Kochamy nasze mamy!

Kochamy nasze mamy!

Dzień Matki to świetna okazja, by zastanowić się nie tylko nad tym, za co kochamy te najważniejsze w naszym życiu osoby. Święto skłania również do zastanowienia się nad tym, czy w natłoku codziennych zdarzeń poświęcamy naszym matkom tyle czasu, ile powinniśmy.

Dzień Matki to święto, które na dobre wpisało się w naszą kulturę. Nie sposób wyobrazić sobie, by kiedykolwiek mogło zniknąć z kalendarza. W tym dniu zapracowani i bezrobotni, biedni i bogaci, dorośli i dzieci - wszyscy pamiętają o mamach, którym starają się sprawić radość upominkami lub choćby życzeniami.


Mama to królewna!

- Bardzo kocham moją mamę i wiem, że ona najbardziej kocha mnie - mówi Kuba (4 l. ). - Mam jeszcze dwie siostry, ale one są już duże, mają swoich mężów i oni je teraz kochają. A mama kocha tylko mnie. Ja mojej mamie narysuję piękną laurkę, na niej będzie ona w koronie, bo to królewna, i ja będę obok niej, jak królewicz. I jeszcze pójdę na łąkę i nazrywam jej duży bukiet kwiatów - dodaje uroczy maluch.

Bez wątpienia Dzień Matki to dla każdego z nas ważna data . Bez względu na to, ile mamy lat, ile zarabiamy, jakie mamy plany i marzenia - wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że to, kim jesteśmy, zawdzięczamy naszym rodzicom, a w szczególności matkom. Dlatego pamiętajmy, aby w tym dniu poświęcić mamie jak najwięcej czasu - przecież szczerej rozmowy nie zastąpią nawet najbardziej kosztowne prezenty.


Wszystkiego Najlepszego Drogie Mamy!!

źródło: interia.pl

3 019 czyt.
28850% 0
Mechanival

Mechanival znalazł niusa , edytowane 22 sty 2016 na interia.pl ·

Dodaj komentarz