Blogerka wzywa rząd, by przestał ją nękać.

Blogerka wzywa rząd, by przestał ją nękać.MÓJ APEL
Przed dzisiejszą aferą ze szczuciem w internecie na niezależnych sędziów, myślałam że całe to gadanie o płatnej armii trolli jest zwykłą przesadą. Byłam przekonana, że ludzie nienawiść mają po prostu we krwi i nie trzeba im za to płacić - ot, po prostu wylewają złogi ze swoich ciemnych dusz. Jednak okazało się, że za tą całą akcją stoi wiceminister w Ministerstwie Sprawiedliwości. HORROR!
Myślę o tym z przerażeniem, bo od momentu kiedy pojawiłam się na listach Koalicji Obywatelskiej trzeci dzień trwa atak na moja osobę. Codziennie emitowane są materiały w TVP info, w Polskim Radiu i w prawicowych mediach zależnych. W ciągu dnia setki razy wymieniają moje nazwisko: KLAUDIA JACHIRA. A kim ja jestem? Nie jestem prezydentką, szefową stowarzyszenia, ani nawet nie należę do żadnej partii! Jestem prywatną osobą i wygłaszam swoje opinie. Jakim prawem aparat państwowy mnie prześladuje? Kto im dał taki rozkaz? Kto tym dziennikarzom każe to robić? Czy nie ma ważniejszych tematów w 38 milionowym państwie, niż ten, że zwykła obywatelka startuje do Sejmu z 13. miejsca na liście?! Co chcecie, żeby się jeszcze wydarzyło? Żeby ktoś mnie oblał kwasem czy żeby mnie zabił? Wtedy będziecie zadowoleni? Moja Mama i Babcia są przerażone, martwią się o mnie i proszą bym nie wychodziła sama z domu. A jak ja mam prowadzić kampanię? Siedząc w szafie?!
Uważam, że to jest zorganizowana nagonka na moją osobę i że ktoś nią steruje. W ten sposób zginął Adamowicz. Rządowe media szczuły przeciwko niemu dzień w dzień, aż wreszcie urobiły grunt i znalazł się wykonawca. Dlatego zwracam się do Rządu o podjęcie natychmiastowych działań, żeby przerwać tę zorganizowaną kampanię oszczerstw, przekłamań i pomówień wobec mnie i wszystkich innych którzy nie boją się mieć własnego zdania. Żądam też postawienia przed sądem tych, którzy kierują tą kampanią nienawiści.
POPRZYJCIE MÓJ APEL!!!

źródło: wiadomosci.wp.pl/klaudia-jachira-apeluje-do-rzadu-przerwijcie-te-kampanie-oszczerstw-6416012910024833a

649 czyt.
86%73
MrHyde

znalazł niusa na wiadomosci.wp.pl.

3 komentarze

 
 • White

  White · 25 sie 19:40

  Ruze sorry

 • White

  White · 25 sie 18:27

  Przecież to  tancerka na torze

 • kaszmir

  kaszmir · 23 sie 8:46

  Samo życie