Miałam.

Miałam pluszowego misia. Teraz mam chłopaka. K.... , co mi się w moim misiu nie podobało?............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. (znalezione)

575 czyt.
100%43
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii obyczajowe i miłosne, użył 19 słów i 599 znaków.

3 komentarze

 
 • kaszmir

  kaszmir · 23 sierpnia

  Miał odstające uszy i długie ręce, które dyndały śmiesznie. Miał skudłaczony zarost i się nie golił.  Którejś nocy zajęłam się nim bardziej brutalnie niż zwykle. Został bez uszu i jednej ręki. Golarka zrobiła resztę. Nagi i bez wyrazu wylądował za oknem. Rankiem już go tam nie było. Dowiedziałam się wczoraj, że Gabryśka ma mojego misia, a ja mam kurwa chłopaka.   

  Pozdrawiam

 • agnes1709

  agnes1709 · 20 sierpnia ·

  Zbrechałam. Ale to raczej do dowcipów, chociaż... I wstaw to "kurwa", świat się nie zawali, bezcelowy wielokropek (u Ciebie czterokropek) psuje całość.

 • Pani123

  Pani123 · 20 sierpnia

  Co to ma być? Chyba zbrakło dalszego ciągu?
  Naśladownictwo czy nowy typ literacki?