Prawdziwy mężczyzna.

Dodano na Hydepark przez AlexAthame, 30 postów, ostatni post 15 lip 11:46

 • AlexAthame
  · 10 lip 22:41

  Jestem ciekawy waszych opinni. Oczywiście będzie fajnie jeżeli jakaś kobieta napisze podobnie o kobietach. To jest moja, męska opinia mężczyzny o mężczyźnie. Oczywiście mam opinię o kobiecie i tam chętnie napiszę. Oto moja lista, czekam na wasze zdania.

 • MrHyde
  · 10 lip 22:50

  AlexAthame

  AlexAthame: Oto moja lista.

  Gdzie ta lista?

 • AlexAthame
  · 10 lip 22:58

  Prawdziwy facet nie może być cipą. Facet nigdy nie powinien publicznie wystąpić w krótkich spodenkach, nawet jak jest 100 stopni Celsjusza. Prawdziwy facet lubi kobiety, szanuje je i chroni w każdej sytuacji. Nie tylko swoją kobietę...Prawdziwy facet powinien wyglądać jak facet, a nie jak pizda. Powinien mieć zawsze czyste buty i majtki. To odnośnie wyglądu.Teraz wnętrze. Prawdziwy facet lubi duże psy, a nie ratlerki. Nie znaczy to, że nie szanuje lub krzywdzi jakiekolwiek zwierzęta. Prawdziwy facet nigdy nie rusza pijanej kobiety. Ma swoje zdanie, ale uznaje opinie innych. Prawdziwy facet nie wchodzi nikomu w dupę, nie jest przekupny. Jest prawdomówny. Może płakać, ale nie powinien być drama queen. Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

 • MrHyde
  · 10 lip 23:26

  AlexAthame

  AlexAthame: Facet nigdy nie powinien publicznie wystąpić w krótkich spodenkach

  Chyba jestem kobietą  :rotfl:

 • AlexAthame
  · 10 lip 23:54

  MrHyde

  MrHyde: AlexAthame: Facet nigdy nie powinien publicznie wystąpić w krótkich spodenkachChyba jestem kobietą  

  Przynajmniej nie wyjeżdżasz z 60+ płciami. Nie znaczy to, jesteś kobietą. Znaczy, że DLA MNIE, nie jestes prawdziwym facetem. Możesz to odebrać jak chcesz. Napisałem to na drugim miejscu, znaczy, że ma to w mojej ocenie znaczenie. Wielu tzw. facetów jest nadal chłopczykami. To dlatego jest tyle lesbijek. Twierdzę, że gdyby byli TYLKO PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, nie byloby lesbijek. Jednak masz plus za odwagę. Facet powinien być odważny.

 • agnes1709
  · 11 lip 9:19

  MrHyde

  MrHyde: Chyba jestem kobietą  

  :lol2:

 • agnes1709
  · 11 lip 9:24

  AlexAthame

  AlexAthame: Jestem ciekawy waszych opinni. Oczywiście będzie fajnie jeżeli jakaś kobieta napisze podobnie o kobietach. To jest moja, męska opinia mężczyzny o mężczyźnie. Oczywiście mam opinię o kobiecie i tam chętnie napiszę. Oto moja lista, czekam na wasze zdania.

  Hyde jest kobietą, a ja facetem. Lubię wszystkie rasy psów, zimne piwo, nienawidzę spódnic, sukiene; podobają mi się niektóre dziewczyny, KOCHAM piłkę nożną, jak byłam mała, bawiłam się resorakami, grałam w nogę i łaziłam po drzewach. :D

 • AlexAthame
  · 11 lip 10:28

  agnes1709

  agnes1709: Hyde jest kobietą, a ja facetem. Lubię wszystkie rasy psów, zimne piwo, nienawidzę spódnic, sukiene; podobają mi się niektóre dziewczyny, KOCHAM piłkę nożną, jak byłam mała, bawiłam się resorakami, grałam w nogę i łaziłam po drzewach.

  Co to resoraki, Aguś? Już ty sama wiesz, kim jesteś. Może jakaś prawdziwa kobieta napisze coś o wzorze kobiety, żony i matki.? :smile:

 • AlexAthame
  · 11 lip 10:35

  Mój prawdziwy wzór mężczyzny to ksiądz Natanek i Aleksander Jabłonowski. Obaj są trochę inni. Tak naprawdę facet powinien mieć twarz. Anty facet to prezydent Duda. To już ta pizda z mózgiem dziewięcioletniej dziewczynki, Justin Trudeau jest ociupinkę lepszy

 • agnes1709
  · 11 lip 10:38

  AlexAthame

  AlexAthame: Co to resoraki, Aguś? Już ty sama wiesz, kim jesteś. Może jakaś prawdziwa kobieta napisze coś o wzorze kobiety, żony i matki.?

