Klub książki!

Koniecznie lećcie na StowarzyszenieAWN i zapisujcie się do Klubu Książki!  


Moi drodzy!  

Wracam do Was z nowym projektem, o którym Katia mówiła już na Hydeparku. O co chodzi - wiecie. Zapraszam serdecznie "na zapisy" ;)  

1. Do Klubu może dołączyć każdy, kto kocha czytanie i tak jak my uważa, że komentarze: "Super, kiedy next ” są denerwujące.    

2. Zgłoszenia należy umieszczać tylko pod tym postem, wpisując w komentarze swoją nazwę użytkownika, tytuł pracy, którą chcesz zgłosić do Klubu (pamiętaj: możesz zgłosić maksymalnie 3 prace), ilość rozdziałów i tematykę pracy lub, jeśli nie jesteś autorem tylko czytelnikiem – kilka słów o tym, co lubisz czytać, np.:  

a) KatiaZula    
Stay    
11    
Romans    

lub    

b) KatiaZula    
fantastyka, romans, dramat    

3. W kolejnym rozdziale opublikujemy listę Członków Klubu. Będzie ona na bieżąco aktualizowana.    

4. Jak wybrać pracę, którą chcesz przeczytać? To proste! Wystarczy, że pod rozdziałem z listą Członków Klubu zostawisz komentarz, w którym oznaczysz nas (@KatiaZula @agnes1709 @Black) oraz autora i tytuł pracy, którą rezerwujesz.    

5. Każdą pracę może zarezerwować maksymalnie 2 użytkowników.    

6. Każdy Klubowicz pod zarezerwowaną pracą musi zostawić minimum 1 komentarz zawierający opinię o błędach, o tym, co jest w pracy dobrze napisane, co się podobało, co można naprawić – będziemy to sprawdzać! Taka jest przecież idea Klubu!    

7. Wprowadzamy TURY, które będą trwały 2 tygodnie, a to oznacza, że w miesiącu będzie ich dwie. To będzie czas dla Ciebie na przeczytanie i komentowanie wybranej pracy.    

8. Do Klubu możesz dołączyć w każdej chwili, jednak działanie rozpoczniesz razem z kolejną turą – chyba, że zdążysz do 3 dnia trwającej – wtedy możesz do niej dołączyć.    

9. Jeśli nie dasz rady przeczytać i skomentować wybranej pracy w danej turze – daj nam znać! Na pewno coś poradzimy.    

10. Po zakończeniu każdej tury klubowicze będą mogli zgłosić kolejne swoje prace do następnej tury.


UWAGA! PLAN WSTĘPNY, WIĘC MOŻE BYĆ JESZCZE NIECO ZMODYFIKOWANY. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY. POZDRAWIAM!

254 czyt.
67%31
agnes1709

opublikowała opowiadanie w kategorii inne, użyła 359 słów i 2167 znaków

Komentarze (1)

 
  • Ness2812

    Ness2812 3 sie 2018

    Nie bardzo rozumiem ideę tego przedsięwzięcia. Komentarze typu "kiedy next" są denerwujące - przyznaję, ale komentarze napisane na siłę, bo wymaga tego klub, też nie mają sensu. Albo ktoś pisze komentarz, bo chce pomóc lub skomplementować autora, albo nie. Komentarz napisany tylko dlatego, że musi być napisany nie miałby dla mnie żadnej wartości...