Znaki czasu cz 5 ostatnia

                                                        Znaki czasu cz 5

Witajcie. Prawdopodobnie jest to ostatni odcinek. Tak. Kto będzie miał pytania czy będzie się chciał podzielić refleksjami, to proszę w wiadomościach. Dzisiaj będzie o teraz zaraz. Kiedy? Nie wiem. Nikt tego nie wie, nawet Syn.  
  Oczywiście tym co nie wiedzą o co chodzi, to powiem. O powtórne przyjście Pana.  

Dlaczego jest Biblia? Właśnie dlatego, żebyśmy wiedzieli czego Bóg od nas oczekuje. Przeciwnicy Słowa mówią : Jest po to by ludźmi manipulować i ich kontrolować. Czy to prawda? KK był przy władzy setki lat. Czy wówczas pozwoliłby na film :Kler? Nie. Czy pozwoliłby na film :Tylko nie mów nikomu? Nie. Cały czas coś o KK piszę. Od początku miał on coś wspólnego z władzą. I nadal ma. Dla tych co Biblię czytają jest jasne, że prawdziwy uczeń Chrystusa nie jest ze świata. A KK jest ze świata. Ma wpływ na władzę. Miał i ma. Ale kiedyś się to skończy.  
   Na kartkach Pisma jest wyraźnie powiedziane, że będzie wojna atomowa. Nie będe wam podawał wersetów, bo i tak się wam nie będzie chciało sprawdzić.  
Jak już pisałem będzie wojna Iranu i Rosji przeciw Izraelowi. Wszystkie sprawy są opisane w księdze Daniela.  

Generalnie można podzielić ludzi na trzy grupy w zależności jak skończą w tym konflikcie.  
Zacznę od tych co przyjmą Znak Bestii. Podobno 666, a może 616. Czytając o tym w Objawieni dowiadujemy się, że ten znak będzie na prawej ręce i czole. Proszę zapomnieć elektroniczne czipy. To jest przenośnia. Prawa ręka symbolizuje pracę, czyli działanie, czoło głowę czyli myślenie i wszystko z tym związane. Generalnie chodzi o zaakceptowanie tego co ten Antychryst zaleci. Ci będą mogli kupić i sprzedać. Ale biada im. Po pierwsze będą potępieni. Poza tym zanim umrą będzie im naprawdę ciężko. Jest napisane o tym w wielu księgach, najwięcej w Objawieniu.  
  Co miał na mysli Jezus kiedy mówił : Gdyby czas ten ( Wielkiego ucisku) nie został skrócony nikt by nie ocalał? Przecież Jezus ma wrócić z tysiącami świętych i ma być tysiącletnie królestwo! Kimś musi rządzić. Ale oczywiście chodzi o wybranych, tych z Żydów, którzy mają w Niego uwierzyć, że jest i był Mesjaszem. Ale proszę zwrócić uwagę, że mimo doskonałych warunków nic to nie da. Pod koniec tysiąclecia kiedy zostanie uwolniony szatan, ludzie pójdą z nim i będą walczyć z samym Bogiem. Jest napisane jeszcze, że kto umrze przed ukończeniem stu lat, będzie to uważane za klątwę.  

Drugą grupą będą zabici. To ci którzy przeciwstawią się terrorowi bestii. Ci będą prawdopodobnie zbawieni, przynajmniej wielu z nich. Tylko dlaczego tak muszą skoczyć? Przecież teraz mają jeszcze wybór.

Trzecią grupą będą wybrani. I tu napiszę trochę więcej.
Bóg jest pełen wybaczenia. Oczywiście jest sprawiedliwy i nie toleruje grzechu. Zanim zniszczył nieprawych w potopie dał im szanse poprawy, 120 lat Noe mówił o tym. Niestey nikt nie skorzystał.  
Teraz uchroni wybranych przed tym okropnym czasem. Porwie wybranych w powietrze. Wiem, że brzmi to fantastycznie, ale tak będzie. I teraz do Ciebie. Jeżeli nie znasz Pana, masz szansę. Wystarczy zaakceptować jego ofiarę na krzyżu, żałować wszystkiego złego co się uczyniło i iść dalej w poznaniu Pana. Chrystus powiedział. Nie ci wejdą do królestwa co mówią mi Panie, ale ci co pełnią wolę Ojca. I znowu czytanie Słowa mówi co jest wolą Ojca. Czytanie Słowa i przyjęcie tego jako prawdy i wykonywanie, jest tym. Tylko to. Chodzicie do kościoła to dobrze, bo tam wielu innych gromadzi się tam by wywyższać Imię Pana. Co do reszty spraw, pisałem wiele razy. Kościół katolicki nie naucza prawdy i pójście drogą tego co wymaga, może sprowadzić na was gniew Boga. Naprawdę. Ale nie wierzcie mi, przeczytajcie Słowo.  

Wiem, że jesteście młodzi. Sam byłem. Ale właśnie teraz jest wyjątkowy czas. A postępowanie zgodnie ze Słowem da wam i teraz radość. Ilu z was jest nieszczęśliwych, załamanych, pełnych fobi, zagubionych i zgubionych? Przeżywających depresję, zawód miłosny, problem w domu, problem z przyjaciółmi w szkole. Te wszystkie i inne troski Pan obiecał wziąść na swoje barki. Wielu z was jeszcze nie zarabia. Problemy finansowe istnieją również.  
Zostawiam was z tym. Co z tym zrobicie, nie wiem. Mam obecnie trzy osoby z którymi piszę i codziennie są w moich modlitwach. Wspominam imiona innych, których spotkałem na swojej drodze na lol. Kilka z tych osób nie chce ze mna pisać. Może je skrzywdziłem. Chodzi mi o dwie osoby, ale obie osobiście przeprosiłem jeżeli tak się stało. Są mi równie bliskie jak te trzy i jak moi bliscy, czyli cielesna rodzina. Dziękuję jeszcze raz dziesięciu osobom, które mi dały łapki. Dzięki temu, cykl ten powstał. Dlaczego dziesięć chciałem? To był mój pomysł zwiazany z Abrachamem. Dziękuję jeszcze raz wszystkim co czytali. Może się spotkam z niektórymi w wieczności na soczystych łąkach nowej Ziemi. Niech was Bóg błogosławi.

282 czyt.
100%62
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii inne i obyczajowe, użył 925 słów i 5077 znaków.

2 komentarze

 
 • kaszmir

  kaszmir · 28 czerwca

  Witam
  Wszystko ciekawie i podparte jakimś logicznym myśleniem. Wojna zawsze była strachem i pojawiała się i pojawia z tylu głowy. Cały czas toczy się w różnych zakątkach świata. Szatan czy istnieje? Czy istniał w czasie holokaustu? Kto kieruje umysłami ludzi którzy dokonują takich ohydnych zbrodni?  
  Czy to nie było, nie jest piekło na ziemi? Dlatego jakoś w piekło po śmierci nie wierzę, bo piekło jest tutaj.  

  Pozdrawiam

 • Duygu

  Duygu · 24 czerwca

  Ciekawie napisane. Fajnie wyszła Ci ta cała seria. Łapa w górę. Pozdrawiam