Aborcja to życie.

Dodano na Hydepark przez AlexAthame, 11 postów, ostatni post 28 gru 2020

 • AlexAthame
  · 4 lis 2020

  Ciekawi mnie wasze zdanie na temat tego hasła, ktore trzymała pani Natalia.

 • HeheheCO
  · 4 lis 2020

  TwT

 • AlexAthame
  · 4 lis 2020

  HeheheCO

  HeheheCO: TwT

  Nie za bardzo rozumiem. Klikne sobie ten skrót może mi sie rozjasni.

 • Bobywolf
  · 4 lis 2020

  To tak jak w "1984 "Orwella: "Wojna  to pokój,  Wolność to niewola, Ignorancji to siła". " Aborcja to życie"  pasuje do tego idealnie. Przeczytaj  po prostu " 1984".

 • AlexAthame
  · 4 lis 2020

  Bobywolf

  Bobywolf: To tak jak w "1984 "Orwella: "Wojna  to pokój,  Wolność to niewola, Ignorancji to siła". " Aborcja to życie"  pasuje do tego idealnie. Przeczytaj  po prostu " 1984".

  Dzieki.Slyszalem o tej ksiazce.Jest jeszcze druga Haxleya?Nowy piekny swiat, cos takiego.Obie o udupieniu na zawsze ludzkosci.Widzac co sie dzieje z ludzmi, bardzo prawdopodobne spelnienia.Dobre jest to, ze zadna tyrania nie przetrwa na zawsze.Napisalem udupieniu na zawsze, znaczy do momentu jak sie ludzkosc skonczy, nie znaczy, ze wszyscy ludzie zgina.Jednostki zawsze zostaja.Jest teoria, ze musi byc conajmniej osiem par. Przy mniejszej ilosci nastapi syndrom kazirodczy i nie da sie odrodzic ludzkosvi

 • Bobywolf
  · 4 lis 2020

  " Nowy piękny świat" to jak udupic ludzkość inna metodą po prostu rozleniwić ludzkosc , zrobić z ludzi konsumpcjonistow.  To bliższe dzisiejszym czasom. Słyszałem nie czytałem niestety. Hmm  osiem par silnych wartościowych ludzi to może się znajdzie:).  Myślisz że już niedługo czas na " reset"?

 • HeheheCO
  · 5 lis 2020

  AlexAthame

  AlexAthame: Nie za bardzo rozumiem. Klikne sobie ten skrót może mi sie rozjasni.

  To nie jest skrót
  Paczaj
  T- góra od T to kreska, czyli zamknięte oko i spływa z niego łza  
  w to uśmiech jak w UwU i OwO

 • MrHyde
  · 7 lis 2020

  Przykład: Wadliwe wykształcenie cewy nerwowej - powiedzmy, że wykryte stosunkowo wcześnie, np. w 12 tygodniu ciąży - rokuje w lepszym wypadku rychłe poronienie, a w gorszym poród zdeformowanego ciała (bez mózgu) i poważne komplikacje około- i poporodowe, ryzyko zejścia śmiertelnego pacjentki. W tym wypadku szybka terminacja ciąży zmniejsza ryzyko powikłań, skraca męczarnie, daje czas na ponowne zajście w ciążę. Krótko i zwięźliwie: aborcja to życie, n'est-ce pas?

 • Rayonvert
  · 24 lis 2020

  Alex dzieki za ten post !

  Bobyw: świetny komentarz... Dokładnie tak miałem skomentować,  wyreczyłeś mnie  ;-)  
  Jako że siedze w czymś co 'eksperci' z głównych mediów zwa "konspiracja",   symbolika i hasła różnych ruchów społecznych sa dla mnie podejrzane..  

  Pozatym jestem przeciwnikiem swobodnej aborcji,  ale też zarazem 'średniowiecznych ' praw ! W Polsce,  kraju gdzie tzw opinia publiczna jest coraz bardziej  beznadziejnie spolaryzowana...  

  Ale,  patrzac obiektywnie,  może po prostu,  z kobiecego punktu widzenia chodzić o to że ( I bez podtekstów typu Orwell,  occult itd)  że aborcja może czasami uratować życie kobiecie...  

  ?

 • AlexAthame
  · 5 gru 2020

  Generalnie ścierają się tu dwa poglądy. Jeden, że życie zaczyna się w chwili urodzin, drugi, że w momencie poczęcia. Drugi, może ważniejszy aspekt to wiara lub niewiara w Boga. Współczesna technika daje większe możliwości czynienia dobra jak i zła. Indianie mówią, że w człowieku znajdują się dwa psy. Ten rządzi, którego lepiej żywisz. W tej konkretnej sprawie, ale i w wielu innych, ludzie sądzą, że mają własne zdanie. Tymczasem to zdanie nie jest ich własne, bo ludzie podlegają wpływowi z zewnątrz. Moim zdaniem (oczywiście jestem również pod wpływem tego co na zewnątrz jak i tego co wewnątrz) kobieta powinna mieć prawo decydować. Tylko powinna ona wiedzieć, że jej decyzja ma konsekwencje. Fizyczne, psychiczne i duchowe. W kwestii życia największe znaczenie ma wiara. Dlatego człowiek wierzący będzie miał inne zdanie i w kwestii aborcji i w kwestii eutanazji, niż ateista.

 • Palmer
  · 8 gru 2020

  A co jeśli Bóg od dawna jest na wakacjach? Pamiętajcie, to są poglądy tylko jednej kobiety. Owszem, jest w tym pewien sens. Znakomitym przykładem są mężczyźni, którzy się masturbują. Przecież oni zabijają tyle potencjalnych dzieci, które mogły się urodzić z ich plemników, a mowa tu o setkach niemowląt, tylko z jednego wytrysku ;) Dalsze rozważania zostawiam wam  :rotfl:

 • AlexAthame
  · 28 gru 2020

  Palmer

  Palmer: A co jeśli Bóg od dawna jest na wakacjach? Pamiętajcie, to są poglądy tylko jednej kobiety. Owszem, jest w tym pewien sens. Znakomitym przykładem są mężczyźni, którzy się masturbują. Przecież oni zabijają tyle potencjalnych dzieci, które mogły się urodzić z ich plemników, a mowa tu o setkach niemowląt, tylko z jednego wytrysku  Dalsze rozważania zostawiam wam  

  Słuchałeś kiedyś utworu Budki suflera: Bo do tanga trzeba dwojga? Twój przykład wygląda dobrze, ale ma podstawowy błąd logiczny. Aborcja to usunięcie czegoś, co powstało. W moim odczuciu i zrozumieniu życia. Żeby powstało, musi dojść do zapłodnienia, czyli specyficznej relacji męskiej i żeńskiej strony. Idąc twoim tokiem myślenia, kobiecy okres byłby tym samym. Nie wiem, czy lubisz rozważać, a jeżeli tak to pomyśl, dlaczego jest takie marnotrawstwo, twoim zdaniem. Jeżeli jesteś człowiekiem poważnym i na poziomie możemy o tym podyskutować, chociaż niekoniecznie na hydeparku, wolałbym wiadomości.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto