Rytuał prowadzi do tragedii: bracia giną podczas próby zgwałcenia samicy krokodyla.

Rytuał prowadzi do tragedii: bracia giną podczas próby zgwałcenia samicy krokodyla.

Pogoń za sukcesem w łóżku kończy się tragedią w Limpopo (RPA), w której rodzina traci trzech synów zaatakowanych śmiertelnie przez krokodyla. Rodzina obciążona klątwą, nie pozwalającą doprowadzić sprawy do końca, wtedy kiedy najbardziej potrzeba (podczas stosunku) popadła w mordercze szczęki drapieżnika, po tym jak znachor (Sangoma) podła im miksturę (muthi) i polecił zgwałcić samicę krokodyla.

Stary ojciec opłakujący trzech synów poległych podczas rytuału twierdzi, że muthi po rozpuszczeniu w zbiorniku wodnym miało osłabiać drapieżnika i w ten sposób chronić chłopców i ułatwić im schwytanie krokodylicy i dopełnienie rytuału przez zgwałcenie jej kolejno przez każdego z nich.

Okoliczności, które doprowadziły do ataku przez inne krokodyle, nie wyjaśniono, ale podejrzewa się, że krokodyle nabyły odporność na medykament i dzięki temu nie zostały osłabione, jak oczekiwano.

Jeden z członków rodziny utrzymuje, że zaufanie znachorowi było uzasadnione. Sangoma znany jest w okolicy ze skutecznego leczenia problemów z niedostateczną męskością i są znane liczne przykłady pomyślni eprzeprowadzonych rytuałów.

źródło: mzansilive.co.za/ritual-turns-tragedy-limpopo-brothers-killed-raping-crocodile/

3 336 czyt.
100%223
MrHyde

znalazł niusa na mzansilive.co.za

Komentarze (3)

 
 • lel2131

  lel2131 18 sty 2017 ip:37470

  to przechodzi ludzkie pojęcie xD

 • blackqueen

  blackqueen 27 gru 2016

  głupota

 • Polak

  Polak 27 gru 2016 ip:8971106

  To Ci ktorzy maja nas ubigacac w UE... DANKE MERKEL. a poza nawiasem... 1 miejsce nadrody Darwina gwarantowane!