Od nienawiści do... miłości Cz.24

Weszła do kuchni na miękkich nogach i usiadła przy stole, tak by widzieć kto schodzi z góry.
Oparła czoło o blat stołu, pozwalając aby łzy płynęły po jej policzkach. Objęła dłońmi swoje ramiona po czym zaczęła je pocierać. Nie mogła uwierzyć w to co zobaczyła. Nie mogła też pojąć jak Hubert mógł coś takiego zrobić.
" Dlaczego? Dlaczego on taki jest? Po co mi mówił to wszystko wczoraj? Boże, jaka ja jestem naiwna idiotka! Myślałam, że on naprawdę mnie kocha, ale nie. Robił sobie ze mnie jaja. Po prostu rzewnie kpił ze mnie. Boże... "
Usłyszała, że ktoś schodzi po schodach. Skuliła się jeszcze bardziej na krześle, mając nadzieję, że osoba schodząca z góry nie idzie do kuchni. Wstrzymała oddech, dławiąc się łzami. Czekała w ciszy. Z góry, jak wywnioskowała, schodziły dwie osoby, Hubert z Oliwią. Słychać było, że się ostro kłócą. Wiktoria podniosła głowę i zauważyła, że oboje energicznie gestykulują. Byli tak zajęci sobą, że nie zauważyli siedzącej dziewczyny. Hubert odprowadził Oliwię do ganku i trzasnął mocno drzwiami za nią po tym jak wyszła. Cały w nerwach wszedł do kuchni w, której zastał zapłakaną Wiktorię. Stanął jak wryty z rozchylonymi ustami. Otrząsnął się z szoku i klęknął przed nią, mówiąc szybko ze zmartwieniem w głosie, bo złość nagle minęła.
- Boże, Wika. Co się stało? Wiktoria, Księżniczko moja.- Wika spojrzała na niego nieobecnym wzrokiem. Przestraszony chłopak potrząsnął nią lekko za ramiona i odparł.- Boże Kochany! Wikuś, ktoś Ci coś zrobił?! Powiedz kto, a ja się nim już zajmę.- Dziewczyna prychnęła, nic nie mówiąc.- Fabian Ci coś zrobił, prawda?- Zero reakcji z jej strony.- Tomek? Na pewno Tomek, inaczej byś tak nie rozpaczała.- Wika patrząc na niego wybuchnęła histerycznym śmiechem. Zaczęła się śmiać i nie mogła przestać. Hubert patrzył na nią jak na wariatkę.
Mówiła jakby w amoku z ironią.
- Tomek to ostatnia osoba, która by mnie skrzywdziła. Zajmiesz się tym co mnie skrzywdził?- Znów się roześmiała gdy on skinął delikatnie głową.- To będziesz musiał sobie przypierdolić i to porządnie.- Chłopak patrzył na nią pytająco. Wika wstała z krzesła robiąc miejsce Hubertowi. Nagle poczuła złość na niego. Nie było już niedowierzania tylko złość i frustracja. Starła łzy z policzek i skrzyżowała ręce na piersiach.
Popatrzała wściekle na Huberta i podeszła do niego powoli. Chłopak w międzyczasie usiadł na stole, podpierając się jedną nogą o podłogę.
- Co?- Zapytał tępo po chwili milczenia. Wika dotknęła palcem jego klatki piersiowej i rzuciła wściekle, głośniej niż zamierzała.
- To co słyszysz. Jesteś pieprzonym gnojkiem.- Popchnęła go lekko do tyłu. Zacytowała mu kawałek swojego ulubionego wierszyka znalezionego w necie.- Tak mnie kochałeś, czule szeptałeś, a dzisiaj już inną całowałeś.- Widząc zdziwiony wzrok Huberta dodała wrednie, krzyżując ręce na piersiach.- Tak, właśnie. Widziałam to. Tak byliście zajęci ślinieniem się, że nawet mnie nie zauważyłeś, a ja nie miałam serca Wam przerywać. Widzisz jaka ja jestem wspaniałomyślna?- Zakpiła na koniec.
Chłopak zmierzwił włosy dłonią i wypuścił powietrze ze świstem.
Położył swoje dłonie na barkach dziewczyny i odparł powoli, patrząc jej w oczy.
- Posłuchaj mnie do końca.- Wzruszyła ramionami.- Ona się na mnie rzuciła, okey?- Wika roześmiała się i powiedziała.
- Patrz.- Pokazała mu wewnętrzną stronę dłoni. Przyłożyła palec i dodała ironicznie, krzywiąc się lekko.- Tu rośnie kaktus jak ona się na Ciebie rzuciła. Auć! Już kole! Dotknij. No dotknij.- Hubert wstał ze stołu i podszedł do kranu. Z szafki w, której były naczynia, wyjął szklankę i wypełnił ją do połowy wodą. Podszedł z powrotem do Wiktorii. Na jej wewnętrzną stronę dłoni wylał trochę wody.- Co Ty, kurwa, robisz debilu?!- Krzyknęła wycierając dłoń o podkoszulkę. Hubert odstawił szklankę na stół i krzyżując ręce na piersiach, odparł arogancko z szerokim uśmiechem na twarzy.
- Podlewam kaktusa żeby nie usechł.
- Ty, na serio, jesteś pojebany do granic możliwości.
Chciała odejść, ale Hubert złapał ją i przyciągnął do siebie. Wyszeptał we włosy.
- Co mam zrobić żeby Ci udowodnić, że mi na Tobie zależy?- Wika słyszała jak serce Huberta bije równomiernie. Czuła zapach jego perfum. Był on orzeźwiający, a zarazem męski i odważny. Popryskał się nimi lekko, a nie marynował w nich jak niektórzy chłopcy. Wiktoria otrząsnęła się i odparła, odpychając się od niego.
- Przestań zachowywać się jak skończony dupek, bo owszem, jesteś przystojny, ale do Narcyza jeszcze daleka droga.- Ominęła go i wyszła z pomieszczenia. W przedpokoju spotkała ciotkę, która rzewnie ich podsłuchiwała, ale Wika nie miała siły ani chęci na robienie śledztwa. Kasia poinformowała dziewczynę, że obiad będzie niedługo. Dziewczyna przytaknęła i weszła po schodach na górę. Z racji tego, że jej kuzynki nie było w domu, zadzwoniła po Tomka.
Chłopak zjawił się po dziesięciu minutach. Gdy weszli do pokoju dziewczyny, jej przyjaciel usadowił się na krześle przed komputerem, a Wika usiadła mu na kolanach. Opowiedziała o swoich uczuciach do Huberta oraz to, co zobaczyła jak wróciła do domu. Tomek tylko wzruszył ramionami i powiedział udając współczucie.
- Mówiłem Ci, że gość ma nierówno pod sufitem i nie warto do niego zarywać.- Przytulił ją do siebie i zapytał.- Dobra, gramy na XBox'ie?
- Dawno nie odniosłeś żadnej klęski?- Zapytała rozbawiona, wstając z łóżka. Podeszła do półki na, której stały płyty z grami i zaczęła je przeglądać.- Kinect Sports jedynkę czy Star Wors?- Zadała pytanie.
- Sport.- Odparł Tomek.
- Okey, Star Wors.- Wzięła odpowiednie opakowanie do ręki. Włożyła płytkę do konsoli i czekała aż się załaduje. Odwróciła się do przyjaciele szczerząc od ucha do ucha. Sama obecność przyjaciela działała na nią uspokajająco.
- Wiesz, że jesteś pokręcona?- Zapytał, rozbawiony dziecinadą przyjaciółki.
- Że ja? Nie, no skąd Ci coś takiego do głowy przyszło, braciszku?- Pokazała na siebie dłonią i zrobiła głupią minę.- Ja jestem najnormalniejszym człowiekiem z tych nienormalnych, ale ciicho...- Przyłożyła palec do ust. Chłopak roześmiał się, a dziewczyna mu wtórowała.
Gra się załączyła więc Wika stanęła przed czytnikiem. Położyła dłoń na głowie, bo nie miała siły jej trzymać w górze. Wybrała taniec. Tomek nie protestował. Wice szło o wiele lepiej niż jej przyjacielowi więc chłopak co jakiś czas spychał ją w bok, przez co wypadała w rytmu.
Dziewczyna nie wytrzymała gdy Tomek znów wybił ją z rytmu i zaczęła go okładać pięściami, śmiejąc się głośno. Chłopak zaczął ją natomiast łaskotać przez co dziewczyna nie miała z nim żadnych szans. Położyła się na podłodze, zwijając ze śmiechu. Tomek przestał ją łaskotać i sam, nie mogąc zapanować nad głupawką, oparł się plecami o łóżko dziewczyny. Wika spojrzała na chłopaka i oboje znów wybuchnęli śmiechem. Ktoś odchrząknął głośno, a oni skierowali swoje spojrzenia w kierunku z którego dochodził dźwięk.
Był to Hubert z Dominikiem. Ten drugi z szerokim uśmiechem na twarzy zapytał Wikę.
- Możemy się dołączyć?- Skinęła głową z trudnością łapiąc oddech. Dominik z Tomkiem pomogli jej wstać, a ona ukradkiem zerknęła na Huberta. Łatwo było dostrzec, że jest zazdrosny. Hubcio zmienił grę na Kinect Sports jedynkę po czym usiadł obok Dominika i dziewczyny. Wika przeniosła się na podłodze, opierając się wygodnie o nogi Tomka.
Dominik wybrał gry w grupie więc Wika z Tomkiem przeciwko Hubertowi i jemu.
Dziewczyna wystrzeliła, jak z procy, gdy na ekranie wylosowała się plażówka. Obok niej stanął Hubert i gra się zaczęła. Była ona zacięta, ale ostatecznie wygrała dziewczyna więc na jej konto wpłynęło sto punktów, a Huberta tylko połowa jej wyniku. Po niej poszedł Tomek do gry ciałem, którą przegrał z Dominikiem. I Tak grali aż doszli do szóstej, ostatniej rundy.
Był to boks, jak za każdym razem. Za tę rundę było dwieście i sto punktów. Wika usiadła spokojnie i widziała, że Tomek da sobie radę z tą konkurencją. Ostatecznie wygrał Hubert więc drużyna dziewczyny przegrała stoma punktami.
- No więc może jakaś kara dla przegranych.- Powiedział Dominik, zacierając ręce, robiąc jednocześnie minę zwariowanego naukowca.
- Ale o tym nie było mowy.- Zaprotestowała Wika.
