Nastolatki bawiły się w słoneczko. Pięć z nich jest w ciąży

Nastolatki bawiły się w słoneczko. Pięć z nich jest w ciąży

AAA

Pięć ciężarnych nastolatek to efekt „zabaw”, a właściwie orgii, w których uczestniczyli uczniowie jednego z gimnazjów w Ostródzie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że uczniowie sekszabawom oddawali się dobrowolnie. Sprawę bada policja.

„Słoneczko” lub „gwiazda” – w tak niewinny sposób uczniowie nazwali swoje erotyczne zabawy. Jeszcze bardziej szokuje fakt, na czym polegała gra.

– Zabawa polega na tym, że dziewczynki kładą się w kółku, głową do siebie, zakrywają oczy, a chłopcy po kolei z nimi kopulują – poinformował anonimowy uczeń. Wygrywa ten, który ostatni zakończy stosunek – właśnie w ten sposób zabawiali się ostródzcy uczniowie.

Nastolatki chyba nie zdawały sobie sprawy, że w ten sposób można zajść w ciążę.

– Rzeczywiście w tym roku szkolnym w mojej szkole uczy się kilka dziewcząt, dokładnie pięć, z których trzy dziewczynki urodziły już dzieci, dwie dziewczynki są jeszcze w ciąży – powiedziała dyrektor ostródzkiego gimnazjum Anna Czarnocka.

Prokuratorzy nieoficjalnie skarżą się, że współpraca z rodzicami i nauczycielami w wyjaśnianiu sprawy idzie opornie. W szkole nie rozmawia się na temat seksu, nie ma np. psychologa, który przestrzegłby uczniów przed konsekwencjami „zabaw”.

Psycholodzy alarmują: to dorośli dają dzieciom przykład, a one po prostu ich naśladują. Jak mówi psycholog Maria Rotkiel, jeżeli temat seksu jest w domu tematem tabu, to w szkole dzieci są epatowane tematyką seksu, dlatego bawią się w taki sposób.

Nie szukajcie filmu w sieci, niby wyciek to oszustwo na subskrypcje SMS.

23 744 czyt.
97% 71

Znaleziono na tvp.pl przez

Komentarze (4)

 • Bezimienna12223

  Bezimienna12223

  To pułapka Facebooka

  50% 0
 • on

  on

  Te zdjęcie jest wykonane w pewnym gimnazjum na lekcji wf.

  50% 0
 • gfdg

  gfdg

  z gimbazy

  50% 0
 • Ciekawski

  Ciekawski

  A skad to zdjecie jest?

  50% 0
Polub nas