Słyszeliście o 32-dniowym miesiącu?

Słyszeliście o 32-dniowym miesiącu?Mieszkaniec Essen o nieznanej mediom tożsamości podczas kontroli drogowej posługiwał się polskim prawem jazdy. Dokument wyglądał idealnie, jednak mimo wszystko wzbudził zastrzeżenia mundurowych. 

Powodem wątpliwości policjantów była data ważności dokumentu. W rubryce oznaczonej numerem "10" wpisano bowiem "32.08.2017". Gdyby nie ten żenujący błąd, dokument zapewne nie wzbudziłby podejrzeń. Błędna data stała się powodem przypuszczeń o fałszerstwo, które okazały się słuszne.

Mężczyzna nie tylko posługiwał się podrobionym dokumentem, ale poruszał się też wyrejestrowanym pojazdem. Fałszerz został więc zatrzymany, a samochód zarekwirowano. Oprócz mandatu za przekroczenie prędkości, 56-latkowi grożą teraz znacznie poważniejsze konsekwencje. W Polsce za fałszowanie prawa jazdy grozi pięć lat więzienia, a za posługiwanie się nim dwa. 


źródło: next.gazeta.pl/next/7,151003,24529517,wylegitymowal-sie-w-niemczech-polskim-prawem-jazdy-zabrali.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT

728 czyt.
100%54
MrHyde

znalazł niusa na next.gazeta.pl.

4 komentarze

 
 • Monia24

  Monia24 · 22 marca

  Witam Wszystkich miłych Panów, Mam na imie Monika i mam 24 lata . Napisz do mnie na wyspakobiet.eu/profilprofilMonika  jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Serdecznie.

 • AnonimS

  AnonimS · 9 marca

  Ciekawostka. Ale z tymi datami to roznie bywa. Jedni źle liczą dni a inni zwłaszcza kobiety ..lata.

 • enklawa25

  enklawa25 · 8 marca

  Ale błąd