  "Co to resoraki, Aguś?" - Ty tak na poważnie? :woot:

 • AlexAthame
  · 11 lip 10:43

  agnes1709

  agnes1709: "Co to resoraki, Aguś?" - Ty tak na poważnie?

  No już znalazłem.

 • MEM
  · 11 lip 13:58

  AlexAthame

  AlexAthame: Facet nigdy nie powinien publicznie wystąpić w krótkich spodenkach, nawet jak jest 100 stopni Celsjusza. (...) Prawdziwy facet lubi duże psy, a nie ratlerki.

  Jak facet uważa, że definiuje go jako "prawdziwego faceta" to, czy chodzi w krótkich spodniach czy nie, i to, czy ma koniecznie rottweilera, itp., to jest po prostu głupi (taki "macho na pokaz" – pozer dla szpanu, a pod tą powierzchnią tylko kompleksy; i doświadczenie uczy, że wystarczy na takiego tupnąć i wtedy się okazuje, że jest on jak niejaki Psikuta z "Chłopaki nie płaczą" ;)). A jak jest głupi, to co to za facet...  

  BTW. Jest taki stary, dobry, film "The Carpetbaggers", pada w nim następujący tekst: "Well, a man is judged by what's in his head... not in his bed."

  AlexAthame

  AlexAthame: Twierdzę, że gdyby byli TYLKO PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, nie byloby lesbijek.

  Wziąwszy pod uwagę to, że główną przyczyną homoseksualizmu są kwestie biologicznych uwarunkowań konkretnej osoby, to jest to dość, hmm..., odważna teza.  

  AlexAthame

  AlexAthame: Przynajmniej nie wyjeżdżasz z 60+ płciami.

  Wpakowali Alexa w spodnie (oraz inne, uznane za "męskie", atrybuty) i grzecznie całe życie nosi, bo norma, która od dziecka wyszkoliła jak przysłowiowego psa Pawłowa, nakazuje, ale przecież "myśli samodzielnie", a to reszta to lemingi, którymi sterują... :lol2:

  AlexAthame

  AlexAthame: Mój prawdziwy wzór mężczyzny to ksiądz Natanek i Aleksander Jabłonowski.

  Jeden to nawiedzony sekciarz, drugi, to ruski agent, znany m. in. z tego, że dziękował ambasadorowi Rosji za mord w Katyniu.

  Dlaczego mnie to nie dziwi, że masz takich "fajnych" kolegów...

  BTW, oczywiście to, że prawdziwy facet ma swój rozum i swoje zdanie, i w efekcie tego nie musi mieć jakichś guru (a już zwłaszcza tak szemranych, jakich masz idoli), to do głowy nie przyszło, nie?

 • MEM
  · 11 lip 14:04

  agnes1709

  agnes1709: Hyde jest kobietą, a ja facetem. Lubię wszystkie rasy psów, zimne piwo, nienawidzę spódnic, sukiene; podobają mi się niektóre dziewczyny, KOCHAM piłkę nożną, jak byłam mała, bawiłam się resorakami, grałam w nogę i łaziłam po drzewach.

  Bo podział na facetów i kobiety robiony według np. zainteresowań jest bezsensowny. To normy społeczne – choć istnieją pewne predyspozycje u obu płci, które powodują, że w wykonywaniu niektórych rzeczy jedna płeć jest lepsza od drugiej – wciskały ludzi w konkretne zainteresowania i związane z nimi zachowania (czyli to wymaganie od ludzi, że jak kobieta, to lalki i sukienki, a jak facet to spodnie i np. piłka). Dobre było jeszcze – a i to jako tako – dla XIX wieku, który na szczęście pozostawiliśmy za sobą, ale do Alexa ten "news", że XIX wiek, nie mówiąc o średniowieczu został daleko za nami, jeszcze po prostu nie dotarł. ;)

  PS. Ale sukienka/spódniczka na lato jest super. :) Spodnie w upał to koszmar.

 • C10H12N2O
  · 11 lip 14:11

  AlexAthame

  AlexAthame: Prawdziwy facet nie może być cipą.

  A kutasem może być? Wypadałoby napisać konkretnie co rozumiesz przez "bycie cipą".

  AlexAthame

  AlexAthame: Prawdziwy facet lubi kobiety, szanuje je i chroni w każdej sytuacji.

