Rytuał prowadzi do tragedii: bracia giną podczas próby zgwałcenia samicy krokodyla.

Rytuał prowadzi do tragedii: bracia giną podczas próby zgwałcenia samicy krokodyla.Pogoń za sukcesem w łóżku kończy się tragedią w Limpopo (RPA), w której rodzina traci trzech synów zaatakowanych śmiertelnie przez krokodyla. Rodzina obciążona klątwą, nie pozwalającą doprowadzić sprawy do końca, wtedy kiedy najbardziej potrzeba (podczas stosunku) popadła w mordercze szczęki drapieżnika, po tym jak znachor (Sangoma) podła im miksturę (muthi) i polecił zgwałcić samicę krokodyla.

Stary ojciec opłakujący trzech synów poległych podczas rytuału twierdzi, że muthi po rozpuszczeniu w zbiorniku wodnym miało osłabiać drapieżnika i w ten sposób chronić chłopców i ułatwić im schwytanie krokodylicy i dopełnienie rytuału przez zgwałcenie jej kolejno przez każdego z nich.  

Okoliczności, które doprowadziły do ataku przez inne krokodyle, nie wyjaśniono, ale podejrzewa się, że krokodyle nabyły odporność na medykament i dzięki temu nie zostały osłabione, jak oczekiwano.

Jeden z członków rodziny utrzymuje, że zaufanie znachorowi było uzasadnione. Sangoma znany jest w okolicy ze skutecznego leczenia problemów z niedostateczną męskością i są znane liczne przykłady pomyślni eprzeprowadzonych rytuałów.

źródło: mzansilive.co.za/ritual-turns-tragedy-limpopo-brothers-killed-raping-crocodile/

3 komentarze

 
 • lel2131

  to przechodzi ludzkie pojęcie  xD

 • MrHyde

  @lel2131 nie wierzycie chyba we wszystko, co piszą w gazetach? ;)

 • blackqueen

  głupota

 • Polak

  To Ci ktorzy maja nas ubigacac w UE... DANKE MERKEL. a poza nawiasem... 1 miejsce nadrody Darwina gwarantowane!

 • MrHyde

  @Polak dziękuję za komentarz. Żeby było jasne, rasismem się brzydzę. Jak żeś Polak, zajmij się polskim szamaństwem, nie p. Merkel.

 • kłamstwa

  @Polak chciała tanią siłę roboczą, a ma pseudo analfabetów, których resocjalizacja zajmie kilka pokoleń. Przez ten czas zdewastują połowę kraju i zabiją 1/3 niewiernych. Ich kaputt! To koniec Niemiec jakie znaliśmy. Media wszystko cenzurują... Poprawność ponad wszystko, aż do samozagłady :rotfl:

 • MrHyde

  @kłamstwa Kolejny "znawca" Niemiec? Ręce opadają.