Dziki podryw w 63

Dziki podryw w 63

No więc tak, opowiadanko ze specjalną dedykacją dla Izy (znaną tutaj jako iza0199). Jesteś wspaniałą przyjaciółką, mimo, że próbujesz mnie zabić. Dziękuję, że wytrzymałaś ze mną te 2 długie lata; za to że ciągle mnie wspierałaś, choć nie umiesz pocieszać innych; za to, że dobrze się mną, , opiekowałaś'' choć twój tata mnie nie znosi; za to, że nawet jak byłam nieznośna ty dzielnie wytrwałaś przy mnie; za te piękne chwile, gdzie obgadywałyśmy chłopaków, oglądałyśmy idiotyczne filmiki na YouTube; za te zażarte dyskusje o Igrzyskach i ETAP-ie; za te idiotyczne spacerki, rozmowy o, , seksiakach'' (dziś w tramwaju spotkałam chłopaka OMG!); zabijanie tych kretynów w simsach i dziękuję ci za to, że jesteś i mam nadzieję, że przyjaźń utrzyma się jeszcze długo po gimnazjum i sprawmy, by ten ostatni rok był niezapomniany! Znajdziemy ci chłopaka ^•^ a teraz gratuluję zdania i przetrwania II klasy gimnazjum <3 oto co dla ciebie moja przyjaciółko skleciłam:
*****
"wyłączcie to cholerne słońce!!" pomyślała ze złością Iza zasłaniając oczy przed rażącym światłem. Stała ona na przystanku, po wyjściu od okulisty - na prawe oko widzi tylko rozmazane plamy. Od przyszłego tygodnia okulary "mój wzrok będzie jeszcze bardziej zabójczy" pomyślała z satysfakcją. W jej szaro-niebieskich oczach zawitały złowieszcze iskierki. Iza jest ładną dziewczyną: włosy sięgające do łopatek, kolorem przypominające ciemny blond. Średniego wzrostu zgrabna dziewczyna, aż dziw, że nie ma jeszcze chłopaka (tak, Iza wolna panowie ^^).  
"gdzie ten głupi autobus?! Już 5 minut spóźnienia!" pomyślała ze złością, ale cóż poradzić - Łódzkie MPK. Stała ta mrużąc oczy, gdy jej wzrok padł na niego; średniej długości blond włosy, bluzka w paski, dobrze zbudowany - "OMG jaki seksiak*!'' pomyślała i po chwili ich spojrzenia się spotkały. Iza szybko odwróciła wzrok rumieniąc się delikatnie. W tym samym momencie padł na nią cień. Autobus linii 63 zatrzymał się na przystanku. "nareszcie" pomyślała i wsiadła do zatłoczonego środka transportu. Złapała się poręczy. Ktoś odsunął ją delikatnie i stanął naprzeciwko. To ON! Iza spuściła wzrok. Czuła na sobie jego przeszywające spojrzenie, analizujące każdy skrawek jej ciała skrytego pod ubraniem, by zapamiętać każdy szczegół.
- Cześć. - odezwał się po chwili. Iza przeniosła nieśmiało wzrok na nieznajomego.
- Cześć.- odpowiedziała cicho. Chłopak stał chwilę w ciszy i zaczął szukać czegoś w kieszeni bluzy. Iza odwróciła się - za tymi światłami znajdował się przystanek.
- To już twój? - zapytał z nutą rozczarowania nieznajomy. Dziewczyna kiwnęła głową. Autobus zatrzymał się i gdy Iza miała już wysiadać, on złapał ją za rękę i dał jej kawałek papieru. Iza spojrzała na niego nie wiedząc co się dzieje. Świat jakby stanął w miejscu.
- To chyba twój przystanek. - powiedział z uśmiechem i popchnął ją delikatnie w stronę wyjścia. Iza cudem uniknęła uderzenia przez drzwi. Autobus odjechał, a ona obejrzała się przez ramię - chłopak nadal wpatrywał się w nią, póki nie zniknęła mu z oczu. Drżącymi rękoma odwinęła świstek. Był na nim numer telefonu...
***
Kocham cię jako przyjaciółkę Iza, zawsze nią będziesz ;)
* seksiak - sama nie umiem tego słowa tak do końca wytłumaczyć xD

2 472 czyt.
7059100% 1
Gabi14

Gabi14 opublikowała opowiadanie w kategorii miłosne, użyła 623 słów i 3535 znaków. ·

Komentarze (5)

 
 • MrHyde

  MrHyde 14 sie 2014

  Iza uważaj! On już z niejedną dziewczynką telefonował

 • Gabi14

  Gabi14 27 cze 2014

  Zdemaskowałaś mnie xD

 • iza0199

  iza0199 27 cze 2014

  Właśnie, że wiem i najbardziej boję się tego, iż niedługo na lol'u założysz biuro matrymonialne xD

 • Gabi14

  Gabi14 27 cze 2014

  Nie wiesz jacy idioci to czytają xD

 • iza0199

  iza0199 27 cze 2014

  No nie wierzę. Chciałoby się, aby taka sytuacja zaistniała, ale bez przesady. Raczej znaczenia słowa "seksiak" nie trzeba tłumaczyć xD Dziękuję za życzenia, kc ;*