  To taka sytuacja: Trzy kobiety, z czego jedna posiadająca nóż napada na twoją kobietę w twojej obecności. Czy aby na pewno dalej będziesz lubił wszystkie kobiety i szanował napastniczki. Ochrona swojej kobiety w tym wypadku zmusza cię do naruszenia w jakimś stopniu nietykalności cielesnej napastniczek.

  AlexAthame

  AlexAthame: Prawdziwy facet powinien wyglądać jak facet, a nie jak pizda.

  Znowu kolokwializmy. Skoro prawdziwy facet wygląda jak facet, to jak wygląda facet? No i jak wygląda pizda, bo domyślam się że nie chodzi o żeński narząd płciowy...

  AlexAthame

  AlexAthame: Prawdziwy facet lubi duże psy, a nie ratlerki.

  A jak jakiś facet lubi koty, albo żółwie lub papugi?

  AlexAthame

  AlexAthame: Prawdziwy facet nigdy nie rusza pijanej kobiety.

  Nawet jak na randce wspólnie wypiją butelkę wina, to ju.z nie ma prawa jej dotknąć?

  AlexAthame

  AlexAthame: Prawdziwy facet nie wchodzi nikomu w dupę, nie jest przekupny.

  Czyli ma być uparty jak osioł i obstawać przy swoim?

  AlexAthame

  AlexAthame: Jest prawdomówny.

  Nawet gdy będąc szczerym sprawia przykrość innym?

 • MrHyde
  · 11 lip 14:22

  Ideały: książę Wybicki z "Biednego Studenta" Millöckera i Lola z "Błękitnego anioła" grana przez Marlenę Dietrich. ;)

 • MEM
  · 11 lip 14:26

  C10H12N2O

  C10H12N2O:

  :bravo:

 • C10H12N2O
  · 11 lip 14:44

  AlexAthame

  AlexAthame: Powinien mieć zawsze czyste buty i majtki.

  A no i najlepsze, trudno mi sobie wyobrazić bym miała facetowi zaglądać w gacie, aby stwierdzić, czy to aby na pewno prawdziwy mężczyzna, czy nie :p
  Chociaż jakby się zastanowić, to przy okazji można byłoby zweryfikować czy jego rozmiar jest zadowalający ;)

 • MrHyde
  · 11 lip 14:48

  C10H12N2O

  C10H12N2O: A kutasem może być?

  Tylko PiSiurkiem ;)

 • C10H12N2O
  · 11 lip 15:07

  MrHyde

  MrHyde: Tylko PiSiurkiem

  A ten znowu o prezesie :p

 • C10H12N2O
  · 11 lip 16:05

  Odnosząc się do tematu, napiszę w kilku dłuższych zdaniach.

  Moim zdaniem prawdziwy mężczyzna powinien dbać o swój wygląd zewnętrzny. Zarówno pod względem higieny osobistej, ubioru jak i dbaniem o tężyznę fizyczną. To, że każdy człowiek powinien się regularnie myć, nie powinno podlegać żadnej dyskusji. Ubiór również powinien być schludny. Co do dbania o kondycję, to tutaj względnie. Gdy byłam mała, moi rodzice jak i starszy brat regularnie ćwiczyli na siłowni w domu, czym i mnie zarazili. Przez co jestem nieco pod tym względem skrzywiona i przyzwyczajona do tego, że każdy facet po prostu musi wyglądać na takiego, który dba o tężyznę fizyczną. Chociażby po to, by móc łatwiej i sprawniej chronić swoich bliskich, w razie jakiegoś zagrożenia.

  Prawdziwy mężczyzna powinien znać się na majsterkowaniu. Wiedzieć do czego służy wiertarka i śrubokręt, abym do byle usterki nie musiała wzywać fachowca.

  Powinien mieć jakieś pasje, interesować się czymś. Jakieś dziedziny, na których temat mógłby prawić godzinami. Oczywiście nie zaliczam do tego leżenia na kanapie, picia piwa i oglądania piłki nożnej oraz narzekania :p

  Punktem obowiązkowym jest posiadanie jakiegoś zwierzęcia, albo kilku zwierząt. Świadczy to o tym, że potrafi zadbać nie tylko o siebie, ale zapewnić odpowiednie warunki do rozwoju innemu stworzeniu. Przy czym posiadanie dużego psa nie jest tutaj miło widziane, gdyż duże agresywne rasy psów zazwyczaj posiadają chłopcy, którzy chcą się odgrodzić od strasznego świata, za dużym groźnym psem, a zapewnienie miski z wodą i miski z karmą nie jest zbyt wymagające. Dużo lepiej w moich oczach wygląda, jak ktoś ma psa gabarytów wyrośniętego chomika i potrafi w razie potrzeby go wziąć na ręce i ochronić przed jakimś agresywnym psem.

