Zaskakujące Lądowanie rozdział 38

38
Samuel
  

  
   Przebudzam się z uśmiechniętym pyskiem, gdy Mia z nogą przełożoną przez moje biodro, twarzą wtuloną w tors, włosami sterczącymi we wszystkie strony i lekko rozchylonymi ustami cicho sobie pochrapuje. Wygląda po prostu przepysznie, mógłbym się w nią gapić godzinami.  
  Dzisiejsza noc była krótka, ale za to z niespodziankami.  Jej koszmar do tej pory wygryza mi dziury w dyni, ale HEJ! Mia jest moją dziewczyną, jesteśmy parą i to jest najważniejsze. Niczym goryl klepię się w myślach po klacie.
Nie chcąc jej obudzić, najdelikatniej, jak potrafię próbuję wyjść z łóżka. Mia robi ruch, a ja zamieram, lecz ona przewraca się tylko na drugi bok i śpi dalej. Po cichu na palcach wychodzę z sypialni, zamykając za sobą bezgłośnie drzwi. Myję zęby i twarz. Najwyższy czas na golenie, lecz ochoty jakoś brak. Jutro to zrobię.
   W bokserkach z poprzedniego dnia idę do kuchni, aby zrobić sobie porcję kawy. Może uda mi się namówić moją laskę na wspólny prysznic? Chociaż nie mieliśmy seksu, tak Mia dała niezły powód do spocenia.  
   Dziś sobota i muszę być wcześniej w barze. Nie dlatego że zaczynam projekt podsunięty przez kobietę mojego życia, ale nadszedł czas zrobienia listy brakującego towaru oraz jego zakup.
Tom i jego kuchnia nie sprawiają mi od początku żadnego kłopotu. Tak jak było ustalone, on będzie dbać o swój towar, a ja o mój. Stanowimy naprawdę zgrany team. Jak widać strategia ta jest idealna i żaden z nas nie miał jeszcze problemów.  
Z napojami bezalkoholowymi lub browarem nie mam kłopotu. Dzwonię do firmy Sibo i na drugi dzień lub w parę godzin, mam to, czego potrzebuję razem z beczkami piwa czy skrzynkami chmielu, natomiast jeśli chodzi o wysokoprocentowe trunki, wolę działać na własną rękę, tak samo z opłatami, księgowością, czy rozkłady zmian kelnerek. Wszystko sam planuję, ale przyznam szczerze, potrzebowałbym kogoś do pomocy. Nie, abym był głupi w prowadzeniu tego, lecz dostaję przez to oczopląsów. Takie małe wsparcie byłoby spoko. Co więcej, zyski po ostatnich moich obliczeniach są nawet dobre, więc mógłbym przyjąć kogoś do pomocy do kuchni. Czasem naprawdę współczuję Tomowi i jakby nie Mia, albo jedna z kelnerek, ziomek miałby pozamiatane.... Tak jak i ja...
MIA! Właśnie!  
  Pamiętam, gdy raz wspominała na temat kierunku swojej nauki Prawa i Rachunkowości, lecz przez tego fagasa, była zmuszona przerwać szkołę, a później nie czuła się na siłach, by ją kontynuować  ‘Nie dziwię się.’ lecz może akurat zechce zajrzeć w moje papierki? A nuż sprawi jej to przyjemność i zechce wrócić do korzeni swoich planów, zanim ta szuja jej wszystko pokrzyżowała? Już nie raz się skarżyła na szefa, czy kolegów w UPS. Ja dam Mii tę szansę wraz z lepszymi warunkami pracy. Dla mnie nie liczy się, czy ma dyplom i wykształcenie, tylko wiedza oraz zapał, a ona go posiada więcej niż ktokolwiek inny.  
Zaczynam układać w głowie plan.
  Kompletnie zamyślony, naciskam na guzik maszyny. Do kubka dolewam mleka, dodaję cukier i mieszam. W momencie, kiedy chcę wziąć pierwszy łyk, Mii dłonie obejmują mnie w pasie, dając całusa między łopatki. Od razu mam zaciesz na ryju. Odkładam kubek na blat, biorę dłonie dziewczyny w moje i kieruję do ust, składając na nich pocałunek. ‘Moja. Nie oddam.’  
– Dzień dobry słoneczko – witam cicho, chcąc odwrócić się w jej stronę.
–Dzień dobry Brutus – mówi w moje plecy, uwalnia mnie, a gdy się odwracam, serce zaczyna pompować krew w dolne regiony ciała na widok zaspanej Mii ubranej w moją z poprzedniego dnia koszulkę, której materiał zakrywa tyle, że nie jestem w stanie stwierdzić, czy ma pod spodem majtki. ‘Kiedy wyszła z sypialni i była w toalecie?’ inaczej nie da się wytłomaczyć jej pachnącego miętą oddechu oraz tej garderoby. Aż tak bardzo byłem zatopiony w myślach? Ach obojętne, wiem tylko jedno, że jeżeli natychmiast nie sprawdzę, czy ma na sobie bieliznę, to oszaleję!
