Islamscy naukowcy ostrzegają: po każdym zamachu Allah traci centymetr wzrostu

Islamscy naukowcy ostrzegają: po każdym zamachu Allah traci centymetr wzrostuRiad (dpo) – Czy zamachy terrorystyczne dokonywane przez ekstremistów szkodzą islamowi? Taki przynajmniej jest wynik najnowszych badań saudyjskich naukowców. Okazuje się, że po każdym ataku terrorystycznym na niewinnych ludzi przeprowadzonym w imię Allaha, Allah zmniejsza się mniej więcej o centymetr.  
Badacze Królewsko-Saudyjskiej Akademii Nauk Islamskich porównali wielkość Allaha w roku 1980 i w roku 2017, otrzymując szokujący rezultat: w okresie tym Allah stracił około 12 metrów wysokości. Chronologiczne zestawienie z bazą danych zawierającą wszystkie ataki terrorystyczne dokonane w tym okresie nie pozostawia wątpliwości.  
"Tak, Bóg jest wielki – jeszcze", wyjaśnia kierujący badaniami professor Faiz al-Qadir. "Jednakże, jeśli aktualny trend się utrzyma, za kilka lat Bóg będzie miał około 1,80 metra, czyli będzie już tylko w miarę wysoki. W dłuższej perspektywie stanie się malutki, aż w końcu może kiedyś całkiem zniknąć."
To, że wielu zamachowców, wykonując swój okrutny czyn, woła jeszcze "Allahu Akbar!" (="Bóg jest wielki"), z punktu widzenia nauki jest na wskroś ironiczne. Bardziej prawidłowo byłoby "Właśnie Bóg znowu zrobił się odrobinę mniejszy!".
Powodów do niepokoju dostarcza też analogia historyczna: w Średniowieczu podobny los spotkał także Boga chrześcijan. Pod koniec wypraw krzyżowych miał on już tylko około14 centymetrów, mieszcząc się wygodnie w kieszeni spodni. Od tamtej pory jednak zdołał on jednak podrosnąć. Od lat 70-tych na nowo dorównuje wzrostem przeciętnemu człowiekowi


źródło: der-postillon.com/2017/11/islamwissenschaftler-warnen.html#more

MrHyde

znalazł niusa na der-postillon.com.

2 komentarze

 
  • White

    Fajnie by było gdyby Bóg był tak jskchmurrka, niedostępny zmierzenia

  • White

    Hmm, trzeba by zacząć od tego ile cm wzrostu miał Allah na początku pomiarów.  I jak zmierzono że Bóg chrześcijan pod koniec wypraw krzyżowych miał 14 cm?

  • MrHyde

    @White miarką krawiecką ;)