Znaki czasu cz 1

                                                              Znaki czasu.

Chcę się podzielić z wami pewnymi dygresjami. Tekst jest przeznaczony dla wierzących w Boga z Bibli. Ktoś kto wierzy inaczej może oczywiście przeczytać również.
Ostatnio odbyły się marsze równości. Poza tym zorganizowano kilka wieców przeciw seksualizacji dzieci. Była mistrzyni olimpijska, pani Klepacka stała się ofiarą ataków za swoje poglądy. Te wszystkie wydarzenia wskazują, że sytuacja opisana w ewangeli Mateusza 24 jest obecna. Pisałem o tym nie raz. Oczywiście ludzie nie wierzą, że tak będzie. A co ma być? Że ludzie preferujący związki hetero będą prześladowani.  
Biblia jest jedyną w swoim rodzaju księgą. Mówi o rzeczach wydawających się na niemożliwe.  
   Kiedy na początku tej ksiegi Bóg stwarzał wszechświat, jest napisane tylko cztery słowa o kosmosie. W księdze Hioba jest jeszcze kilka zdań. Natomiast w liście Piotra jest napisane, że Ziemia i cały kosmos zostanie spalony. Biblia mówi, że zostanie stworzona nowa Ziemia gdzie nie będzie morza. Nie będzie też nocy i nie będzie Słońca.  
Współczesne życie daje możliwości. Do rozwoju w dobrym jak i złym kierunku. Tak jak lol. Reklamuje vibratory. Czy sądzicie, że ten portal założył wierzący w Boga? Napisałem wiele opowiadań. Oczywiście to fikcja. Jednak prawdopodobnie wiele z nich usunę i nigdy już nie napiszę czegoś co nie jest zgodne z moją wiarą i z tym co jest napisane w Piśmie.  
   Polska jest krajem katolickim lecz niestety KK nie mówi prawdy ani o Bogu ani o tym co robić powinniśmy lub czego robić nie powinniśmy by Bogu się podobać. Chciałbym przybliżyć te informacje tym, którzy chcą wiedzieć więcej o Słowie Bożym. Proszę o informacje czy tego chcecie. Akceptacją będzie łapka w górę. Jeżeli zobaczę 10 lub więcej, napiszę. Nie chodzi mi o zwykłe łapki. Prawdopodobnie nie chcecie się deklarować publicznie że jesteście zainteresowani. Oczywiście wiadomość na tak będzie liczona za łapkę. Dlaczego 10? To moja tajemnica. Dlaczego o tym chcę pisać? Bo pragnę byście poznali Prawdę. Ponieważ jeżeli wierzycie to dobrze. Lecz Biblia mówi, że demony wierzą i drżą, więc samo wierzenie nie wystarczy. Jeżeli chcecie żyć w szczęściu z Bogiem musicie go poznać by wiedzieć czego od was oczekuje. Każdy ma wybór. Jeżeli ktoś z was chciałby wiedzieć więcej na ten temat, proszę o znak.  
Dwa najważniejsze powody, że ludzie nie wierzą, są następujace. Skoro jest dobry Bóg, dlaczego dopuszcza zło, szczególnie cierpienie małych dzieci. Drugi powod jest taki, że ci którzy powinni uczyć prawdy o Bogu sami postępują grzesznie. Mam na myśli księży i biskupów.  
   Można kupić Biblię i ją czytać. Nieznajomość prawa nikogo nie usprawiedliwia przed konsekwencjami jego nie przestrzegania. Od was zależy wybór czy po śmierci ciała będziecie z Bogiem czy zostaniecie wrzuceni do jeziora ognia. Niektórzy twierdzą, że na wieczność. Osobiście nie skłaniam się ku temu, ale przebywanie w takim miejscu chociaż sekundę z pewnością nie jest miłe. Czy jest to literalny ogień? Bardzo wątpię. Prawdopodobnie jest to niewyobrażalnie przykre odczucie. Każdy z was może wierzyć w co chce. I ja nikogo nie zmuszam do zmiany nastawienia. Jeżeli jednak w Tobie jest pragnienie poznania prawdziwego Boga, służę informacjami.  
   W waszym wieku nic o Bogu nie wiedziałem. Zrobiłem w życiu setki złych, obrzydliwych i haniebnych czynów. Teraz jestem inny i każdego dnia staram się, by stać się świętym, bo tego ode mnie oczekuje mój Bóg. Oczekuje On tego od każdego.  
   W środku twojego jestestwa jest pragnienie. Pójdź za nim. Są tylko dwa nasienia. Boże i węża. Którym jesteś, ja nie wiem. Jest czas. Wierzę, że żyjemy w czasie kiedy nie wszyscy umrą. Nadejdzie już niedługo antychrist. Biblia mówi z jakiego kraju pochodzi. Kiedy ktoś się zdeklaruje pójść za nim, będzie stracony. A ten facet będzie tak mądry, że zdoła oszukać nawet wybranch, jeżeli to możliwe. Bez wiary w Boga i znajomości Słowa, jesteś prawie bez szans byś nie został oszukany. Jest jeszcze troszkę czasu. Pozdrawiam. Jeżeli to co napisałem nie spotka się z odpowiednim oddźwiekiem, nie będę nic o tym pisał. Jezus powiedział: Nie rzuca się pereł przed świnie. To znaczy, że nie warto dzielić się wartościowymi rzeczami z kimś kto tego nie doceni. Bez obrazy. Pozdrawiam.

396 czyt.
91%118
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii inne i obyczajowe, użył 792 słów i 4460 znaków, zaktualizował 20 cze o 3:28.

8 komentarzy

 
 • Fanka

  Fanka · 19 czerwca

  No i ja dałam ta 10 łapkę wiec czekam

 • Almach99

  Almach99 · 18 czerwca

  Pisz. Warto pisac, bym na ten przyklad ja mogl przeczytac cos wartosciowego

 • Duygu

  Duygu · 17 czerwca

  Łapka    Powodzenia  

 • kaszmir

  kaszmir · 16 czerwca

  Ogólnie to jestem zainteresowana co tak naprawdę nam powiesz. Chociaż tekst wzbudza kontrowersje w niektórych frazach. Jednak dlaczego nie. Jestem zawsze zacieśniona w tych tematach, bo są to jednak bardzo osobiste i wewnętrzne sprawy każdego z nas. Znam sporo ludzi, którzy odeszli od Boga po okaleczeniu ich i znam też takich co odeszli od kościoła, a pozostawili miejsce dla Niego w ciszy. Bo po co krzyczeć głośno, można w ciszy kontemplować. Być tylko przyzwoitym.

  Miłego dnia

 • AnonimS

  AnonimS · 15 czerwca

  A ja dam w górę bo jestem ciekaw kontynuacji. Od razu uprzedzam że nie zgadzam się z wieloma twoimi tezami i stwierdzeniami. Ale dla dobra dyskusji i poszerzenia spektrum tematyki felietonów. Tylko pamiętaj o jednym. Wszyscy jesteśmy grzeszni. słowa: „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”.  O tym przypominają. Pozdrawiam

 • Pani123

  Pani123 · 15 czerwca

  Na priv nie chcesz w  związku z tym publicznie deklaruję że jestem zainteresowana kontynuacją szczegółowych wyjaśnień akurat ten temat lubię

 • MrHyde

  MrHyde · 15 czerwca

  Ode mnie masz łapkę w dół za pominięcie najbardziej oczywistej przyczyny niewiary

 • Speker

  Speker · 15 czerwca

  A ja sobie napiszę, a co?
  Daję Ci szansę, jestem ciekaw co tam na szkryflasz
  Łapka jest.