Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Znamię Bestii i Antychryst - suplement.

Dlaczego to piszę? Czy piszę dla siebie? Piszę jako przestrogę, bo może się komuś przydać, nie piszę dla siebię. Po pierwsze, ja to wiem. Po drugie, prawdopodobnie mnie nie będzie. Zostanę porwany z resztą chrześcijan lub wcześniej umrę. Jeżeli jednak będę żył, a terror bestii się zacznie to z pewnością zostanę zabity lub umrę z głodu czy zimna.
   W tej dodatkowej części nie będzie prawie nic o Znaku bestii, natomiast dużo o samym Antychryście.
Co do znaku bestii jest napisane : imię, znak i numer. Czyli może być wszystko razem albo co najmniej jedno z tego.  
Powtarzam, ci którzy zostaną w tym systemie będą mieli dwa wybory. Albo zaakceptować znak, co oznacza całkowite potępienie bez możliwosci żalu i zmiany lub odrzucenie, co będzie oznaczało, że zostaną zabici przez aparat bestii. Czy wszyscy zostaną zabici tego nie wiem. W każdym razie wybrani będą porwani by nie mieć udziału w prześladowaniach. Być może ci, którzy nie zostaną zabici, a będą przeciwni przyjęciu znaku bestii, będą musieli wybrać, przez swoje postępowanie, nastawienie, czy wiarę. Nie wiem. Jedna dodatkowa uwaga. Biblia mówi, że ci którzy nie przyjmą znaku bestii zostaną zabici przez obcięcie głowy. W tej chwili jeden kraj stosuje taką karę, jako karę śmierci. Arabia Sudyjska. Ciekawe, prawda? Czyżby islam miał zwyciężyć? Tylko islam jest religią. Co prawda fałszywą, ale jest.
   Tak jak już wspomniałem wcześniej, będzie tyle pozytywów, że bez wielkiej wiedzy biblijnej szanse, że ktoś się połapie w co wdeptuje, będą minimalne. Oczywiście znowu Bóg wie kto jest jego i jeżeli taka osoba się zdarzy, to będzie musiała odkupić swoje zbawienie własną krwią. Jest to doktryna, co nie znaczy, że jest prawdziwa. Niektórzy twierdzą, że pięć panien głupich będzie potępionych, jednak ja sądzę, że nie. Sądzę, że będą musiały własną krwią odkupić swoją winę, że nie otrzymały Ducha we właściwym czasie. Oczywiście panny to przenośnia. Będą to zarówno mężczyźni i kobiety. Jednak i ci, którzy przyjmą znak bestii będą na straconej pozycji, ponieważ nie tylko, że zostaną potępieni to jeszcze wcześniej doznają prawdziwych katuszy na Ziemi.  
   Oczywiście ci, którzy uważają, że Bóg jest nie sprawiedliwy teraz, tylko się utwierdzą w tym, wówczas. Tak jak napisałem, jeszcze jest czas. Z tym, że już teraz nawrócenie ze strachu, prawdopodobnie nie zadziała. Wielu ludzi ma pretensje do Boga, ze jest niesprawiedliwy. Inni kiedy tylko usłyszą o wiecznym potępieniu, odwracają się również. Ja mam przekonanie, że cokolwiek zrobi Bóg jest słuszne.  
   Miałem już napisac tylko o Antychryście, ale jeszcze chcę coś dorzucić. (Resztę opisze w drugim felietonie o moralności.) Odnośnie obecnej sytuacji w Polsce, która dotyczy napięć między KK, a ruchem LGBT.
   Jak wiadomo, tym co się tym interesują, ruch LGBT jest finansowany przez firmy zagraniczne i nie są to siły przychylne Polsce. Wrogom Polski jako kraju, zależy na osłabieniu wszystkiego. Tak zwana ideologia nienawiści jest oczywiście po to rozwijana. Ludzie o wąskim spojrzeniu sądzą, że ktoś im pomaga być wreszcie wolny. Wszystko powoli idzie w tym samym kierunku. Zniszczenia dobra. Dobrych wartości. Moralność jest dobrą wartością. Ludzie przeciwni agendzie LGBT nie są wolni od innych złych rzeczy, ale o tym nie myślą. Nikt nie urządza wieców dla poparcia faktu, że zdradzanie współmałżonka, a nawet dziewczyny czy chłopaka jest nie w porządku. Nigdy nie było super moralnie w Polsce. Mało kto nie ma kontaktu sexualnego przed ślubem. Sam miałem wiele takich kontaktów. Co nie znaczy, że uważam to za dobre. Kiedy media i niektóre siły zaatakowały arcybiskupa Jędrzejewskiego za użycie słowa tęczowa zaraza, zacząłem się zastanawiać jakie mam przyjąć stanowisko. Jestem przeciwny doktrynom KK, ale jestem również przeciwny LGTB. Oczywiście niektórzy katolicy obawiają się o swój kościół. Przytaczają słowa, że nie ma Polski bez kościoła a kościoła bez narodu. Wrogom zależy by zniszczyć naród więcej niż kościół. To moje zdanie. Możecie wywnioskować dlaczego tak myślę.  
   A teraz o Antychryście.
Biblia podaje bardzo dużo szczegółów o tym gościu, ale w ten sposób, że zaciemnia. Dlaczego?
Jest to zrozumiałe. Postaram się to wyjaśnić, chociaż nie będzie to miłe, szczególnie dla przeciwników i wiary i Biblii. Skoro ktoś jest wrogiem Boga, to dlaczego Bóg ma mu pomać?
Antychryst nie nadejdzie do czasu jak Duch Boży jest na ziemi. To go powstrzymuje. Teraz jest źle. Są wojny, głód, zabójstwa i gwałty. Proszę sobie wyobrazić jak zabraknie tego co powstrzymuję by Antychryst zaczął władać i szatana mógł się rozwinąć. Oczywiście nadal nie rozumiecie dlaczego Bóg dopuszcza teraz zło. No, ale teraz jest zło. Potem będzie ZŁO.

Antychryst pochodzi z Syrii. Jednak ma powiązania z Rzymem jak i z Izraelem, w sensie genealogicznym i spirytualnym. Genealogia nie jest taka prosta. Kosztuje. Tylko bardzo bogatych ludzi stać na badania DNA. Bo są na poziomie podstawowym i wyższym i jeszcze wyższym.  
   Proszę pomyśleć. Ten facet nie znajdzie się z nikąd. Będzie musiał mieć wielkie znajomości. Papież Franciszek spełnia dużo danych, ale niektóre cechy nie pasują. Bardziej by pasował pod funkcję Fałszywego proroka.  
   Antychryst nie będzie reprezentował żadnego kościoła, jednak nie będzie ateistą. Przynajmniej prawda się ujawni potem. W końcu sam ma się ogłosić Bogiem. To również jest napisane w księdze Daniela. Ruch pragnący zjednoczyć wszystkie religie do tego pasuje. Trzy postacie, które najbardziej grają ważną rolę w tej sprawie to: Franciszek, Kenneth Copeland i Tony Palmer.  
  Antychryst będzie homoseksualistą lub będzie pochodził z katolickiej religi, ponieważ jest napisane o nim, że nie będzie zwracał uwagi na kobiety. Oczywiście są mężczyźni, którzy nie są księżami jak i nie są homoseksualistami i nie mają pociągu do kobiet, jednak jest jedno ale. Antychryst jest demoniczny. Będzie miał wszystkie cechy demoniczne. Homoseksualizm jest demoniczny i celibat również. Dlaczego? Opieram się na Bibli. Biblia potępia homoseksualizm. Celibat wprowadził KK. Odnośnie tego mówi pierwszy list do Tesaloniczan roz 4. ( że celibat jest demoniczny) Dodatkowo jest tam wspomniane o posiłkach. Ja nie jej mięsa z wyboru. Oficjalne zakazywanie jedzenia mięsa czy niektórych posiłków jest oczywiście demoniczne. Nie wiem czy widzicie różnice.  
   Przy okazji orientacji seksualnych, to co się dzieje teraz jest oczywiście po to, by sprawę zaciemnić. I obecnie, sama agenda LGBT jest gorsza niż pojedyńczy homo czy les. ( Nadal wskazuje bardziej na grzech niż na osoby, bo one mogą się nawrócić, jeżeli zechcą, więc nadal twierdzę, że agenda LGBT to demony, natomiast dla osób będących innej orientacji niż hetero pragnę by się nawrócili) Dodatkowo, każdy kto popiera LGTB nie jest od Boga. Dlatego Trump również nie jest, chociaż może częściowo wykonywać robotę dla Niego, o której nawet nie wie. Szatan też robi tylko to na co Bóg mu zezwala. Niestety, taka jest prawda.  
  
Jak już wspomniałem Szatan imituje Boga. Od początku. W Bożym wydaniu jest Ojciec, Syn i Duch Święty. W szatańskim będzie Szatan, Antychryst i fałszywy prorok. Ponieważ Bóg wybrał Izrael jako naród i Jerozolimę jako miasto, więc wiadomo, że Szatanowi bardzo na tym zależy. Izrael jest powierzchniowo bardzo mały, ale Szatanowi zależy na tym miejscu tylko dlatego, że Bogu zależy.
   Antychryst będzie pochodził z królewskiej linni krwi. Jak wiadomo rodziny królewskie pochodzą z tej linni. Prezydenci USA również. Królowa brytyjska i jej bliscy, oczywiście.  
Jednak jak już wspomniałem, wszystko będzie tak utajone, że mało kto się połapie. Zawsze jest tak, że jak się mówi prawdę to nikt nie wierzy, natomiast kłamstwo bardzo łatwo się kupuje.
  Sytuacja się zawsze powtarza. Bóg zawsze postępuje podobnie i Szatan postępuje podobnie. Kiedy Noe głosił przez sto dwadzieścia lat, że będzie potop, nikt nie wierzył. Dodatkowo Bóg zamknął drzwi arki i przez siedem dni nic się nie działo. Teraz też będzie podobnie. Wszystkie religie przełkną kąsek i się zgodzą by się zjednoczyć. Muzułmanie też odegrają swoją rolę. W końcu ktoś musi go śmiertelnie zranić. Jedynie chrześcijanie przestrzegający Biblię będą prześladowani. Potem większość z nich zostanie porwana, a reszta, się połapie za późno.  
   Jak na teraz nie wierzycie, tak jak trzeba, bo wierzycie w KK. A oni, jak już pisałem, kłamią od początku. Prawie we wszystkim. Co do kwesti LGBT, większość z was uważa, że ja jestem homofobem. A nie jestem, ponieważ mam o takich ludzi staranie, póki nie jest za późno.  
Nie wiem czy coś pominąłem odnośnie Antychrysta. Chyba nie. Co mogę jeszcze dodać? Technika. Obraz bestii, który przemówi. To będzie coś bardziej zaawansowane niż komórka (androit) czy robot.  
   Możemy się również spodziewać domniemanego bliskiego spotkania trzeciego stopnia. Z tym, że extraterestial to będą demony. Z gigantami walczyli już amerykańscy żołnierze w Afganistanie. Oczywiście, prasa głównego nurtu takich spraw nie ujawnia. Z całą pewnością. Wszystkie demoniczne obiekty opisane w Bibli mają właśnie kształty jakie są obserwowane jako domniemane UFO: cygara, stożki, walce, dyski. Ostatnia uwaga. Jak wam ogłoszą, że ufoludki są, to nie wierzcie. Będzie naprawdę mało ciekawie. Całość pozostawiam ocenie czytelników.

183 czyt.
92%183
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton i obyczajowe, użył 1703 słów i 9762 znaków, zaktualizował 12 sie o 8:57.

Dodaj komentarz