Czy wierzysz w Boga. - str 2/2

Dodano na Hydepark przez AlexAthame, 28 postów, ostatni post 31 gru 2020

 • AlexAthame
  · 7 gru 2020

  Nie pytam, czy jesteś katolikiem. Jeżeli wierzysz to czemu nie dasz o tym znaku? Bo to prywatna sprawa? Jeżeli nie ma Boga, to nie ma go nigdzie, ale jeżeli jest, to jest wszędzie, na lolu też. Oczywiście nie po to oglądać ślicznotki. Zbudował jedną i Adamowi się podobała.

 • AlexAthame
  · 28 gru 2020

  Czy wiesz, o co mi chodzi?

 • AlexAthame
  · 28 gru 2020

  Czy wiesz, o co mi chodzi?

 • Sosenka07
  · 30 gru 2020

  AlexAthame

  AlexAthame: Dzięki za wpis. Twoje porównanie nie jest na miejscu, nie sądzisz?

  Nie, nie sądzę. Uważam, że orientacja seksualna, poglądy polityczne, wiarą jak i wiele rzeczy to prywatne sprawy i nie powinno się z tym obnosić. Nie popadajmy w skrajności, ok. Chce sobie ktoś nosić krzyż na szyi niech nosi, chce nosić różaniec na placu, a proszę bardzo. Chce w niedzielę iść do kościoła, a proszę serdecznie, nawet niech idzie codziennie. Nie przeszkadza mi to. Ale nie musi się z tym obnosić, zwłaszcza, jeśli nie chce usłyszeć, że inni mają odmienne poglądy na wiarę.

 • AlexAthame
  · 30 gru 2020

  Nie zrozumiałaś o co mi chodzi. Gdybyś tak napisała jak teraz to bym nic nie napisał poza dziękuję za opinnię. Chodziło mi o dupę. Wiara jest czymś bardzo drogim dla kogoś kto wierzy. Dlatego to porównanie było mocno nie na miejscu.

 • MrHyde
  · 30 gru 2020

  AlexAthame

  AlexAthame: Nie zrozumiałaś o co mi chodzi. Gdybyś tak napisała jak teraz to bym nic nie napisał poza dziękuję za opinnię. Chodziło mi o dupę. Wiara jest czymś bardzo drogim dla kogoś kto wierzy. Dlatego to porównanie było mocno nie na miejscu.

  a dupa nie jest droga? Wiarą się dzielisz na prawo i lewo, pieniędzy pewnie też byś nie pożałował potrzebującemu, a dupy... hmm, nieśmiało podejrzewam, że tak chętnie byś nie oddał byle komu.  :rotfl:

 • AlexAthame
  · 31 gru 2020

  MrHyde

  MrHyde: a dupa nie jest droga? Wiarą się dzielisz na prawo i lewo, pieniędzy pewnie też byś nie pożałował potrzebującemu, a dupy... hmm, nieśmiało podejrzewam, że tak chętnie byś nie oddał byle komu.  

  Nadal uważam, że zrobiłeś to samo co Sosenka. Szanujesz swoją matkę? Byłbyś szczęśliwy gdybym coś pisał o Twojej matce i wstawił tam dla porównania coś, podobno dla mnie drogie?

 • MrHyde
  · 31 gru 2020

  Matka nie jest wytworem cudzej fantazji.

 • AlexAthame
  · 31 gru 2020

  Mówisz to mnie. Powiedz to wyznawcy islamu. Ja nie wierzę, bo inni wierzą. Miałem setki doświadczeń. Nie piszę tu o wierze tylko o szacunku.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto