Po co żyjesz?

Dodano na Hydepark przez AlexAthame, 8 postów, ostatni post 16 lip 2018

 • AlexAthame
  · 12 kwi 2018

  Nie dlaczego, nie tylko co chcesz osiągnąć. Wiadomo, że na tej Ziemi wszystko przemija. Więcej jest smutku niż radości, więcej zła niż dobra.( Moim zdaniem) Możesz napisać również po co inni żyją, albo po co inni powinni. Bo czasem myślimy, że my nie potrafimy, ale inni mogliby. Napisz poważnie, proszę. Czy to pytanie ma sens, twoim zdaniem?

 • misia201603
  · 12 kwi 2018

  Ja właśnie myślę na odwrót, mimo wszystko, na ziemi jest więcej dobra i radości. Niektórzy skupiają za dużą uwagę na mediach i portalach ,gdzie pokazują tylko tragedie i rozczarowania.
  Ja żyję po to bym mogła spełnić swoje marzenia. Nie mam ich za wiele, ale że mam ich mało, nie znaczy, że są one male. :)

 • AlexAthame
  · 14 kwi 2018

  misia201603

  misia201603: Ja właśnie myślę na odwrót, mimo wszystko, na ziemi jest więcej dobra i radości. Niektórzy skupiają za dużą uwagę na mediach i portalach ,gdzie pokazują tylko tragedie i rozczarowania. Ja żyję po to bym mogła spełnić swoje marzenia. Nie mam ich za wiele, ale że mam ich mało, nie znaczy, że są one male.  

  Nikt tylko misia? Och. Tylko misia wie po co żyje. Chociaż napisała tak tajemniczo. a jakie to marzenia ma misia? Jak wielka tajemnica to nie pisz. Jak średnia to na priv. A jak mała to tutaj. Możesz? A tak w ogóle. nie słuchałaś tej piosenki. Nad brzegiem maleńkiej rzeczki mieszkały sobie smuteczki. Pierwszy z tego powodu, że nie można wchodzić do ogrodu. Dla mnie dopóki jedno dziecko na świecie będzie płakać, będzie nie tak jak powinno być.

 • MrHyde
  · 14 kwi 2018

  Po to, żeby zwiększyć entropię wszechświata. Nie wiem, czy to komuś się przyda, ale wiem, że mi to całkiem dobrze wychodzi. Więc, zgdnie z zasadą: niech każdy robi, co potrafi najlepiej, zwiększam entropię.

 • Kaspel
  · 14 kwi 2018

  Właściwie to sam nie wiem.
  Ale skoro mi już go dano, to staram się z niego w pełni skorzystać.

 • lovend17
  · 19 kwi 2018

  Ja żyję po to żeby wkurwiac tych którzy mmie wkurzają  i chcą żebym umarla

 • AlexAthame
  · 28 kwi 2018

  lovend17

  lovend17: Ja żyję po to żeby wkurwiac tych którzy mmie wkurzają  i chcą żebym umarła

  Och. Zupełnie nie rozumiem czemu tego chcą. Czy jakby nie chcieli to by coś zmieniło? A czy kochasz tych, którzy Cię kochają? Stań z boku i obserwuj tych, którzy to robią. Tylko obserwuj. Możesz spróbować, jak chcesz.

 • agnes1709
  · 14 lip 2018

  Bo nie ma chętnych, żeby mnie zamordować:lol2:

 • AlexAthame
  · 16 lip 2018

  Sama napisałaś mi kiedyś, że innych uratowałem, a Ciebie chcę zabić. No to jak to jest? Mam nadzieję, że moje literówki nie będą powodem.  :smiech2:

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto