Dobrzy komentatorzy i krytykanci

Dodano na Hydepark przez AlexAthame, 2 postów, ostatni post 28 cze 2020

 • AlexAthame
  · 23 cze 2020

  Pisanie i jego jakość jest ważna, ale każdy autor na lol24 chyba oczekuje i cieszy się z dobrego komentarza. Czasem komentarz nie jest miły, ale to osobny temat. Oto moja lista. Poprzednio wstawiłem prawie identyczny post, ale ponieważ nie byłem w stanie edytować, usunąłem i wstawiam jeszcze raz. Podaję moich ulubionych komentatorów w porządku alfabetycznym. Wszystkim wam dziękuję. Zapraszam do wstawiania imion swoich ulubionych czy cennych dla was komentujących.  
  AGNES, ALMANACH, AURORA, DUYGU, FANKA, IGA, KASZMIR, SOMEBODY.
  Też się staram, ale to czy zostanę umieszczony na tej liście zależy od innych piszących. Dziękuję i zapraszam. Alex Agagon

 • agnes1709
  · 28 cze 2020

  Sbd za sarkazm (ona wie :D ) i inteligentne podejście do różnorakich tematów (tu dołączam też Kaszmir), Duygu i Iga za miłe słowo, życzliwość i wieczne wsparcie w chwilach zwątpienia, Indragor za poczucie humoru, Mar za "aha" i "co ty nie powiesz", Pani 123 za obiektywizm i... Alex za upierdliwość (taki żarcik, choć nie do końca) ;) Nie ma już niestety mojej Juliki20, która to potrafiła pozamiatać, nie używając jednego kwaśnego słowa (umie się :D). Somebody natychmiast by się z nią dogadała, a wtedy? Oj, nie chciałabym być w skórze ludzi, do których nic nie dociera. No i jeszcze Magister Linda - za tą walkę i narcystyczne wywody:D Czasem uśmiech też jest potrzebny. Fanka gdzieś zniknęła, niestety :sad:

 • AlexAthame
  · 28 cze 2020

  agnes1709

  agnes1709: Sbd za sarkazm (ona wie  ) i inteligentne podejście do różnorakich tematów (tu dołączam też Kaszmir), Duygu i Iga za miłe słowo, życzliwość i wieczne wsparcie w chwilach zwątpienia, Indragor za poczucie humoru, Mar za "aha" i "co ty nie powiesz", Pani 123 za obiektywizm i... Alex za upierdliwość (taki żarcik, choć nie do końca)  Nie ma już niestety mojej Juliki20, która to potrafiła pozamiatać, nie używając jednego kwaśnego słowa (umie się ). Somebody natychmiast by się z nią dogadała, a wtedy? Oj, nie chciałabym być w skórze ludzi, do których nic nie dociera. No i jeszcze Magister Linda - za tą walkę i narcystyczne wywody Czasem uśmiech też jest potrzebny. Fanka gdzieś zniknęła, niestety

  Dzięki Aga.Byl tu Very Bad Boy, ale się nie wpisał drugi raz. Nie wiem czy Duygu i Somebody się tu zjawią, chociaż chciałbym. :przytul:

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto