A gdyby tak LGBT wydało oświadczenie na temat ideologii wojujących katolików?

A gdyby tak LGBT wydało oświadczenie na temat ideologii wojujących katolików?Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski arcybiskup Gądecki wydał oświadczenie, w którym między innymi czytamy: "Osoby przynależące do środowisk tzw. mniejszości seksualnych są naszymi braćmi i siostrami, za których Chrystus oddał swoje życie i które również chce doprowadzić do zbawienia. Szacunek dla konkretnych osób nie może jednak prowadzić do akceptacji ideologii, która stawia sobie za cel przeprowadzenie rewolucji w zakresie społecznych obyczajów i międzyosobowych relacji."

A gdyby tak środowiska LGBT przedstawiły lustrzane stanowisko: "Osoby przynależące do środowisk tzw. prawdziwych katolików są naszymi współobywatelami, którym należą się konstytucyjne prawa. Szacunek dla konkretnych osób nie może jednak prowadzić do akceptacji ideologii, która stawia sobie za cel petryfikację obyczajów i międzyosobowych relacji, a nawet ich cofnięcie do czasów słusznie minionych!?"

Wyobrażacie sobie ten hejt jaki by się wtedy wobec gejów i lesbijek rozległ, z niewykluczoną akcją organów państwa włącznie?!

A teraz wyobraźcie sobie, że taki apel zostaje ogłoszony nie w Polsce, ale w jakimś zachodnim kraju, gdzie hierarchowie dużo lepiej znają swoje miejsce we współczesnym świecie i gdzie wsłuchują się w apele nauczycieli, a nie je olewają.


Obrazek ilustruje brytyjską ustawę Red Flag Act z 1865 roku regulującą użytkowanie samochodów.

źródło: salon24.pl/u/genekx/975825,a-gdyby-tak-lgbt-wydalo-oswiadczenie-na-temat-ideologii-wojujacych-katolikow

341 czyt.
88%84
MrHyde

znalazł niusa na salon24.pl.

4 komentarze

 
 • MrHyde

  MrHyde · 10 sierpnia

  Żeby nie mnożyć newsów wrzucę to tutaj (Gość niedzielny):  

  "W czasie Apelu Jasnogórskiego 8 sierpnia, tuż przed zakończeniem XVI Pieszej Pielgrzymki Diecezji świdnickiej, bp Ignacy [Dec] odniósł się do słów pieśni "Idźmy, tulmy...".  

  - W słowach tej pieśni nasi poprzednicy w wierze pozostawili nam zachętę do przychodzenia do Ciebie, do tulenia się do Twojego matczynego serca i poświęcenia się Twemu Niepokalanemu Sercu. Jest to zgodne z Twoim życzeniem, które nam przekazałaś przez dzieci fatimskie. Cieszymy się, że w Twoim matczynym sercu wszyscy jesteśmy obecni. Jest tam miejsce dla wszystkich nas, dla każdego człowieka - rozpoczął modlitwę do Matki Bożej.

  Polecając Maryi pielgrzymów pieszych, zwrócił uwagę na intencje, które przynoszą na Jasną Górę. - Są trudy cielesne, psychiczne i duchowe. Są trudy osobiste, rodzinne, społeczne, narodowe. Z pewnością wielu spośród nas ma świadomość trudów cielesnych. Wszyscy mamy jakieś niedomagania biologiczne. Przynosimy do Ciebie, nasza Matko, prośby naszych bliskich, których kochamy i którym chcielibyśmy pomóc, a którzy niosą krzyże różnych chorób, abyś ich wspomagała. O wiele poważniejsze i często BARDZIEJ BOLESNE są trudy psychiczne i duchowe: mąż alkoholik, niewierny współmałżonek, SYN, CÓRKA, którzy NIE CHCĄ SIĘ MODLIĆ, którzy nie dają się nakłonić do uczestnictwa w niedzielnego Eucharystii, pójścia do SPOWIEDZI - wymieniał.

  Powierzył też ostatnie ataki na to, co święte. - Starsi mówią, że nawet za czasów komunistycznych nie było takich zachowań i takich działań antykościelnych, bluźnierczych jak dzisiaj, że DIABEŁ ZRZUCIŁ SZATY CZERWONE i przebrał się w szaty TĘCZOWE. Wierni Kościoła katolickiego bywają dziś poniżani i boleśnie doświadczani nie przez więzienia czy zadawanie cierpień fizycznych jak to było w minionych czasach i jak to bywa i dziś w niektórych krajach azjatyckich czy afrykańskich, ale przez KAMIENIOWANIE MEDIALNE za wypowiedzi w obronie wartości katolickich i narodowych, za sprzeciw wobec znieważania świętych znaków i parodiowania świętych obrzędów - mówił, podkreślając, że Kościół nie potępia ludzi, ale grzech, który ich zniewala".

  Biedne święte liszki kościelne. Ale cierpią! Diabeł wszędzie! Nawet dzieci próbuje opętać. Katastrofa.

 • AnonimS

  AnonimS · 10 sierpnia

  O tym pisałem . To nie prowokacja ?
  "Do próby zablokowania marszu doszło na pl. Krasińskich. Grupa osób protestujących przeciwko manifestacji środowisk narodowych zebrała się przy schodach przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego.  
  Jak powiedział asp. sztab. Mrozek, policja wielokrotnie zwracała się do kontrmanifestantów o odsunięcie się z tego miejsca i informowała, że nie można blokować legalnego zgromadzenia. O opuszczenie miejsca zakończenia przemarszu apelowali także przedstawiciele stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.
  Mimo tych próśb, osoby pozostały przed pomnikiem, w związku z czym – jak relacjonował Mrozek – policja przeniosła je poza pl. Krasińskich. Interwencji towarzyszyły okrzyki m.in. „Faszyści policja – jedna koalicja”."

 • White

  White · 10 sierpnia

  Od kiedy to ogon macha psem? Tzw. LGBT to margines, wybryk, dewiacja. Mogą sobie wydawać oświadczenia ale kogo obchodzi zdanie  marginesu który się nie liczy? To tak jakby komar atakował słonia. Zresztą tzw. LGBT próbują wydawać różne " oświadczenia" jak np " manifest pederastyczny" ale nikt się tym nie przejmuje bo to margines marginesu tylko głośny.

 • AnonimS

  AnonimS · 9 sierpnia

  Zestaw na tak. Hejt jest i to z obydwu stron. Prowokacje tez. Po co na manifestacjach lgtb uzywa się symboli wykorzystywanych przez kosciól katolicki? Jak.nie wiesz to ci powiem. Po to zeby rozjuszyc extremę i potem krzyczeć ze faszysci ich bijà. Mam nadzieję ze po wyborach się trochę uspokoi.