- No to co? Przecież nie będę Ci kazał zrobić striptizu...- Widząc ulgę wymalowaną na twarzy dziewczyny, dodał jakby się zastanawiał.- Chociaż kto wie... Auć.- Dziewczyna rzuciła w jego głowę poduszką, która trafiła w cel.- Żartowałem przecież.- Mruknął, pocierając głowę.- Dobra więc tak.- Zastanowił się moment.- Tomek, podejdź do tego kwiatka co stoi na oknie i zacznij go uwodzić.- Wika roześmiała się, a jej przyjaciel podszedł do kwiatu.
Oparł się jedną ręką o parapet i patrząc na doniczkę czarującym wzrokiem, powiedział kusząco.
- Cześć mała. Jak tam się miewasz? Masz mokro czy sucho w środeczku?- Wiktoria kolejny raz wybuchnęła śmiechem, tak jak reszta gdyż dostała skojarzenia o zabarwieniu erotycznym. Tomek jednak tym nie wzruszony, kontynuował.- Wiesz, tak sobie myślę, że Ty,- Wskazał palcem na kwiatka.- Ja,- Na siebie.- sobota wieczór, pod Twoim parapetem. Co Ty na to?- Wika płakała ze śmiechu, leżąc na podłodze. Tomek odszedł od parapetu i udając załamanego dodał.- Dała mi kosza. Wikusia, przytul mnie.- Rozłożył ręce, a Wika nadal płacząc, wstała i uściskała go. Pogłaskała teatralnie po główce, a chłopak, żeby dodać tej scenie efektu, zaczął sztucznie łkać.
- Będzie dobrze, Braciszku. Ten kwiatek nie wie kogo stracił.- Wika zaczęła się brechtać, a Tomek walnął ją za to lekko w żebra.
- Koniec tych czułości.- Powiedział wkurzony Hubert. Wika uśmiechnęła się do niego uroczo i spytała słodko.
- Czyżbyś był zazdrosny?
- Tak.- Powiedział poważnie. Dominik popatrzył na niego zdziwiony i nie skomentował tego. Powiedział za to do dziewczyny z szatańskim uśmiechem.
- No to złotko, pocałuj Huberta.- Wika przyjrzała się mu uważnie i spytała ostrożnie.
- Gdzie?
- W usta.- Wyszczerzył się Dominik niewinnie.
Wika podeszła do Huberta i lekko musnęła swoimi wargami wargi chłopaka. Ten jednak przyciągnął ją do siebie i zaczął namiętnie całować. Biła go pięściami po brzuchu, ale to nie dało oczekiwanego skutku. Gdy Hubert odsunął się od niej z wesołym uśmiechem, Wika z jeszcze szerszym bananem na twarzy spoliczkowała go siarczyście.
------------------------------------
Heej, heej, heej! :D
Jak tam? Coo taam?
Mamy już 24 część! Dacie wiarę, bo ja nie xD
Mam zamysł na następne opowiadanie,
ale za Chiny nie mogę znaleźć odpowiednich imion dla bohaterów,
bo na pewno już nie Wika i Hubert xD
Dla dziewczyny musi być delikatne imię, a dla chłopaka macho! :D
Mam nadzieję, że pomożecie z tymi imionami :D ;)
Chyba, że chcecie żebym przestała pisać :( ;(
Wnioskuję, po Waszej reakcji, pod poprzednią częścią,
że jesteście wściekli na Huberta xD
Madziaaa mojeee najlepszeee życzeniaaa :D xD
Dużooo zdrowiaaa, szczęściaaa, słodyczyyy miłościii i czegooo sobieee życzyszzz xD
Niedługo jadę do Łeby i nie wiem czy będę wstawiała opowiadanie :(
Musze zobaczyć czy tam gdzie będę mieszkać będzie internet,
bo jak nie to ja nie będę latać z laptopem po mieście szukając WI-FI xD
Następna część w piątek!! :D
No to chyba na tyle xD
Pozdrawiam//
Lucy15

8 325 czyt.
100%5347
Lucy15

opublikowała opowiadanie w kategorii miłosne, użyła 2256 słów i 11964 znaków. ·

Komentarze (47)

 
 • SandraM

  SandraM 14 lis 2015 ip:217144223

  Świetne dopiero tutaj jestem ale doczytam zaraz do 42 strasznie interesujące te opowiadania uwielbiam,buska

 • tYnKa

  tYnKa 7 sie 2015

  Adam i Sara xD Nie muszę pisać że twoje opowiadania są cudowne bo zapewne to wiesz xD

 • Ewcia:D

  Ewcia:D 6 sie 2015 ip:3113458

  A nie dało by się dodać kolejną część troszeczkę wcześniej tak jak ostatnio?

 • NITK

  NITK 6 sie 2015 ip:8321250

  Marshall i Astrid

 • Łukaszek<3

  Łukaszek<3 6 sie 2015 ip:18814683

  Dla dziewczyny Gośka Proszę A dla chłopaka może Leon nietypowe imię ale śliczne według Gosi albo może Dominik

 • Fanka

  Fanka 6 sie 2015 ip:832149

  Suuuper. kiedy następna część? CzekamvzCzekam z nircierpiliwością.

 • kamila12535

  kamila12535 6 sie 2015

  Michał i Magdalena opowiadanie jest super

 • adaa14

  adaa14 6 sie 2015

  Świetne ^_^

 • Piki

  Piki 5 sie 2015 ip:21799104

  Może Klaudia i Marcin

 • XXDD

  XXDD 5 sie 2015 ip:21799234

  Imiona - Klaudia i Kacper

 • XXL

  XXL 4 sie 2015 ip:1622192

  Balbina lub Adelajda oraz Euzebiusz lub Krzesimir

 • Tessiak

  Tessiak 4 sie 2015 ip:1784335

  A i jeszcze męskie imię Popieram poprzedniczkę co do Alana, a jak nie Alan do Rafał. No czy Rafcio to nie fajne imię? Więc Gaba, choć poprzedniczka wspomniała o Oli, co też mi się podoba i Alan/Rafcio to idealne połączenie od nowej serii Pozdrawiam Tessa

 • Tessiak

  Tessiak 4 sie 2015 ip:1784335

  Gaba! Może niezbyt delikatne, ale bardzo je lubię. Część świetna, nie mogę się doczekać kontynuacji, a także kolejnego dzieła spod Twojego "pióra". Hubert to tępy gnojek, tyle w temacie.

 • zakręcona

  zakręcona 4 sie 2015 ip:517387

  Weronika i Kacper :3

 • Fsgjb

  Fsgjb 3 sie 2015 ip:3715219

  Cuuuudowne! A co do imion, dla dziewczyny Lena a dla chłopaka Igor albo Karol

 • $convers$

  $convers$ 3 sie 2015 ip:19522594

  Boziu jaki ty masz talent, kocham twoje opowiadania i czekam na kolejną część

 • =

  = 3 sie 2015 ip:62133133

  Alan i Ania

 • grafoman

  grafoman 3 sie 2015

  Zapomniałem dopisać .... opowiadanie jak zwykle super. Hubert wie że przelotny romans tylko zniszczy Wiktorię a mimo to całuje ją nie licząc się z konsekwencjami. Gdyby byli troszkę starsi .... lecz nie są i ta miłość się podejrzewam nie uda

 • grafoman

  grafoman 3 sie 2015

  Jak chcecie wybierać imiona to proponuję Eustachy i Brygida (lub dowolne inne lecz mało popularne). Dlaczego tak - mam 2 powody. Nie sztuką jest wybrać imię fajne/popularne lecz prawdziwym kunsztem jest zrobienie z niczego prawdziwego arcydzieła. Ten 2 powód to książki pana Greena (Jaś Zielony - Gwiazd naszych wina) zmixowane z piosenką Grażyny Łobaszewskiej (brzydcy). Proszę, jak możecie to looknijcie na youtuba przed wylaniem na mnie wiadra pomyj. Pozdrawiam

 • pjk

  pjk 3 sie 2015 ip:85237180

  Część świetna już nie mogę doczekać się piątku, a przeciesz sa wakacje Co do imion to Ala bo kojarzy mi się z taka małą drobną i delikatna osobą, a co do chłopaka to Mateusz albo Kacper

 • Urwisek

  Urwisek 3 sie 2015

  Ale go spoliczkowała Opowiadanie genialne miśka jak zawsze Czekam już z niecierpliwością na kolejną Tylko nie chcę tak długo czekać Mi tak Hubert i Wika się bardzo podobają Możesz wziąć imiona z książki Ostatnia piosenka Pozdrawiam kochana

 • Przeslodzone

  Przeslodzone 3 sie 2015

  Opowiadanie genialne. Ja tam Huberta bardzo lubię. Hmm... imiona... Uwielbiam imię Julia, Anna, Sophia ale Lena też jest śliczne. Dla chłopca Tomek... Pozdrawiam:-)

 • Wicia

  Wicia 3 sie 2015 ip:79110206

  Ola lub Julia a dla chłopaka Konrad Kacper lub Szymon .

 • melania

  melania 3 sie 2015

  Aaaaaaaaa super A co do imienia to polecam dla chlopaka Konrad ( bo to imie czesto dostaja takie macho) a dla dziewczyny moze by dac jakies takie nie typu Julia, Wiktroria bo tych imiom jest pelno, polecam Liliana (Lili), Diana sa rzadko spotykane a rowniez piekne imiona pozdrawiam cieplutko ♥

 • Karolina12

  Karolina12 3 sie 2015 ip:833097

  Super jak zawsze a imiona to moze Maja i Kacper lub Julia i Bartosz

 • Cassela

  Cassela 3 sie 2015

  Hubert wygrał życie. Może dla dziewczyny Kasia lub Lilia a dla chłopaka Szymon lub Kamil? Część super. A co do Łeby może sie spotkamy? xD

 • kolkol

  kolkol 3 sie 2015 ip:8326155

  Natalka (Nela) Amelka (Mela) Lena hmm a chłopak Radek Kacper Aleks

 • alvaro

  alvaro 3 sie 2015 ip:5172252

  może Julka i Marcin ? Ewentualnie Krystian ?

 • xdominikaxd

  xdominikaxd 3 sie 2015 ip:83181

  HAhaha koniec wygrał wszystko ! A co do imion to może Przemek i Maja

 • alixqa99

  alixqa99 3 sie 2015

  Super opowiadanie szkoda ze następna część dopiero w piątek :( a co do tych imion to myślę że odpowiednie byłyby Ala I Michał

 • Aga

  Aga 3 sie 2015 ip:374738

  Ania lub Malgosia a dla chlopaka Rafal lub Fabisn ☺

 • Mowa

  Mowa 3 sie 2015 ip:15920517

  moze Laura i Adrian? a część surer jak zawsze

 • Wiki1212

  Wiki1212 3 sie 2015

  zaje*iste! I dlaczego dopiero w piątek

 • **xxola

  **xxola 3 sie 2015 ip:373045

  Dla dziewczyny Lila dla chłopaka Maciej albo Michał

 • hej

  hej 3 sie 2015 ip:15513399

  Imie dziewczyny Sandra, świetnie piszesz

 • Ewcia:D

  Ewcia:D 3 sie 2015 ip:3113458

  Boże, jakie to cudowne . Jeżeli chodzi o imona to najbardziej odpowiednie wydają mi się Ola, Emilka oraz Michał i Robert. Czekam na Twoją kreatywność

 • Arii2000

  Arii2000 3 sie 2015

  Aaa i co? Mówiłam, ze coś wymyślisz?

 • ola3508

  ola3508 3 sie 2015 ip:8516485

  Po prostu MEGA czesc!!!!! To z tym kaktusem i doniczka bylo taaaaak smieszne Czekam na nastepna czesc, bo wiem ze na 100% naprawde warto P.S Jak dla mnie te opowiadanie moze sie ciagnac w nieskonczonosc

 • hillow

  hillow 3 sie 2015 ip:18814677

  do dastępnego opawiadania możesz wziać imie Gabi a do chłopaka Max co ?szkoda szkoda ze nie wika i hubert przyzwyczajłam świetne i nie prubuj teraz konczyc zrozumiano pozdzo hillow xD

 • Madziaaa

  Madziaaa 3 sie 2015 ip:7787220

  O jeju dzięki za życzenia a co do opowiadania to mega jak sobie wyobraziłam Tomka z tym kwiatkiem to też ryczałam ze śmiechu xd