NATALIA - część 15

NATALIA - część 15

– No, teraz otwórz pupę. Chyba już umiesz.
Natalia uruchomiła mięśnie i brązowy otworek rozszerzył się bez żadnego problemu na prawie trzy centymetry.
– Zamknij.
Dziewczyna wykonała polecenie.
– Otwórz.
Bez kłopotu dziurka znów ukazała swoje ciemne wnętrze.
– Nieźle. Zostań tak i czekaj.
Mężczyzna wstał z fotela. Najpierw powiększył kapłankę zajmującą się wcześniej pupą Natalii, a po chwili trącił dłonią swój zwisający organ. Ten zaczął rosnąć przed wpatrującymi się w niego oczami Natalii. Wyprężył się osiągając znów monstrualne rozmiary. Jednak na tym się nie skończyło. Chwilę później na jego gładkiej, brązowej skórze zaczęły wyrastać sterczące wypustki. Pokryły całą długość poniżej lśniącej główki aż po nasadę. Mężczyzna podszedł do wypiętej pupy Natalii.
– Teraz dam rozkosz twojemu tyłeczkowi.
Powiedziawszy to wepchnął z całą mocą olbrzymi organ w otwartą pupę Natalii. Dziewczyna zaczęła krzyczeć czując jakby miała za chwilę pęknąć. Kiedy zaczął tłoczyć ją niczym maszyna parowa, poczuła jednak narastającą rozkosz. Wypustki ocierające się o brzegi dziurki podczas wsuwania i wysuwania organu zaczęły doprowadzać ją do kolejnego orgazmu.
– Krzycz! Wyj! Daję ci rozkosz!  
Natalia po raz drugi ujrzała pojawiające się kolory w swojej głowie.
– Widzisz kolory?
– Widzę! Widzę! Nie przestawaj! Mocniej, mocniej, mocniej!
Mężczyzna tłoczył Natalię przez następne pół godziny. Po jej ciele płynął pot, wymieszany z miłosnymi nektarami. Barwy w jej głowie przybierały najróżniejsze konfiguracje. Wirowały jak szalone w coraz szybszym tempie. Wreszcie nieznajomy wyjął swój olbrzymi członek z dziewczyny. Chwycił ją za włosy i ustawił na klęczkach.
– Otwórz usta! – krzyknął.
Z rowka na czubku główki jego członka wystrzelił silny strumień białego nektaru. Płynął długo zalewając Natalię. Czuła jak zapełnij jej usta i gardło. Pokrywał jej twarz, szyję. Spływał po piersiach na brzuch, łono i uda. Po chwili wokół niej utworzyła się biała kałuża wypełniona spermą nieznajomego.  
– Teraz będziesz to wszystko nabierała w usta i przekazywała moim kapłankom.
Zdumiały ją nieco te perwersyjnie brzmiące słowa, bo ilość białego nektaru była olbrzymia. Mężczyzna nachylił się i pocałował Natalię czule w usta ociekające spermą.
– Jesteś cudowna, moja najpiękniejsza – jego głos zabrzmiał teraz znów łagodnie i miło. –  Słowa, które padły wcześniej to narzędzia rozkoszy, wiesz o tym, prawda?
– Tak, uwielbiam je – odpowiedziała z uśmiechem.
Tymczasem kapłanki otoczyły dziewczynę czekając na porcję białego nektaru. To ona miała im go przekazać, musiały więc czekać cierpliwie. Natalia pochyliła się i nabrała w usta pierwszą porcję spermy. Pierwsza przysunęła się rudowłosa. Rozchyliła usta i Natalia przelała jej biały płyn w trakcie namiętnego pocałunku. Potem tak samo postępowała z kolejnymi kobietami. Każda z nich z rozkoszą połykała ciepłą spermę rozkoszując się jej smakiem. Po kwadransie kałuża zniknęła. Pozostało już tylko to co znajdowało się na ciele Natalii. Dziewczyna uniosła pokrytą białym nektarem stopę do swoich ust, i zaczęła wylizywać go spomiędzy palców. Kiedy oczyściła ją do końca, przekazała czekającej kapłance wlewając jej w otwarte usta. Lizała swoje ciało niczym kotka wydobywając każdą kroplę z najmniejszego zakamarka. Wreszcie nieznajomy skinął na rudowłosą, która dopadła do tych fragmentów ciała Natalii, których nie mogła dosięgnąć i pochłonęła resztki białego płynu. Usatysfakcjonowane kapłanki wstały i oddaliły się nieco na ubocze. Teraz nieznajomy kochanek podszedł do dziewczyny, wziął ją na ręce i zaniósł w stronę olbrzymiej wanny.
– Kąpiel dobrze ci zrobi przed następnymi etapami poznawania rozkoszy – powiedział.
Natalia spojrzała pytająco w jego oczy.
– Tak najpiękniejsza. To nie koniec. Doznasz jeszcze wiele cudownych chwil.
Ułożył dziewczynę ostrożnie  w aromatycznej wodzie i pocałował w usta.
– Po kąpieli zaczniemy rozkosze z użyciem magii – mrugnął do niej tajemniczo.

CDN…

7 205 czyt.
100%221
Weni

opublikował opowiadanie w kategorii erotyczne i fantasy, użył 735 słów i 4297 znaków

Komentarze (1)

 
  • Almach99

    Almach99 14 lut 22:05

    Hmmm, masz fantazje 😃