AlexAthame

Andrzej, Alex.
W Tobie są prawie wszystkie odpowiedzi.Bo może się zdarzyć, że odpowiedź na jedno pytanie determinuje odpowiedz na inne. Może, ale nie musi. Bo to jak jest, zależy od tego czy zadasz pytanie czy nie. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) tym o czym piszę, napisz do mnie w wiadomościach lub na maila algometh@gmail.com Są trzy piękne widoki. Wschodzącego słońca nad oceanem, tęczy po deszczu i migoczącej zorzy. Ale żaden z nich nie jest tak piękny jak twarz śmiejącego się dziecka.
razem:   630 6
 • AlexAthame

  Perseida - Rozdział 14
  12 lut 4:28

  @Iga21 Chyba pytasz z czego się cieszę. Słoneczko jest synonimem podziękowania albo miłego pozdrowienia. Myślałem, że wiesz. Odpisałaś na mój komentarz, to tak zareagowałem.

 • AlexAthame

  Perseida - Rozdział 14
  10 lut 22:53

  @elorence Być może starasz się być realna.O ile wiem Polacy przeklinają.Tu gdzie mieszkam, zależy od ludzi.Ja osobiście nie lubię mówić brzydkich słów.Jedynie używałem brzydkich słów kiedy się zapomniałem i dałem ponieść emocjom. A to miało miejsce podczas pracy(pracuje sam na dachu) i czasem podczas kłótni z żoną.Bo jest jedyną osobą, która potrafi mnie wyprowadzić z równowagi.

 • AlexAthame

  Perseida - Rozdział 14
  10 lut 22:39

  @elorence Mnie się podoba.Prawde mówiąc kilka razy się przymierzalem poprzednio czytać twoje opowiadania i wciąż trafiłem na k...Jakoś tak. Mnie sceny erotyczne nie przeszkadzają.To jest część naszego życia.

 • AlexAthame

  Perseida - Rozdział 14
  10 lut 22:19

  @Iga21 Ja jestem tego samego zdania co autorka.Sprobuj sobie wyobrazić cala sytuację w realu.Co miał Kostek zrobić?Pojsc na całość? A gdyby go odrzuciła? Widzisz, może być tak, że chłopak wie. Może być tak, że po dziesięciu minutach będą w łóżku i to nic nie zmieni, bo on wie, że to ta wybrana.Ale w wypadku Leti ?Ona by może odebrała to wówczas że chce tylko tego.A ona chce dobrej, mocnej i długiej relacji.Moze na życie.I Kostek tego chce.Wiec przelamia lody.Mam nadzieję, że Elorance tak to poprowadzi.

 • AlexAthame

  Perseida - Rozdział 14
  10 lut 22:12

  @elorence W sumie to naturalne dla normalnej osoby.Numerki to nie wszystko.No ale czytając większość erotycznych na lolu można sądzić, że to jest sens istnienia.  

 • AlexAthame

  Perseida - Rozdział 14
  10 lut 21:06 ·

  Według mnie Dawid zachował się trochę za odważnie.Skad mógł wiedzieć, że Leti już wybrała.Chociaz nie wiem czy gdyby Kostek zrezygnował, nie miałby szans. Ale chyba Leti nie jest typem , że chce  po prostu kogoś mieć.Ona też wybiera z jakiś powodów. Chyba najbardziej naturalnych.Ten ktoś musi dac jej pewność, że mu na niej zależy.

 • AlexAthame

  Niebieski tygrys – Rozdział 28| Mówiłem ci, że jeszcze się spotkamy
  9 lut 19:32 ·

  Też mam takie odczucie, że to nie on. Byc może przeżył, ale wygląda, że to ktoś inny. Tylko kto? Tylko czy Amelia miała dowód, że go zabiła? Notatkę w prasie, dochodzenie? Czasem ludzie przezywaja. I wowczas żyja tylko dla zemsty. Robi się bardziej ciekawiej. I w końcu mamy dowód do czego jest zdolna słodka Amelcia.

 • AlexAthame

  Przez szybę, cz. 1
  8 lut 21:38

  No cóż  kobiety chyba lubią takich macho, więc w pewnym sensie same są sobie winni. Takich co je wywyzszają i prawie uwielbiają,  mają gdzieś. Dziwny jest ten świat.Jakkolwiek, z tego powodu, że tak jest między mężczyznami a kobietami, trochę je rozumiem, że w końcu uciekają w ramiona innych kobiet.Za to facetów co wolą innych facetów, nie rozumiem. Cz pierwsza, to może będzie drugą i zobaczymy. Pisarka z pewnością nie jest dziewczynką, widać to po treści.

 • AlexAthame

  Dzieci, które giną.
  7 lut 22:35

  @lolowiec Dziękuję za komentarz.Jezeli chcesz podyskutować o kwestiach doktrynalnych odnośnie Bibli to zapraszam na wiadomości.Nie jestem katolikiem i mam nieco inne spojrzenie na sprawy. Widzę, że czytasz Słowo.

 • AlexAthame

  Perseida - Rozdział 13
  5 lut 1:02

  @elorence Nie wiem jak w Polsce ale w Północnej Ameryce jest przewaga grubych ludzi.Pewnie się to bierze z jedzenia niewłaściwych rzeczy, a o właściwe coraz trudniej. Drugim powodem otylosci jest tryb życia. Z tego powodu kogoś z nadwagą uważa się za całkiem normalnego.Nie bardzo wiem co miałaś na myśli w pierwszym zdaniu.Chodzi Ci o to, że inni obrażają innych że względu na budowę?Obrażanie jest zawsze zle, moim zdaniem, bez względu na powód.Niestety ludzie nie sa mili.Powinnismy się budować wzajemnie, a nie dolowac. Wczoraj oglądałem filmik jak ludzie reagują na nadmiernie wytatuowanych.(tak jak Różalski, kojarzysz, prawda?) Na końcu się okazało że faktycznie tylko jedena z tych trzech osób miał prawdziwe tatuaze.Jestesmy dziwnymi stworzeniami.

 • AlexAthame

  Perseida - Rozdział 13
  3 lut 23:31 ·

  No tak.Dosyc dokładna analiza co tam się dzieje w serduszku Leti.Wiem, że niektóre kobiety mają komplex małego biustu.I temu winni są mężczyźni. Jestem zawsze o to zły. Niestety to jest chyba mocniejszy mit niż,  że mężczyźni wola blondynki. I biedna Leti ma to w głowie, chociaż u niej chodzi o całe jej ciało. A jej pseudo przyjaciółka jeszcze to umacnia, ile razy ma okazję. Taki układ bez wyjścia.Ona (Leti)z pewnością nie chciałaby żeby traktowano ja jak tylko ciało. Niestety sama nie widzi, że nie pomaga Kostkowi. Skąd on ma wiedzieć co dla niej znaczy,  skoro jej zachowanie, a przede wszystkim słowa, wskazują na coś innego. Ale jestem dobrej mysli. Fajna część, jak zwykle zresztą.

 • AlexAthame

  Niebieski tygrys – Rozdział 26| Czujesz ten ból?
  3 lut 22:49

  @candy No tak.Ciekawa postać, ale... tak na prawdę dużo jest takich osób. Zawsze chcielibyśmy kogoś zmienić, a nigdy siebie.Na szczęście nie spotyka się na codzień takich Amelci.Ja przynajmniej nie miałem przyjemności, albo tak daleko kogoś nie poznałem, żeby odkryć taki typ osoby. Ciekawe czy przegra i jak to przyjmie.A może wygra...Naprawde ciekawe opowiadanie No teraz tylko czekam na reakcje  Agnes, w końcu kocha zwierzaki. A za Amelcią nie przepada od dawna.Taka biedna ta Amelcia, nikt jej nie lubi z komentatorów. Poznales kogoś takiego czy ta postać to czysta fantazja?

 • AlexAthame

  Niebieski tygrys – Rozdział 26| Czujesz ten ból?
  2 lut 22:21

  Dziwne  że tyle przeczytało i nikt poza mną nic nie napisał. Ciekawe jak Amelia z tego wyjdzie.Szkoda  że nie może stać się lepsza. Ale pewnie tak jest i w zyciu.Ludziom czasem łatwej wejść na Mt Ewerest niż się zmienić na lepsze