą sztuką jest śmiać  
  się zawsze i wszędzie...
  Nie żałować tego, co było...
  Nie bać się tego, co będzie!

 • Anioły Istnieją...

  Anioły istnieją...
  Tylko czasami nie mają skrzydeł  
  i nazywamy ich przyjaciółmi