Tylko nikomu nie mówi i nie tylko.

                             Tylko nie mów nikomu i nie tylko.

Witajcie. Obejrzałem sobie ten film. I o to moje odczucia.  
Jak wiecie, jestem przeciwny KK. Ale wcale nie dlatego, że niektórzy panowie w sukienkach są pedofilami czy gejami. Ogólnie wszyscy panowie jako płeć, są gorsi. Nie mam statystyk, ale mam pewność, że więcej gwałtów dokonują mężczyźni niż kobiety. Więcej wojen jest z powodu decyzji mężczyzn niż kobiet. Więcej zła jest na Ziemi z powodu działalności mężczyzn niż kobiet.  
Ale wracając do filmu. Jakie mam przemyślenia?
Padło w tym dokumencie zdanie: Gdyby Polska była normalnym krajem. Z filmu wynika, że KK w Polsce jest państwem w państwie. Nie podlega sądom świeckim, a nawet nie przestrzega nowych zarządzeń Franka. Powiem wam na wstępie kto jest winny za sprawę pedofili w KK. Mniejszą winę ponosi sam kosciół, przez wprowadzenie celibatu. Większą cały naród.  
   Obecnie większość ludzi umie czytać. Jest Biblia, czyli Słowo Boże. Pragnę po raz kolejny powiedzieć, że KK nie pochodzi od Boga. Opieram się na Bibli. Jeżeli Biblia pochodzi od Boga to KK pochodzi od Lucka.  
   Zacznę od pierwszego stwierdzenia. Jak napisałem kilka dni temu, Biblia jest bardzo dziwna. Ale wracając do mniejszej winy. Celibat. Sam KK mówi: Prawdą jest, że w Biblii ( konkretnie w NT apostoł Paweł mówi, że dobrze jeżeli biskup jest mężem jednej żony, bo skoro nie potrafi poprowadzić swojej rodziny to jak poprowadzi kosciół) jest napisane, że pracownicy w służbie Bożej powinni być zamężni, ale KOŚCIÓŁ PODWYŻSZYŁ TE WYMAGANIA I USTANOWIŁ CELIBAT. To już po raz kolejny, KK stawia się wyżej niż Duch Święty. Pan Bóg ustalił siódmy dzień odpoczynku Sobotę, a KK zmienił to na Niedzielę. Pismo nazywa Boga świętym,( zresztą nie tylko Boga) a KK nazywa Marię, najświętszą. Jak wy tak nazywacie, to się teraz dwa razy zastanówcie.  
   A teraz większa wina, czyli naród. Ma Pismo Święte, ale olewa i nadal wierzy zakłamanym, odstępczym, grzesznym, kłamliwym, doktrynom z Katechizmu. Nazywa za tymi odstępcami papieża, Ojcem Świętym, chociaż Pan Jezus, sam mówi, żeby nikogo nie nazywać Ojcem Świetym, bo jeden jest w Niebie, czyli Bóg Ojciec. Biblia mówi, że jak ktoś zmieni jedno słowo, ujmie jedno słowo lub doda jedno słowo, to będzie miał wielkie problemy. Znaczy umrze na wieki. Amen.  
Ten pan zrobił dokument. Ale nadal chodzicie do kościoła, przyjmujecie komunię. Wierzycie, że jest to Ciało Chrystusa. A nie jest. Już pisałem wiele razy. Wszystkie sakramenty KK są fałszywe. Z prawdy jest prawda z kłamstwa jest kłamstwo. Kłamią wam, że Rzym to stolica Piotrowa. Kłamią wam, że Piotr był pierwszym papieżem. KK to dobry interes założony 300 + lat po śmierci i zmartwychwstaniu Pana Jezusa Chrystusa. To KK ustalił 25 grudnia jako narodziny Jezusa. Kłamstwo. Maria nie jest matką Bożą. Jezus nigdy nie nazwał jej matką. Proszę mi pokazać jeden raz w Nowym Testamencie, że ją nazwał swoją matką. Maria miała dzieci. Nie znaczy to, że Jezus miał cielesnych braci. Ok. Jezus urodzil się z Marii. Potem z jej łona wyszli jego bracia. Ale cała doktryna o Marii jest kłamstwem i na niej praktycznie zbudowany jest KK. Jezus narodził się z Ducha Świętego. Jego ojcem i matką był Bóg. On jest Bogiem w ciele. I kryzys w kościele nie zaczął się niedawno. Od początku była to kłamliwa instytucja i jej ojcem jest Lucek. Czy tego nie widzicie?  
   Dam wam jeden przykład ze Starego Testamentu. Kiedy Jozue oblegał i zniszczył Jerycho, zakazał brać czegokolwiek. Miasto zostało zdobyte. Jednak kiedy mieli zdobyć Aj, w pierwszym podejsciu zginęło 36 Izraelitów. To niewiele, biorąc pod uwagę, że 3000 wojowników brało udział w ataku. Jednak Jozue upadł przed Panem i płakał. Okazało się, że jeden z Izraelitów, Akan wziął sobie coś z rzeczy obłożonych klątwą. Kiedy znaleźli winnego zabili go i całą jego rodzinę. Tak działał Pan. Dzięki ofierze Jezusa to się zmieniło, że człowiek może przeprosić i żałować. Ale nie kapłan. Bo Pan jest święty. I nigdy, przenigdy nie pozwoli by jego kościół prowadził jakiś przestępca. Gwałciciel dzieci? Ludzie! Gdybyście czytali Biblię, wiedzielibyście jak czysty jest Pan. On nie ma nic wspólnego z grzechem. Kiedy Jezus wziął na siebie grzechy świata, zawołał Boże, Boże czemu mnie opuściłeś. Właśnie dla tego, Go opuścił. Ale wy mówicie. Mój dziad tak wierzył, mój ojciec, ja i moje dzieci. Albo mówicie. Ksiądz jest pracownikiem Bożym i tylko człowiekiem. Popełnił coś, to trzeba mu wybaczyć. Ciekawe co by zrobili ludzie i sąd, gdyby ich sąsiad wziął siedmioletnią ich córkę i zmuszał ją by mu dotykła członka? Ale jak to ksiądz zrobił to co innego.  
Fakt. W prawie Mojżesza nie jest wspomniane o takich grzechach. Może Bóg nie przypuszczał, że ktoś będzie aż tak zły, by gwałcić dzieci.  
Po pierwsze, za gwałt dziecka powinna być kara śmierci. Nie przez tortury. Szybko i bez przesady typu uśpienie, a potem trucizna.  
Ale wy zaakceptowaliście KK, wy. Wy mówicie, nasz papiez Wojtyła. Fakt, kiedy go Ali postrzelił, płakałem. Teraz wiem, że był tak samo winny jak inni. Co do Jana Pawła I nie wiem, co do Benedykta nie wiem. Co do Wojtyły wiem, że wiedział. Widziałem na filmie jak gładzi po głowie założyciela Legionów Chrystusa, o ile się nie mylę. Faceta który gwałcił chłopców, swoich synów włącznie. Jak możecie chodzić do kościoła, który ma krew na rękach, którego księża gwałcą chłopców czy dziewczynki. Gdzie w Watykanie jest klika pedałów, która rządzi tym całym diabelskim interesem. Kłamią wam o Bogu, ale wy jesteście ignorantami i nie chcecie poznać Pana. Spowiadacie się księdzu, chociaż Słowo nakazuje byście wyznawali Panu grzechy, a nie grzesznemu człowiekowi. A co najważniejsze ten człowik wam odpuszcza grzechy, skoro tylko Pan to może. Tylko On. Ale wierzycie kłamstwu, że On im pozwolił. Nigdy. Czczą obrazy, czczą rzeźby Marii. Dekorują ją koroną. Ja nie mam nic przeciw Marii. Ja ją szanuję i kocham. Ale całe kłamstwo o niej nie pochodzi ze Słowa. KK twierdzi, że jest Niepokalanie poczęta. Kłamstwo. Twierdzi, że jej matka taka była. Kłamstwo. Że nie popełniła grzechu. Kłamstwo. Poczytajcie sobie Nowy Testament. Zaniosła ofiarę za grzech do świątyni. Tylko Jezus był bezgrzeszny. Tylko On.  
Film jest smutny. Ludzie, którym zniszczono życie dalej wierzą w Boga. To dobrze. Ale obraz Boga podany przez KK jest fałszywy. To, że ta instytucja się nadal utrzymuje, to wasza wina. I jak się nie nawrócicie i nie porzucicie KK weźniecie udział w karach jakie na KK spadną, zgodnie z Objawieniem. Według Pisma to Wielka Nierządnica. I ma córki. Czyli odstępcze kościoły protestanckie. Obudźcie się ludzie. Nie dajcie się zwieść. Bo już niedługo na tronie w Jerozolimskiej świątyni zasiądzie Człowiek Grzechu. A ten będzie miał takie kłamstwo, że nawet wybranych będzie mógł zwieść. O ile to możliwe.  
   Franek ma przeciwników w Watykanie, bo nie jest pedałem. To im nie pasuje. Nie znaczy to, że Franek jest ok dla Pana. Przeczytajcie sobie prawo Jezuitów. Czy tego uczył Chrystus? Ten facet ma jaja. Gada take rzeczy, że trzeba mieć jaja, żeby tak mówić. Ale on jest KŁAMCĄ. Oszczercą. To co mówi, nie pochodzi od Boga. Jak można porównywać bojowników ISIS do apostołów Chrystusa? Jak można mówić gejowi, że Bóg go takim zrobił? Jak można mówić, że relacja z Chrystusem poza kościołem katolickim jest niebezpieczna? O innych wypowiedziach Franka, możecie przeczytać. Jeżeli chcecie uchronić swoje córki lub synów przed gwałtem, nie posyłajcie ich do tej jaskini zbójców. Po obejrzeniu filmu słuchałem wywiadu z prymasem Polski co sądzi o tym filmie. Lawirował. Dlaczego wy wszyscy jesteście tacy ślepi? Pogrzeb, ślub... Musicie tam? Jedna rzecz na tzw mszy świetej nie jest prawdziwa. Pocztajcie Słowo, to się przekonacie. Jedna rzecz. I już na koniec, zrozumcie jedno. Kosciół i Bóg to nie to samo. Wręcz jest to przeciwieństwo. Bóg jest święty. Kościół nie jest. Bóg jest prawdą, kościół nie jest. Bóg jest miłością. Kościół nie jest. Chyba, że sądzicie, że obmacywanie siedmiolatki jest miłością. Że branie członka jedenastolatka do buzi jest miłością.
Nie mówię, że księża pedofile są gorsi niż inni pedofile. Każdy pedofil, który dopuszcza się gwałtu jest mordercą. Czyż Jezus nie powiedział : Biada temu kto zrobi coś złego dziecku. Biada, prawda.  
KK nie może się nawrócić, bo jest odstępczą instytucją. Człowiek do czasu jak żyje, może się nawrócić. Ja wiem, że nie zrozumiecie. Był przypadek w Starym Testamencie. Namman. Miał trąd, ale zostału uleczony. Przekonał się, że nie ma innego Boga. I obiecał nie kłaniać się innym bogom, ale powiedział, że jego pan wchodzi do świątyni swojego boga Rimmona, wówczas mu się kłania. A wspiera się na ramieniu Namanna i wówczas on też musi się skłonić. I Elizeusz mu na to pozwolił.  
   Więc Pan by odpuścił winy byłemu księdzu. Ale nie może taki ktoś nadal służyć w tej instytucji. Z dobrego drzewa są dobre owoce, a ze złego złe. Macie czas. Może będziecie mieli dzieci. Ochrzcicie je jako niemowlęta? Poślecie na religię? Nie o to chodzi, że jakiś zboczeniec je będzie obmacywał. Ważniejsze jest to, że będzie uczył kłamstwa. Ale czy wy chcecie znać prawdę? Czy raczej uwierzycie innemu kłamstwu, że Boga nie ma.

Nie miałem na względzie  obrażać nikogo uczuć religijnych.Slowo jest Słowem. Jak Słup ognia spotkał Mojżesza na pustyni i.mu powiedział.:Zdejmij sandały. A Mojżesz by powiedział. Zdejmie czapkę i się ukłonie. .To mniej więcej tak pracuje.Jak.Jezus powiedział. Nikodemowi: Musisz się narodzić znowu z wody i ducha.To znaczy dokładnie to.Ten kto zmienia cokolwiek w Słowie jest rebeliantem dla Boga. Poczytajcie jak potraktował Koraha. I tak dalej i dalej. Życzę wam byście znaleźli prawdę.

515 czyt.
92%5154
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton i dramaty, użył 1863 słów i 10199 znaków, zaktualizował 17 maj o 1:03.

4 komentarze

 
 • MrHyde

  MrHyde · 22 maja

  Cytacik z dzisiejszej prasy: Ksiądz Michał M., znany raczej jako "ksiądz z Tylawy" prowadzi co piątek różaniec w Radiu Maryja - ustaliło "Czarno na Białym". Duchowny nie czuje się winny, choć w 2004 roku został skazany za molestowanie sześciu dziewczynek. Ofiary teraz opowiadają: - Brał na kolana, ściskał, aż się trząsł. Tak mocno przytulał, że aż się trząsł...

  Taka piękna rodzinka radia Maryjka!

  Głosujcie na PiS, na posła prokuratora Piotrowicza ps. Ciumek! Tylko PiS (tańczący pod Abba Ojcze na urodzinach pana Rydzyka) może zrobić porządek z pedofilami. Głosujcie!

 • AlexAthame

  AlexAthame · 20 maja

  Ok.Pomylka
  Baba tego nie powiedxiala. To była ulotka niemiecka , później wycofana.Czy jesteś za adopcja dzieci przez homo (męskie czy zenskie)?

 • MrHyde

  MrHyde · 18 maja

  "Czy raczej uwierzycie innemu kłamstwu, że Boga nie ma" - jest jeszcze trzecia możliwość: nie uwierzycie w żadne kłamstwo.

 • Speker

  Speker · 16 maja

  "Pan Bóg ustalił siódmy dzień odpoczynku Sobotę, a KK zmienił to na Niedzielę". To znaczy, że dni tygodnia też Bóg już utworzył?   
  Poniekąd się z Tobą zgadzam co do kk, ale na świecie jest jeszcze wiele więcej gorszych sekt. Jedna z nich to Ci jehowi. Chodzą od domu do domu i tą swoją kocią wiarę sprzedają. Tam dopiero jest sekta. Z czego się utrzymują? Każda sekta działa na zasadzie zastraszenia. Płać, rób co ci mówimy i siedź cicho.  
  Dokument nie wniósł nic nowego tylko nagłośnił sprawę, skonfrontował ofiary z katami. Sam dokument poruszył burzę dyskusji i dobrze.