Biblia, a kwestia Jezusa w Koranie.

Ten felieton jest tylko o kwestiach religijnych.  Dla wierzących. Inni oczywiście mogą poczytać. Jak zawsze chciałem napisać o zbyt wielu sprawach, więc pewnie znowu będą uwagi. Będzie o ciemności, jasności, wodzie, niebiosach, CERN, Sodomie i oczywiście co muzułmanie myślą o Jezusie. I o innych sprawach z Biblii.  Wielu z was czytałało Biblię, jeszcze więcej z was jej nie czytało. Jest to dziwna książka. Podam przykład. Chodziłem do małego niemieckiego kościoła. Składał się on z trzech rodzin niemieckich. Pastor był Niemcem, ale urodzonym na terenach Polski. W starszych latach czytał Biblię i po 8 godzin dziennie. Ogólnie czytał ją od więcej niż 40 lat. Kiedyś rozmawialiśmy o Chamie. Co zrobił i jakie były tego konsekwencje. I Arnold mówił. Wówczas Noe przeklął Chama. Ja powiedziałem. Nigdy. On przeklął Kannana. Pastor powiedział. Co mówisz bracie Andrzeju, czytam Biblie 40 lat! W końcu wziął księgę i czyta Rodzaju 9 wer 25, że Noe przeklął Cannana. Przeczytał i powiedział. Zawsze tam widziałem imię Cham.  
Prawdopodobnie wielu z was sądzi lub słyszło co następuje. Biblia jest zmieniona. Jest to księga dla niedouczonych głupców. Nauka potwierdza wiele błędów tam zawartych. Pewien facet nawet na youtobe prowadził cykl filmów,, Ksiega nonsensów". Rzeczywiście?  
     W Szwajcari wybudowano CERN. Ciekawe, że jego logo to trzy szóstki, a przed wejściem do budynku biura, stoi pomnik Shiwy. Shiwa to jeden z półbogów hinduskim, zwany bogiem zniszczenia. O ile Brahna umiera po stu latach ( oczywiście nie ludzkich latach według hinduistów Branha żyje czas jednego oddechu Mahawishnu czyli 311040000000000 lat), Shiwa nie umiera. Shiwa tańczy i niszczy świat. Zamierzeniem CERN jest odkrywać nowe cząstki. Dzięki rozpędzaniu cząstek i uderzaniu nimi o inne, naukowcy chcą się dowiedzieć jak było zaraz po wielkim wybuchu. Ale również, a może głównie, chcą znaleźć elementarną cząstkę, która się już nie da podzielić. Również chcą się dowiedzieć co właściwie łączy cały uniwers. Niektórzy maja zastrzeżenia. Pierwsze. Działałność CERN może otworzyć wrota do innego wszechświata, drugie antymateria wyzwolona w procesie zderzeń, może spowodować reakcję jak łańcuchową i zniszczyć świat. Oczywiście niektórzy obawiaja się że CERN może otworzyć bramy piekła. Dokładnie nie piekła, a otchłani ( Objawienie 9 wer 1). Naukowcy twierdzą, że udaje im się dziennie otrzymać osiem elementarnych anty elektronów, czyli pozytronów. Co do kanału między wymiarami, twierdzą, że owszem udało im się, ale wielkość tunelu jest znikoma, rzędu wielkości atomowych. Na marginesie chce podać, że od końca wojny przeprowadzono ponad 4 tysiące wybuchów jądrowych. Tylko dwa razy z bombą H. Bo okazało się, że bomba H jest nieprzewidywalna. Podczas wybuchu rosyjskiej Zagłady miast obawiano się, że atomy wody z oceanu zaczną się lawinowo zamieniać i cała Ziemia zniknie w jednym wielkim wybuchu termonulkearnym. (Piszę o tym dla porównania. Co robią w CERN jest nieprzewidywalne). Oczywiście tak się nie stało. Byłoby to sprzeczne z Biblią. Chodzi o to, że niektórzy ludzie igrają z ogniem. Co do duchowego aspektu CERN, wystarczy obejrzeć widowisko baletowe, towarzyszące otwarciu. Proszę zobaczyć 2017 CERN Openning Ritual Ceremony. Jeżeli to nie wyglada na demoniczne to już nie wiem co powiedzieć.
O losach Ziemi później. Co do uwagi odnośnie Objawienie 9 wer 1 nie jest wyraźnie napisane co spowoduje otwarcie i wypuszczenie demonów. Jest to gwiazda co spadła z Nieba i ma klucz do czeluści. Co do nieba, później. Jakkolwiek. Rządy wydają pieniądze podatników, bo rządy same nie pracują, a pieniądze mają, co zabiorą z podatków i innych bandycko-złodziejskich inwestycji by szukać co łaczy wszystko. Po co szukać, kiedy Biblia mówi jak to powstało, a mianowicie przez Słowo. I co wszystko łączy. Ale jest to nienaukowe.  
    Co do nieba. Początek Bibli wygląda tak nierealnie, że ci co chodzą do szkoły nie wierzą. Oczywiście jak się czyta tak tylko, tak może to wygladać, czyli nierealnie. Bo na samym początku jest napisane ( Rodzaju 1 wer 1) Na początku Pan stworzył Niebo i Ziemię. Natomiast na poczatku Ew Jana jest napisane, że na poczatku było Słowo. Czyli były dwa poczatki? Tak. Poza tym na poczatku Bibli jest napisane (Rodzaju 1 wer 3) Niech stanie się światłość. Ktoś może zapytać. Bóg sobie tak powiedział, czy też powiedział to do kogoś? Druga odpowiedź jest prawidłowa. Prawie na końcu Bibli czytmy, że Pan rzekł to do ciemności. Wielu się zastanawia. Czy Bóg stworzył światłość? Czy Bóg stworzył ciemność, czy też ciemność już była? Jak sądzicie? I jak mógł odzielić światło od ciemności w dniu pierwszym, kiedy stworzył Słońce i gwiazdy w dniu czwartym.                                                

Następne pytanie jakie się nasuwa, co z wodą? Bo stworzył niebo i ziemię i nagle mówi, że oddzielił wody. Czy woda też była wcześniej? Coś tu nie gra. Tak ktoś lub wielu, może myśleć. Zainteresowanych odsyłam do 2 listu Piotra. Kiedy mówimy o niebie, apostoł Paweł, w Drugim liście do Koryntian roz 12 mówi, że został wzięty do trzeciego nieba. Do Boga. Słyszeliście o siódmym niebie? Jest to nie biblijne.  
Niebo, które widzimy, przez większą część czasu było niebieskie, teraz dzięki smugom kondensacyjnym jest szare. To jest to pierwsze niebo. Trzecie jest gdzie mieszka Bóg i gdzie stoi jego tron. A gdzie jest drugie? Czytając początek Bibli możemy dostrzec, że Bóg daje nam ludziom dominacje nad wszystkim. Ziemią, wodą i wszystkim co w niej. Ptakom na niebie, tym pierwszym niebie. Nic nie mówi o drugim. A drugim jest kosmos. Dlaczego nie daje nam pozwolenia dominacji tam? Pewnie jest zazdrosny. Raz chcieli do niego wleźć po wieży Babel na nizinie Shinar to pomieszał im języki. Teraz ludzie są blisko by znowu mówiono w jednym. Angielskim. Sztucznym języku stworzonym dzięki pomocy Leonarda da Vinci, masona 33 st. O rozwoju Angli, z niczego do potęgi, możecie poczytać. Nie w Biblii. Otóż w drugim niebie jest smok, nie Erragea albo Kaunga. Są tam również inne anioły, te co z Luckiem się skumały. Dlatego twierdzę, że wszystkie zjawiska związane z UFO są pochodzenia demonicznego. Prawdopodobnie ziemia jest kulą. Ostanio zrozumiałem czemu ma cztery kierunki i czemu zostanie zwinięta jak papier, zresztą niebo również. O tym później. Tym smokiem jest Lucek. Czerwony smok. Dlatego nie radzę się tam wybierać. O tym, że NASA kłamie, już pisałem. Nie wiem dlaczego, ale wiem, że kłamie, bo wielokrotnie sama sobie podłożyła kłody pod nogi. Teraz na chwilę, dłuższą chwilę, wspomnę o naszych braciach muzułmanach. O tych co ich Franek tak kocha. Mówię o aktualnym papieżu. Na marginesie ciężko mu w miejscu gdzie skupisko homoseksualistów jest większe niż w najbardziej homeseksualnej dzielnicy miasta homoseksualistów czyli San Francisko. To notka z książki Sodoma, Friderica Martela o Watykanie. Nadal chodzicie do tego kościoła?
Teraz o muzułmanach i ich Jezusie.
Brian Mc Laren w swojej książce Sekretna wiadomość o Jezusie wspomina, że skoro ma być jedność w religi, to powinniśmy zacząć rozmawiać najpierw z muzułmanami, bo oni wierza w Jezusa. W książce Dialog ,Tony Campolo twierdzi, że mistycy muzułmańscy, to co mówią o Jezusie jest to bardziej bliskie chrześcijaństwu niż co mówi o nim większość chrześcijan. Jednak radzę pamiętać, że ich Jezus jest inny niż ten z Bibli. Teologia muzułmańska pochodzi z koranu i z tradycji muzułmanów, Sunna. Mówi ona o ich Jezusie, że nie umarł, został zabrany do nieba jak Eliasz. Stoi teraz koło Allaha i czeka na jego polecenie. Dlaczego ma być posłany? Ma poprawić wszystkich Chrześcijan co do ich błędów. W tradycji końca rzeczy, bo muzułmanie mają taką ksiegę apokalipsy jak Biblia, są trzy ważne osoby.
