Materiał znajduje się w poczekalni. Prosimy o łapkę i komentarz.

Znamię Bestii i Antychryst.

Znamię Bestii i Antychryst

Jednym z kontrowersyjnych problemów w Bibli jest Znamię Bestii. W tym dokładnym znaczeniu wymienione jest, o ile się nie mylę, tylko w księdze Objawienia. Po krótce opiszę różne teorie na ten temat. Później połącze to z osobą, która ten znak wprowadzi, czyli Antychrystem. Jak już kiedyś pisłaem Antychryst to nie jest przeciwny Chrystusowi, znaczy raczej w zastępstwie. Jakkolwiek będzie to z całą pewnością przeciwnik Boga. Najgorszy człowiek jaki będzie żył na Ziemi. Prawdopodobnie już żyje.
   Zanim zacznę temat właściwy, pragnę coś dodać odnośnie czegoś o czym pisałem poprzednio. Trochę się to łączy z ostatnim opowiadankiem Świt w ciemności, ponieważ główna bohaterka opowiadanka, Sahar, była muzułmanką. Oglądam dużo filmików na youtobe odnośnie spraw związanych ze zbawieniem i z wiarą jako taką. Do tej pory, kiedy wspominałem o Wielkim Babilonie wymienionym również w księdze Objawienia, zawsze pisałem, że jest nim KK. Ale muszę się podzielić z wami czymś co miało sens i świadczyło, że tym czymś może być Islam, a właściwym miastem na siedmiu wzgórzach jest Mecca. Inne proroctwa, które Jezus przekazał w tej księdze pasują dobrze do rejonu.  
   Właściwie, mówiąc prawdę, KK nigdy oficjalnie nie powiedział, że Jezus nie jest Zbawicielem, czy Synem Bożym. Natomiast Koran zaprzecza temu. Twierdzi, że Jezus jest tylko prorokiem. O tych sprawach związanych z tym tematem napisałem w felietonie: Jezus w Koranie.  
    Ten sam kanał, który zaserwował te wytłumaczenie proroctwa o Wielkim Bablionie twierdzi, że Znak bestii też jest związany z Islamem. Jak wiadomo radykalni muzułmanie mają czasem na czołach taśmy z napisem w języku arabskim, jak również podobną taśmę zawiązują na prawej ręce.  
Nazywa się to Shahada. Na ironnię została wprowadzona w 666 roku. Jednakże cała teoria jest bardzo słaba. Po pierwsze napis po arabsku: Jest jeden Bóg Allah i jest jeden jego prawdziwy prorok, Mohamed istnieje dość długo. Poza tym nie jest to znak w sensie permanentnym, bo opaskę można zdjąć. Oczywiście inne opisy czym Znak Besti jest, mają również słabe strony. Zacznę listę od bardzo słabych proponowanych rozwiązań.
                                                                    
                                                                  WWW.  
Czyli znak związany z ze stroną internetową. Oczywiście ci sami co to twierdzą, okrzyknęli Billa Gatesa, antychrystem.  
                                                
                                             Napis z tyłu Tronu Papieskiego.
Sam papież jest oczywiście antychrystem w tym rozumieniu. Napis po łacinie znaczy, zastępca Chrystusa. Ponieważ niektóre litery alfabetu łacińskiego są cyframi, tak że liczba po zsumowaniu ma 666.
Słabość tej teori jest podobna do związanej z Shahadą. Jest już bardzo długo. Nikt zdrowo myślący nie zapisze sobie na czole czy dłoni VICARIUS FILII DEI. Co prawda wielu twierdzi, że obecny papież Franciszek prześcignął poprzedników w ostępstwach od Biblii, ale prawdopodobnie, tym Antychrystem z Ksiegi Objawienia nie jest.  
                                                      
                                                       Elektroniczny czip.
Tatułaż lub zapis liniowy jaki stosuje się na produktach. Słabość tej teori polega na cenie. Co prawda wielu ludzi czipuje się obecnie z różnych powodów, ale oczipowanie wszystkich ludzi przekracza budżet nawet najbogatszego państwa. Poza tym musiałby być stworzony system do sprawdzania WSZĘDZIE czy ktoś ma ten znak czy nie. Jednak ta teoria ma bardzo mocne strony, o czym potem. Dla informacji. Kiedy kupujecie produkt spożywczy ma on oznaczenie cyfrowe. Dotyczy to co napiszę głównie jarzyn i owoców. Początkowa 4 oznacza, że jest to GMO. 6 że jest to produkt klasyczny, wyprodukowany przy użyciu nawozów sztucznych. 9 oznacza produkt naturalny.  
Co prawda elektronika poszła w ostatnich czasach bardzo do przodu, to jednak biedni ludzie w Afryce czy Indiach i Chinach jeszcze nie mają komórki.  
   W tym miejscu muszę zrobić ważną uwagę. Izrael powstał w 1947 roku. Izrael jest z pewnością drzewem figowym w Bibli. Jezus w Mateusza 24 powiedział, że nie przeminie to pokolenie, które widziało te rzeczy. Ile pokolenie może trwać? Maksymalnie 100 lat. Bardzo mało ludzi dożywa tego wieku. Już minęło 72 lata. Co prawda sytuacja na świecie może się zmienić szybko, ale pewne rzeczy zapisane w Biblii, aby się spełniły, muszą zaistnieć inne wydarzenia.  
  Po pierwsze, Biblia w ksiedze Daniela mówi, że Iran zaatakuje Izrael. Obecnie wygląda na to, że jest to raczej nie możliwe. Raczej może być odwrotnie. Izrael ma 300 głowic nuklearnych, a Iran jeszcze żadnej. Poza tym jest jeszcze ważniejszy aspekt. USA. Policjant świata zaatakowałby Iran, gdyby Iran zaatakował Izrael. Więc wniosek jest jeden. Iran nigdy nie zaatakuje Izraela do czasu jak USA ma moc, lub będzie chciało pomóc Izraelowi. W USA mieszka wielu wpływowych Żydów. Co prawda już za kadencji Clintona dwa ugrupowania Żydów w USA miały ze sobą zatarg. Jedno, które reprezentują Żydzi popierający Izrael wówczas wygrało. To drugie właśnie ujawniło intymne ekscesy Billa Clintona i Moniki Lewińskiej. Sądzili, że Clinton poda się do dymisji po ujawnieniu tego publicznie. Clinton reprezentował to ugrupowanie, które wspiera Izrael. Jednak Bill, jak wiecie stwierdził, że ona miała z nim sex, a on z nią nie.  
   Istnieje możliwość, że Iran zaatakuje Izrael, a USA nic nie zrobią, ale jest na to marna szansa, szczególnie obecnie, kiedy prezydentem jest Donald. Jest on całkowicie w wielkiej przyjaźni z Izraelem. Prywatnie i państwowo.  
   Jak już pisałem poprzednio, żeby sprawa ze Znakiem Besti mogła się zacząć, musi najpierw zacząć rządzić Antychryst, a to się jeszcze nie zaczęło. Mimo wysiłków rządzących sił demonicznych, nie ma jeszcze jednego rządu światowego. Ale wszystko wskazuje, że będzie. Zegar tyka. Muszą się spieszyć. Druga inna sprawa jest ze spełnieniem proroctwa. Leopard ma cztery skrzydla(księga Daniela)Leopard to USA.Dwa skrzydla kury to Alaska i Hawaje. Ameryka musi znaleźć jeszcze dwa terytorium i przyłączyć do całości. Wielu badacza tak odbiera ten znak proroctwa o leopardzie.
   Czym właściwie będzie Znak besti? Najprawdopodobniej będzie to połączenie technologii z anty religią. Co przez to rozumiem? Jak wiecie technologia poszła do przodu. W którym kierunku najbardziej? W elektronice. Pierwszy telefon komórkowy wprowadziła Motorola i stało się to w 1973 roku. Jednak dopiero w 1992 wysłano pierwszego SMS.  Dyna TAC800X ważyła 800 g. W 1956 szwedzka firma Ericsson wyprodukowała pierwszy telefon komórkowy . Miał on wielkości walizki i kosztował tyle co samochód. Ważył 40kg. Obecnie od kilku zaledwie lat mamy tak zwane smartphony. Ponoć, bo nadal nie wierzę, że ludzie byli na Księżycu, cała pojemność pamięci wszystkich komputerów wspomagających lot na Księżyc, była mniejsza niż obecna pojemość androida czyli smartphonu na przykład Samsunga S 10 lub najnowszej wersji A (apple) XR 256GB. Może jest już nowszy. Nie wiem.  
   Od wielu lat są karty kredytowe. Teoretycznie można dokonać zakupu kartą żony czy znajomej osoby. Jednak ci co chcą nas kontrolować całkowicie, tego zabraniają, mówiąc że c/c jest osobista. Ponieważ świat idzie w kierunku jednego rządu, jednej religi i jednej waluty te sprawy się zazębiają i przyspieszają. Zlikwidowanie gotówki jest bardzo kosztowne, lecz jak mówią znawcy, spowoduje całkowitą kontrolę przepływu pieniędzy. Nikt nie wie ile operacji zakupu i sprzedawania odbywa się za pomoca gotówki. Co prawda banknoty są oznakowane i teoretycznie można by przebadać ich drogę, jest to jednak bardzo kosztowne. Zgodnie z ksiegą Objawienia aby się spełniły te słowa, że nikt kto nie ma Znaku Bestii nie będzie mógłby nic kupić czy sprzedać, musi zaistnieć taki system.  
   W tym miejscu muszę coś dodać. Ksiega Objawienia wspomina o jeszcze jednym znaku. Pieczęci Bożej na czole. Ale dotyczy to juz osób pozostałych w czasie Wielkiego Ucisku. Co znaczy pozostałych? Ponieważ prawdziwy kościół Jezusa Chrystusa zostanie porwany na obłoki. O tak zwanym porwaniu kościoła nie głoszą wszystkie kościoły. A jeżeli, to są różne teorie na ten temat. Porwanie przed uciskiem, w czasie ucisku i po ucisku. Prawdą Biblijną jest, że porwanie musi nastąpić przed uciskiem. Nie chcę rozwijać tego tematu w tym felietonie, bo zazwyczaj piszę o zbyt wielu sprawach na raz. I nie o tym co lubicie, dlatego nikt prawie nie czyta. Ale trudno.  
   Najważniejszym przesłaniem tego felietonu nie jest opis czym 666 czy 616 jest ani nawet kim jest Antychryst. Co chcę wam przekazać to fakt, że jeżeli nie uwierzycie w ofiarę Jezusa Chrystusa teraz, z pewnością nie uwierzycie potem. Jednak ci, którzy to zrobią, zostana zabici. Co będzie dobre, prawdopodobnie ci ludzie będą zbawieni na Sądzie ostatecznym.  
   Ku uciesze ateistów, Antychryst zniesie wszystkie istniejące religie. Wprowadzi za to swoją. Z tą różnicą, że nie pozostawi nikomu wyboru. Och! Proszę wybaczyć ironię. Nikomu nie życzę dożyć tego czasu.

Księga Objawienia i Księga Daniela, mówią dużo o Antychryście. O ile Jezus Chrystus nie był fizycznie atrakcyjny ( tak mówi Biblia) czyli nie był to brunet o wielkich niebieskich oczach i dobrze rozwiniętych mięśniach brzucha, to Antychryst prawdopodobnie będzie bardzo przystojny. Ale nie tylko w tym będzie atrakcyjny. Będzie to geniusz, którego do tej pory nie znała Ziemia. Dokona również czegoś, co nikomu się jeszcze nie udało. Wprowadzi pokój. Tak. Przez pierwsze trzy i pół roku będzie super. Ludzie zapomną o zniknięciu wielu. Oczywiście co do porwania kościoła nie będzie tak jak na filmie Pozostawieni, gdzie pilot samolotu został zabrany, a samolot spadł. Nie wiem jak to Bóg zrobi, ale Bóg jest Bogiem porządku.  
   Teraz, czy sprawy z LGBT maja coś wspólnego z Antychrystem?
O tyle tylko, że siły, które to forsują, pochodzą od Szatana. Czyli innymi słowy te zjawisko tylko potwierdza czas, w którym żyjemy. Walka z tym nie ma sensu, moralność upada i upadnie.
   Generalnie, prawdziwi wyznawcy Chrystusa nie będą obecni na Ziemi, kiedy zostanie wprowadzony Znak Besti. Wierzący w Boga ( nie w Allaha czy Krishne) będą musieli okupić swoje wyzwolenie własną krwią, bo odrzucili ofiarę krwi Chrystusa. Czy znaczy, że jeżeli ktoś teraz wierzy, że Chrystus przelał za niego krew, będzie porwany na obłoki by nie cierpieć w czasie ucisku? Tak, o ile otrzyma wcześniej Świętego Ducha. A to się dopiero okaże właśnie w tym czasie czy ktoś z wierzących nie został oszukany. Piszę to ponieważ obecnie wielu ludzi twierdzi, że ma Ducha, a nie jest to prawda. Jest to rozpowszechnione głównie w kościołach zielonoświatkowych i tak zwanych sensaciologicznych. ( nie mylić z kościołem z Hollywood )
  Niektórzy twierdzą, że pozostawieni nie będą zbawieni. Nikt z nich. Nie podzielam tego. Prawdopodobnie dotyczy to pięciu panien głupich, które nie miały oleju w lampach w czasie kiedy oblubieniec przybył. (Wspominam przypowieść Jezusa o pięciu mądrych pannach i pięciu głupich).                      

Po ilości czytających moje felietony wnioskuję, że nie są one popularne. Więcej czytane są miłosne, a jeszcze więcej erotyczne. Ale już tak jest. Więc nie wiem czy ktoś kto nie zna tematu będzie szukał w ewangelii przypowieści o pannach.
    
   Zaofiarowana technologia prawdopodobnie zachwyci wszystkich. Być może będzie miała w sobie uzdrowienie raka i innych chorób, wyeliminowanie błędów genetycznych itd. Jak kolwiek, zgodnie z Pismem, kiedy Antychryst pokaże swoją prawdziwą twarz, zaczną się kary Boże. Wówczas zaimplikowany znak spowoduje trąd i bolesne guzy, podobne jakie były na ludziach w Egipcie, kiedy faraon nie chciał uwolnić ludu izraelskiego. O karach możecie sobie przeczytać w księdze Objawienia. Nic miłego. Kto do tej pory nie kochał Boga z pewnością go nie pokocha, a wręcz znienawidzi. Co zresztą jest tam literalnie opisane.
   Wiem jak to co napisałem zostanie prawdopodobnie odebrane. Szurnięty, nawiedzony, gada jak potłuczony. To wszystko wymysł i nieprawda. Moim prawdziwym kłopotem jest mój chłopak czy moja dziewczyna. Trzeba użyć, bo życie jest jedno i trwa krótko. Czy taka jest wasza dewiza?  
Uwierzenie w Boga i stosowanie się do jego zaleceń wcale nie jest ciężkie i nie odbiera radości życia. Wręcz przeciwnie. Każdego dnia stajemy przed podjęciem decyzji. Czy zrobić włosy na czerwono czy zielono. Czy założyć to czy tamto. Czy pójść tam czy nie pójść.  
   Poważni ludzie planują małżeństwo, budowę domu, czy będą mieli dzieci. Wszystko planujemy. Dlaczego większość nie zajmuje się czymś najważniejszym? Pewnie dlatego, że w to nie wierzy. No cóż, zobaczymy jak jest. Jeszcze ten przystojniacha nie zaczął rządzić i nie wprowadził tego znaku. Jeszcze jest czas. Ale jak już napisałem wyżej, zegar tyka. To na tyle. Pozdrawiam.

141 czyt.
92%141
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton, użył 2228 słów i 13029 znaków, zaktualizował 1 sie o 19:53.

Dodaj komentarz