Blogerka wzywa rząd, by przestał ją nękać.

Blogerka wzywa rząd, by przestał ją nękać.MÓJ APEL
Przed dzisiejszą aferą ze szczuciem w internecie na niezależnych sędziów, myślałam że całe to gadanie o płatnej armii trolli jest zwykłą przesadą. Byłam przekonana, że ludzie nienawiść mają po prostu we krwi i nie trzeba im za to płacić - ot, po prostu wylewają złogi ze swoich ciemnych dusz. Jednak okazało się, że za tą całą akcją stoi wiceminister w Ministerstwie Sprawiedliwości. HORROR!
Myślę o tym z przerażeniem, bo od momentu kiedy pojawiłam się na listach Koalicji Obywatelskiej trzeci dzień trwa atak na moja osobę. Codziennie emitowane są materiały w TVP info, w Polskim Radiu i w prawicowych mediach zależnych. W ciągu dnia setki razy wymieniają moje nazwisko: KLAUDIA JACHIRA. A kim ja jestem? Nie jestem prezydentką, szefową stowarzyszenia, ani nawet nie należę do żadnej partii! Jestem prywatną osobą i wygłaszam swoje opinie. Jakim prawem aparat państwowy mnie prześladuje? Kto im dał taki rozkaz? Kto tym dziennikarzom każe to robić? Czy nie ma ważniejszych tematów w 38 milionowym państwie, niż ten, że zwykła obywatelka startuje do Sejmu z 13. miejsca na liście?! Co chcecie, żeby się jeszcze wydarzyło? Żeby ktoś mnie oblał kwasem czy żeby mnie zabił? Wtedy będziecie zadowoleni? Moja Mama i Babcia są przerażone, martwią się o mnie i proszą bym nie wychodziła sama z domu. A jak ja mam prowadzić kampanię? Siedząc w szafie?!
Uważam, że to jest zorganizowana nagonka na moją osobę i że ktoś nią steruje. W ten sposób zginął Adamowicz. Rządowe media szczuły przeciwko niemu dzień w dzień, aż wreszcie urobiły grunt i znalazł się wykonawca. Dlatego zwracam się do Rządu o podjęcie natychmiastowych działań, żeby przerwać tę zorganizowaną kampanię oszczerstw, przekłamań i pomówień wobec mnie i wszystkich innych którzy nie boją się mieć własnego zdania. Żądam też postawienia przed sądem tych, którzy kierują tą kampanią nienawiści.  
POPRZYJCIE MÓJ APEL!!!

źródło: wiadomosci.wp.pl/klaudia-jachira-apeluje-do-rzadu-przerwijcie-te-kampanie-oszczerstw-6416012910024833a

MrHyde

znalazł niusa na wiadomosci.wp.pl. Tagi: #polityka #rząd #blogerka #nękanie

4 komentarze

 
 • Mietek

  Moze lol by sie zajal fajnymi rzeczsmi a nie jakas debilka ktora faktycznie jest debilka i tskich bedziemi mieli debilnych poslow

 • White

  Ruze sorry

 • White

  Przecież to  tancerka na torze:)

 • kaszmir

  Samo życie :)

 • MrHyde

  @kaszmir potwierdzasz zaangażowanie tvp? Ja - bardziej stety niż niestety - nie mam stałego dostępu do tego medium. TVP "informowała" o kandydowaniu p. Jachiry?

 • kaszmir

  @MrHyde praktycznie nie oglądam tej stacji :jupi:

 • MrHyde

  @kaszmir Ech ;) Może ten, co dał łapę w dół, wyjaśni ;)