1 Mahdi zwany dwunastym immamem . Co ma zrobić Mahdi? Zabić wszystkich nie nawróconych na islam. Jak nazywają muzułmanie, nie muzułmanów? Psy lub świnie. Armia Mahdiego będzie się przesuwać od narodu do narodu. Mają czarna flagę z napisem Ukaranie.  Najpierw Izrael, wytną żydów i ustalą swoją stolicę w Jerozolimie.
Ma przynieść szczęście i prosperity, ma rządzić na 7 lat. Ma być na białym koniu. Ma znaleźć ukryte zwoje. Mają być one pokazane Chrześcijanom i Żydom, że się mylą co do ważnych spraw związanych z chrześcijaństwem.  Ci którzy się nie nawróca na islam, mają być zabici. Nie wiem czy idea filmu kroniki Ridicca jest wzięta z tej filozofi. Nekromani albo nawracali na swoją wiarę, a jak nie zdołali, to resztę zabijali.  Mahdi z opisu to dokładny antychryst z naszej Biblii.( Naszej, bo jak czytacie katechizm to życzę powodzenia na sądzie ostatecznym. Mówią wam w kościele o 10 przykazaniach, a pomijają drugie. Dlaczego? Bo chodzi o kult Marii, dokładnie pogańska praktyka. Zainteresowanych odsyłam do porównania 10 przykazań w Katechizmie z oryginałem. Zainteresowanych odsyłam do Biblii najlepiej wersji Króla Jakuba. Największym przekrętem KK było zmiana soboty na niedzielę. Też zainteresowanych odsyłam do źródeł dlaczego to zrobili i na jakiej podstawie. Niewiarygodna pycha.)
2 Jezus. Prorok. Ma cel, jako radykalny muzułmanin ma pomóc Mahdiemu. Ma wrócić z nieba niesiony przez dwóch aniołów. Odda cześć Mahdiemu, ustali prawo szariatu na Ziemi. Wszyscy mają być przekonani. Ci co nie zostaną przkonani, mają umrzeć. Jezus ma zabić muzułmańskiego antychrysta potem umrze i pochowany zostanie przy grobie Mahometa.
3 Dadzal. Ma przybyć na mule. Jest ślepy na jedno oko, ma zrobić dużo cudów. Będzie się podawał za Jezusa. Tego naszego. Jest to muzułmański antychryst.
Z tego krótkiego opisu wynika, że ich Jezus to bestia druga z Objawienia roz 13. Czyli jest to tak napisane, żeby kompletnie zamieszać. W każdym razie Jezus muzułmański jest to pracownik Lucka.  
Teraz na koniec powrócę do Ziemi, nieba i kosmosu.  
     Biblia mówi, że Ewa jest matką wszystkich żyjących. Wielu znawców Bibli pisze, że wąż uwiódł lub zwiódł Ewę. Faktycznie ją uwiódł. Ale ona wówczas nie była jeszcze Ewą. Wystarczy przeczytać dokładnie. Bo Biblia jest bardzo dokładna. Pan John Mac Arthur, z jego to kazania o muzułmańskim Jezusie cytowałem wyżej, mówi że Bóg zniszczył Sodmę i Gomorę z powodu homoseksualizmu. Wielu głosicieli ewangelicznych tak twierdzi. Oczywiście homoseksualizm męski czy żeński jest grzechem niewybaczalnym. Znaczy jak ktoś w takim stanie umrze w ciele. Bo każdy grzech Jezus jest w stanie przebaczyć, poza przewinieniu przeciwko Duchowi Świętemu. Wiem, że kościuł katolicki mówi o grzechach śmiertelnych. Biblia nie mówi o nich w ten sposób. Biblia mówi, że każdy grzech prowadzi do śmierci. Otóż Bóg nie pochwala homoseksualizmu. Franek powiedział do jakiegoś homo: Bóg cię takim zrobił. Jest to jawne bluźnierstwo. Bóg nie może kogoś czymś zrobić i potem go za to karać jeziorem ognia.  