  Prawdziwy mężczyzna powinien szanować wszystkich ludzi niezależnie od płci, orientacji czy innych upodobań, chyba, że dana osoba da jakiś wyraźny powód, aby jej tego szacunku nie okazywać. Jednocześnie powinien stawać w obronie swych bliskich: swojej kobiety, dzieci, najbliższej rodziny oraz przyjaciół.

  Do tego powinien być w miarę zaradny życiowo. Nie powinien dopuścić do sytuacji, aby nie wystarczało mu na bieżące wydatki.

  Powinien być lepszy pod każdym możliwym względem od swojej kobiety, ale równocześnie nie powinien dać jej poczuć, że jest od niej lepszy. Umniejszać jej w czymś, czy krytykować. Musi umieć dyskutować, oraz chodzić na kompromisy, nie będąc upartym jak osioł, usiłując za wszelką cenę sprawić aby wszystko było po jego myśli.

  I chyba najważniejsze: Powinien czytać książki!

 • AlexAthame
  · 11 lip 18:52

  C10H12N2O

  C10H12N2O: Odnosząc się do tematu, napiszę w kilku dłuższych zdaniach.  
    
  Moim zdaniem prawdziwy mężczyzna powinien dbać o swój wygląd zewnętrzny. Zarówno pod względem higieny osobistej, ubioru jak i dbaniem o tężyznę fizyczną. To, że każdy człowiek powinien się regularnie myć, nie powinno podlegać żadnej dyskusji. Ubiór również powinien być schludny. Co do dbania o kondycję, to tutaj względnie. Gdy byłam mała, moi rodzice jak i starszy brat regularnie ćwiczyli na siłowni w domu, czym i mnie zarazili. Przez co jestem nieco pod tym względem skrzywiona i przyzwyczajona do tego, że każdy facet po prostu musi wyglądać na takiego, który dba o tężyznę fizyczną. Chociażby po to, by móc łatwiej i sprawniej chronić swoich bliskich, w razie jakiegoś zagrożenia.  
    
  Prawdziwy mężczyzna powinien znać się na majsterkowaniu. Wiedzieć do czego służy wiertarka i śrubokręt, abym do byle usterki nie musiała wzywać fachowca.  
    
  Powinien mieć jakieś pasje, interesować się czymś. Jakieś dziedziny, na których temat mógłby prawić godzinami. Oczywiście nie zaliczam do tego leżenia na kanapie, picia piwa i oglądania piłki nożnej oraz narzekania  
    
  Punktem obowiązkowym jest posiadanie jakiegoś zwierzęcia, albo kilku zwierząt. Świadczy to o tym, że potrafi zadbać nie tylko o siebie, ale zapewnić odpowiednie warunki do rozwoju innemu stworzeniu. Przy czym posiadanie dużego psa nie jest tutaj miło widziane, gdyż duże agresywne rasy psów zazwyczaj posiadają chłopcy, którzy chcą się odgrodzić od strasznego świata, za dużym groźnym psem, a zapewnienie miski z wodą i miski z karmą nie jest zbyt wymagające. Dużo lepiej w moich oczach wygląda, jak ktoś ma psa gabarytów wyrośniętego chomika i potrafi w razie potrzeby go wziąć na ręce i ochronić przed jakimś agresywnym psem.  
    
  Prawdziwy mężczyzna powinien szanować wszystkich ludzi niezależnie od płci, orientacji czy innych upodobań, chyba, że dana osoba da jakiś wyraźny powód, aby jej tego szacunku nie okazywać. Jednocześnie powinien stawać w obronie swych bliskich: swojej kobiety, dzieci, najbliższej rodziny oraz przyjaciół.  
    
  Do tego powinien być w miarę zaradny życiowo. Nie powinien dopuścić do sytuacji, aby nie wystarczało mu na bieżące wydatki.  
    
  Powinien być lepszy pod każdym możliwym względem od swojej kobiety, ale równocześnie nie powinien dać jej poczuć, że jest od niej lepszy. Umniejszać jej w czymś, czy krytykować. Musi umieć dyskutować, oraz chodzić na kompromisy, nie będąc upartym jak osioł, usiłując za wszelką cenę sprawić aby wszystko było po jego myśli.  
    
  I chyba najważniejsze: Powinien czytać książki!

  Dzięki, że wyraziłaś swoją opinnię. Co sìę człowiek musi na męczyć, żeby kogoś pobudzić do wyrażenia zdania. Jak widzisz nie odnoszę się do tego co napisałaś. Jak już zechciałaś to zrobić, to może podasz swoją opinnię na temt innego mojego postu o związkach. Dziękuję

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto