Aborcja to życie.

Dodano na Hydepark przez AlexAthame, 8 postów, ostatni post 24 lis 20:57

 • AlexAthame
  · 4 lis 1:50

  Ciekawi mnie wasze zdanie na temat tego hasła, ktore trzymała pani Natalia.

 • HeheheCO
  · 4 lis 17:35

  TwT

 • AlexAthame
  · 4 lis 19:57

  HeheheCO

  HeheheCO: TwT

  Nie za bardzo rozumiem. Klikne sobie ten skrót może mi sie rozjasni.

 • Bobywolf
  · 4 lis 20:56

  To tak jak w "1984 "Orwella: "Wojna  to pokój,  Wolność to niewola, Ignorancji to siła". " Aborcja to życie"  pasuje do tego idealnie. Przeczytaj  po prostu " 1984".

 • AlexAthame
  · 4 lis 21:09

  Bobywolf

  Bobywolf: To tak jak w "1984 "Orwella: "Wojna  to pokój,  Wolność to niewola, Ignorancji to siła". " Aborcja to życie"  pasuje do tego idealnie. Przeczytaj  po prostu " 1984".

  Dzieki.Slyszalem o tej ksiazce.Jest jeszcze druga Haxleya?Nowy piekny swiat, cos takiego.Obie o udupieniu na zawsze ludzkosci.Widzac co sie dzieje z ludzmi, bardzo prawdopodobne spelnienia.Dobre jest to, ze zadna tyrania nie przetrwa na zawsze.Napisalem udupieniu na zawsze, znaczy do momentu jak sie ludzkosc skonczy, nie znaczy, ze wszyscy ludzie zgina.Jednostki zawsze zostaja.Jest teoria, ze musi byc conajmniej osiem par. Przy mniejszej ilosci nastapi syndrom kazirodczy i nie da sie odrodzic ludzkosvi

 • Bobywolf
  · 4 lis 21:27

  " Nowy piękny świat" to jak udupic ludzkość inna metodą po prostu rozleniwić ludzkosc , zrobić z ludzi konsumpcjonistow.  To bliższe dzisiejszym czasom. Słyszałem nie czytałem niestety. Hmm  osiem par silnych wartościowych ludzi to może się znajdzie:).  Myślisz że już niedługo czas na " reset"?

 • HeheheCO
  · 5 lis 20:12

  AlexAthame

  AlexAthame: Nie za bardzo rozumiem. Klikne sobie ten skrót może mi sie rozjasni.

  To nie jest skrót
  Paczaj
  T- góra od T to kreska, czyli zamknięte oko i spływa z niego łza  
  w to uśmiech jak w UwU i OwO

 • MrHyde
  · 7 lis 22:23

  Przykład: Wadliwe wykształcenie cewy nerwowej - powiedzmy, że wykryte stosunkowo wcześnie, np. w 12 tygodniu ciąży - rokuje w lepszym wypadku rychłe poronienie, a w gorszym poród zdeformowanego ciała (bez mózgu) i poważne komplikacje około- i poporodowe, ryzyko zejścia śmiertelnego pacjentki. W tym wypadku szybka terminacja ciąży zmniejsza ryzyko powikłań, skraca męczarnie, daje czas na ponowne zajście w ciążę. Krótko i zwięźliwie: aborcja to życie, n'est-ce pas?

 • Rayonvert
  · 24 lis 20:57

  Alex dzieki za ten post !

  Bobyw: świetny komentarz... Dokładnie tak miałem skomentować,  wyreczyłeś mnie  ;-)  
  Jako że siedze w czymś co 'eksperci' z głównych mediów zwa "konspiracja",   symbolika i hasła różnych ruchów społecznych sa dla mnie podejrzane..  

  Pozatym jestem przeciwnikiem swobodnej aborcji,  ale też zarazem 'średniowiecznych ' praw ! W Polsce,  kraju gdzie tzw opinia publiczna jest coraz bardziej  beznadziejnie spolaryzowana...  

  Ale,  patrzac obiektywnie,  może po prostu,  z kobiecego punktu widzenia chodzić o to że ( I bez podtekstów typu Orwell,  occult itd)  że aborcja może czasami uratować życie kobiecie...  

  ?

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto