Polski ksiądz zdradza: Przeprowadzałem egzorcyzmy na wege - satanistce. Częstował ją kiełbasą

Polski ksiądz zdradza: Przeprowadzałem egzorcyzmy na wege - satanistce. Częstował ją kiełbasąAkurat była świeżo zrobiona kiełbasa. Więc mówię do księdza, który się ze mną modlił: Mamy trochę swojskiej kiełbaski, przynieś i poczęstujemy te duszki - czytamy we wspomnieniach ks. Michała Olszewskiego, znanego polskiego egzorcysty.

W książce "Być jak Hiob" duchowny wspomina wiele przypadków walki ze złymi duchami, które zadomowiły się w ciałach ludzi. Jedno ze wspomnień przykuwa jednak najwięcej uwagi. Jak mówi Olszewski, chodzi o dziewczynę, która miała w sobie demona wegetarianizmu. Dodatkowo związana była z satanistycznymi organizacjami typu Greenpeace i Amnesty International.

Walcząc z demonem ks. Michał Olszewski musiał w jakiś sposób go przechytrzyć. Jak się okazuje, najlepsza do walki okazała się swojska kiełbasa.

Duchy zaczęły krzyczeć: „Nie, nie waż się przynosić kiełbasy” i mówią do tego księdza: „Bądź człowiekiem, nie idź po tą kiełbasę”. Wtedy mi przyszło do głowy, że jest coś lepszego, niż kiełbasa i mówię: „Salceson przynieś”. Przyniósł ten salceson. Trzymam figurkę Matki Bożej z Guadalupe i powiedziałem: „Pod rozkazami Matki Najświętszej macie jeść ten salceson”. Zaczęły jeść, w końcu rzekły: „Nie wytrzymamy tego” i wyszły - czytamy w książce.

Po tym jak publikacja pojawiła się na półkach ksiądz Olszewski został mocno skrytykowany przez wielu katolickich publicystów. Ich zdaniem bowiem, tego typu historie działają na szkodę Kościoła i ośmieszają poważny problem jakim są opętania.


Źródło: Fakt.pl / Telewizja Superstacja

źródło: superstacja.tv/wiadomosc/2019-06-23/polski-ksiadz-zdradza-przeprowadzalem-egzorcyzmy-na-wege-satanistce-czestowal-ja-kielbasa/

3 komentarze

 
 • Krokodylek13

  Taaa...jasne, ksiądz, kiełbasą? Chyba swoją.

  100%1

 • nic

  Wyrwany z kontekstu fragment książki x. Olszewskiego. Akurat w tym miejscu opowiadał jak to nie wygląda.

  92%

 • AnonimS

  Chyba jak to pisał palił zioło jak mówi Doda

  100%4