Patrzymy sobie w oczy, ręką przyciągam ją za plecy do siebie, składam na jej ustach, delikatny, namiętny pocałunek, natomiast drugą rękę kieruję pod bluzkę na pupcię.  
‘YES Baby!’ Są moje pierwsze myśli, kiedy nic pod spodem nie wyczuwam. Zaczynam głaskać, ugniatać, znów głaskać. Film w mojej głowie zaczyna prezentować sceny z erotyka.  ‘Całujemy się gorąco, podnoszę Mię na kuchenny blat, rozchylam jej uda, a ona prezentuje mi swoją lśniąca własną wilgocią ci...‘
– Wiem, o czym myślisz Brutus – mówi w moje usta. – Lepiej puść to mięso. – Przerywając mi piękną fantazję próbuje uwolnić się z mojego uścisku.  
– Właśnie, że nie wiesz – protestuję ze zmarszczonymi brwiami, nie puszczając jej. Moja dziewczyna bierze moją dłoń ze swojego pośladka, podchodzi do wiszącej szafki i wyciąga z niej kubek, aby zrobić sobie porcję kawy.  
– Założymy się? – pyta prowokująco.
Jako dżentelmen, wciągam rękę po szklankę, aby podstawić pod Nespesso.  
– O co? Że jak przegrasz, pomagasz mi w liście zamówień, a jak wygrasz, to będę do końca miesiąca odkurzał twoje mieszkanie? – odpieram wyzywająco na pojedynek.
– Zakład! – Mia wyciąga do mnie rękę, by potwierdzić stawkę.
– Zakład – odwzajemniam i przebijam pośrodku naszych splecionych dłoni. – Mów mądralo. – ponaglam do gadania.
– Chciałeś mnie odwrócić, zgiąć w pół, podnieść  T-shirt i sprawdzić, czy jestem gotowa dla tego piejącego kogucika. – Kończy monolog, wskazując głową na namiot w bokserkach. Staram się nie parsknąć śmiechem na jej romantyczne określenie mojej męskości i choć prawie ma rację, tak niestety muszę ją rozczarować, bo sobie to inaczej wyobrażałem.
– W taki oto piękny sposób przegrałaś zakład – oznajmiam triumfalnym tonem, po czym nachylam się i zniżonym głosem dodaję – pomagasz w liście. – Mój uśmiech jest szatański.
– Ne, ne, ne szczeniak. Takie fantazje miałeś i się nie wykręcisz – protestuje, machając wskazującym palcem przed moim nosem.
– Nie miałem zamiaru wygiąć cię w pół i sprawdzić, jaka jesteś gotowa, ale podnieść i posadzić na blacie, rozsunąć twoje piękne nogi...  
– I tak skończyłoby się na piejącym kogucie, więc wtopiłeś młody. Odkurzasz mi mieszkanie. Codziennie – mówi przekonanym głosem.
E-e, nic z tego. Jedna rzecz się nie zgadza, dlatego nie puszczę mojej ostatniej deski ratunku.
– O nie! Mówiłaś, że wiesz, co chcę zrobić, więc się myliłaś, bo chciałem posadzić NA blat, a nie PRZEŁOŻYĆ przez niego. A to jest duża różnica. Dlatego z zaszczytem informuję cię, iż będziesz dzisiaj zatopiona w liście zamówień – daję jej kontrę.
Mia krzyżuje ręce pod piersiami, mruży oczy, pochyla głowę w prawo, a płomień w jej oczach mówi o radości z tej dyskusji.
– Ne, ne, ne, kochaś, to jak chciałeś, nie gra roli, ale to, że miałeś zamiar, aby kogut zapiał, jest faktem.  
– Aaaa, tego to ja się nie wypieram, może i by dał głosu, gdybyś w połowie nie przerwała, myśląc, że wiesz, co myślę… Kaboom trafiony. – Robię krok w jej stronę i biorę ją w objęcia.
– Ale faktem jest… – Przerywam trajkot, kładąc palec na jej ustach.
– Przegrałaś. – Całuję mojego dzikiego kota.

2 117 czyt.
100%27
AHopeS

opublikowała opowiadanie w kategorii miłosne i erotyczne, użyła 1316 słów i 7443 znaków, zaktualizowała 25 sty o 10:17.

4 komentarze

 
 • Basiaa

  Te ich dialogi to bomba, brawo autorka.

  92%

 • Gazda

  różne słyszałem określenia na męskiego członka, ale "kogucik", "zapiał". Rozbawiło mnie to do łez. Brawo Ty     

  92%

 • Marcin3867

  Jak zawsze kozackie i za krótkie

  92%

 • Margerita

  łapka w górę bardzo się cieszę że Mia i Sam są razem

  92%