5 rzeczy, które lubisz u swojej kobiety. 5 rzeczy, których nie lubisz u kobiet. 5 rzeczy które, lubisz u swojego mężczyzny. 5 rzeczy, których nie lubisz u mężczyzn.

Dodano na Hydepark przez AlexAthame, 7 postów, ostatni post 6 sty 2019

 • AlexAthame
  · 30 gru 2018

  Temat do postu  powstał po obejrzeniu filmiku na youtobe 3 rzeczy, które mężczyzna lubi u swojej kobiety. Wymieniono. Kiedy się boi, kiedy jest spocona I kiedy jest bez makijażu. Mogą być cechy fizyczne, emocjonalne lub inne. Proszę bez głupot i wulgaryzmów. Zobaczymy, może powstanie wzór idealnej partnerki lub partnera lub takiej osoby,  która jeżeli ma takie cechy, lepiej żeby nad sobą popracowała.

 • agnes1709
  · 5 sty 2019

  Nie gada bez pozwolenia, nie pleciw bzdur, wykonuje bezspornie wszystkie polecenia, sprząta, no i dużo zarabia. A na szóstego - żeby bzykać umiał!

 • AlexAthame
  · 6 sty 2019

  [quote=agnes1709]Nie gada bez pozwolenia, nie pleciw bzdur, wykonuje bezspornie wszystkie polecenia, sprząta, no i dużo zarabia. A na szóstego - żeby bzykać umiał!.To właściwie odkurzacz jest wystarczający. Musisz tylko odpowiednią końcówkę zakupić. Nie zarabia dużo,  ale trudno w dzisiejszych czasach o ideał.  :)

 • AlexAthame
  · 6 sty 2019

  Dzięki Agnes.Wiedzislem ze mogę liczyć na Ciebie.Coz ja bym bez Ciebie zrobił, Soneszko :yahoo:

 • AlexAthame
  · 6 sty 2019

  agnes1709

  agnes1709: Nie gada bez pozwolenia, nie pleciw bzdur, wykonuje bezspornie wszystkie polecenia, sprząta, no i dużo zarabia. A na szóstego - żeby bzykać umiał!

  Miało być 5 co lubisz u SWOJEGO  mężczyzny i 5 które NIE LUBISZ u mężczyzn. Znowu nie przeczytalas dokładnie! Dziwne,że u mnie brak przecinka dojrzysz :smiech2: Jak może zauważyłaś jestem tym razem liberalny.Kobieta może lubić kobiety a i tak może wymienić cechy mążczyny, które lubi lub nie lubi i to samo odnośnie kobiet.

 • AlexAthame
  · 6 sty 2019

  U mojej kobiety lubię. Prawdomówność. Ze kocha zwierzęta. Jest bardzo czysta i zadbana.Dobrze gotuje.Wydaje mniej niż zarabiam. Czego nie lubię u kobiet to: Kłamstwa. Niewierności. Zbyt mocnego makijażu. Jeżeli nie lubi dzieci i zwierząt. Jak pali papierosy na ulicy.

 • agnes1709
  · 6 sty 2019

  AlexAthame

  AlexAthame: U mojej kobiety lubię. Prawdomówność. Ze kocha zwierzęta. Jest bardzo czysta i zadbana.Dobrze gotuje.Wydaje mniej niż zarabiam. Czego nie lubię u kobiet to: Kłamstwa. Niewierności. Zbyt mocnego makijażu. Jeżeli nie lubi dzieci i zwierząt. Jak pali papierosy na ulicy.

  Wybuduj jej palarnię:lol2:

 • AlexAthame
  · 6 sty 2019

  Agnes.Moja kobieta nie pali.A innym nie będę budował. Palenie nie jest dobre.Nie będę popierał czegoś co szkodzi. To ze i tak umrze my nie oznacza ze trzeba robić coś by umrzeć szybciej.

Zaloguj się aby dodać post. Nie masz konta? Załóż darmowe konto