Biblia mówi, że mieszkańcy Sodomy byli źli i ich grzechy sięgnęły nieba, trzeciego. Bóg jest praworządny. O tym, że współżycie dwóch mężczyzn jest grzechem powiedział Izraelowi, Mojżesz. Czyli to nie mogło być powodem. Co było? Nadmierny przelew krwi. Próba gwałtu aniołów była kropką nad i. Prawo o konsekwencjach przelewu krwi czytamy w Rodzaju 9. Sprawa zniszczenia Sodomy opisana jest później w Rodzaju roz 19. Podobnie z Lotem. Po wyjściu z Sodomy, córki upiły ojca i miały z nim potem potomstwo. Pierwszej nocy starsza z nim współżyła, drugiej młodsza. W jaki sposób w nowym testamencie Biblia nazywa Lota sprawiedliwym? Po pierwsze mówi, że Lot o tym nie wiedział. Poza tym kazirodztwo jest opisane w prawie Mojżesza. Cała populacja dzieci Adama, Kaina i Ewy była ze związków brata z siostrą. Co nie znaczy, że teraz Bogu się podoba jak Małgosia współżyje ze swoim bratem jak mama pójdzie do pracy. Bo teraz jest później jak Mojżesz podał prawo.  
    Oczywiście się rozpisałem. Skoro Ewa jest matką wszystkich żyjących, osób materialnych, bo anioły są żyjącymi duchami, to znaczy, że albo wszystko co żyje mieszka na Ziemi albo poprzednio część ludzi poleciała w kosmos. I teraz zbliżamy się do końca sprawy. W drugim liście Piotra czytamy, że po sądzie ostatecznym Ziemia i kosmos czyli wszystkie gwiazdy, zostaną spalone. Będzie nowa Ziemia. Nie będzie tam nocy i nie będzie Słońca. Nie będzie też morza. Warto zwrócić uwagę, że kiedy Bóg tworzał, po każdym dniu stwierdził, że to jest dobre. Z wyjątkiem dnia drugiego. Rodzaju wer 6-8. Bóg jest bardzo dokładny w swoim Słowie. Na początku zezwolił jeść rośliny i w nowej Ziemi również ludzie i zwierzęta będą jadli rośliny i owoce. Kiedy Adam zobaczył niewiastę, był nagi. Niewiasta, zwana potem Ewą była również naga. Jakkolwiek Adam nie miał erekcji, a Ewa nie miała mokrej muszelki. I tak będzie w niebie. Wszyscy będą kochać wszystkich, ale nie będzie nic z tych rzeczy. Oczywiście nikt w Niebie nie będzie nagi. Może ciężko zrozumieć, że miłość nie ma nic wspólnego z sexem, ale to prawda. Miłość, ta prawdziwa jest czymś zupełnie innym. Bóg dał nam radość we wszystkim, ale pod warunkiem. Przekroczenie tych warunków jest bezprawiem i prowadzi do gorszego zła. Już jesteśmy w czasach Sodomy. Proszę mi wybaczyć, że pisałem o tych sprawach w moich opowiadaniach. Skończę Ostatni z planety Carammi i z pewnością nigdy więcej nie napiszę o innym rodzaju współżycia niż między mężem, a żoną. Chyba, że będzie wyraźna adnotacja, że jest to złe. Bo my pisarze, piszemy o życiu, a większość co robią ludzie, jest niestety złe.  
    Na koniec o płaskiej Ziemi. Jak już napisałem, wschody i zachody słońca tego nie potwierdzają. Prawdopodobnie dla Boga, Ziemia jest płaska. Zaraz wyjaśnię co mam na myśli. Chodzi mi o hipotezę, że Bóg nie jest materialny i prawdopodobnie jest dziesięciowymiarowy. To hipoteza innych. To że nie jest materialny jest napisane w Biblii. Jezus powiedział w ew. Jana roz 4, że bóg jest Duchem. O czterech wymiarach też jest wspomniane. Skąd hipoteza 10 wyniarów, nie mam pojęcia. Chodzi o to, że jest poza czasem. Widzi zarówno koniec i początek.
Z naszej logiki wynika, że jednowymiarowy jest punkt. Płaszczyzna to 2D Przestrzeń to 3D czyli świat, który nas otacza. Jak oceniłaby istota z 3D płaszczyznę? Domniemane istoty z 2D mają tylko wchód zachód północ południe. To my możemy na nich patrzeć z dołu lub góry. My możemy zwinąć ich świat. Mieli by wielki problem gdyby zobaczyli że ich świat się zwija. My żyjący w 3D nie możemy sobie wyobrazić, że nasz świat można zwinąć. Istota żyjaca w 4D może to zrobić i zobaczyć. Tym bardziej istota z wyższego wymiaru. To moje skromne wytłumaczenie słów Bibli, że niebiosa zostaną zwinięte ( Izajasza 34 wer 4.)  Mam nadzieję, że Pan mi wybaczy, jeżeli jest inaczej.  

316 czyt.
100%2
AlexAthame

opublikował opowiadanie w kategorii felieton, użył 2697 słów i 15317 znaków.

Dodaj komentarz