Siostrzany prezent 2

AAA

Poprzednie części:
Siostrzany prezent

Minęły dwa tygodnie od jego 18 - stki. Z Moniką nie spotykał się bo była cały czas na zwolnieniu lekarskim. Jednak zwichnięcie okazało się dosyć mocno złożone i była cały czas w domu a ich znajomość nie była na tyle dobra, żeby odważył się na jej odwiedzenie. Był to też jego jeden z dłuższych okresów wstrzemięźliwości seksualnej. Pamiętał jak wspaniały prezent zrobiła mu o pięć lat młodsza siostrzyczka. Do tej pory na wspomnienie tego podarku stawał mu ten jego potężny kutas i czuł w nim dziwne swędzenie i szybko musiał go zwalić bo inaczej nie mógł nad nim zapanować. Była sobota wieczór. Starzy znowu gdzieś wyjechali na weekend i został sam z Elą.  
   Po południu do Eli przyszła jej koleżanka z klasy i dziewczynki zamknęły się w jej pokoju i coś robiły. Wojtek grał sobie w "Herousów III", grę którą najbardziej lubił. Po 20-stej zjadł kolację i chciał zmienić grę ale nie mógł znaleźć płyty z "Guild Wars". Przeszukał wszędzie i postanowił zajrzeć do pokoju Eli, może smarkula wzięła grę bez jego wiedzy. Jakież było jego zdziwienie kiedy wtargnął gwałtownie, bez pukania do pokoju siostry. Obie dziewczynki były gołe. Ela leżała na tapczanie a między jej szeroko rozłożonymi nogami znajdowała się ruda czupryna jej koleżanki.  
- Nie widziałaś... - ostrym tonem rozpoczął chłopak i zamarł, wpatrzony w wystawioną do góry jak w pozycji "na skaczącą żabę" niezwykle zgrabną pupę koleżanki siostry, która pieszczona przez nią jedną ręką czochrała łechtaczkę a drugą ugniatała swoje drobne w kształcie piramidek piersi - A co wy robicie? - spytał zaskoczony.  
  Ruda głowa oderwała się od krocza Eli i obróciła w jego kierunku. Zobaczył naprawdę ładną twarzyczkę, trochę speszonej, że zastał ją w takiej sytuacji, lekko świecącej się od soczków z grotki Eli w okolicach ust. W jego kierunku skierowana była lekko pulchna ale z racji wieku bardzo jędrna pupa trzynastolatki, w środku której spoglądało na niego piękne oczko odbytu małej i niżej jej uroczo zamknięta pizdeczka. Jego duży penis nie mógł nie zareagować na ten widok. Poczuł, że robi mu się bardzo ciasno w jego obcisłych jeansach.  
- Już prawie dochodziłam - sforowała go siostra - trzeba pukać jak się wchodzi.  
- Kiedy zginęła mi gra - jąkał się chłopak.  
- Będziesz teraz musiał pomóc Ani, żeby wprawić mnie w orgazm - udawała obrażoną siostrzyczka.  
   A więc Ania, tak miała na imię rudowłosa piękność, którą zastał w tej dwuznacznej pozycji i której urodę i piękny tyłeczek mógł podziwiać tak ślicznie wystawiony w jego kierunku. Znowu podniecenie zaczęło brać górę nad rozsądkiem. Jego kutas chciał rozerwać zamek spodni tak mu było spieszno do tych dziewczęcych grotek.  
- Właściwie to czemu nie - odzyskał rezon chłopak i szybko zdjął koszulkę i rozpiął spodnie i razem z bokserkami opuścił je na dół. Oczom dziewczynek ukazał się w całej okazałości jego długi niemal dwudziestu centymetrowy, bardzo gruby kutas.  
- Och... - zdołała wydobyć z siebie jedynie Ania zasłaniając rączką usta.  
- Mówiłam ci przecież o walorach penisa mojego braciszka - powiedziała w miarę spokojnie Ela - To było cudowne kiedy miałam go w sobie.  
- Ale przecież on taki olbrzymi a nasze jamki takie malutkie - wydobyła z siebie głos Ania - Musiało cię to bardzo boleć.  
- Owszem na początku bolało kiedy ten jego wielki łeb przechodził pierwszy raz przez moją ciasną szparkę i bardzo bolało kiedy przebijał moją błonkę ale potem było bosko - uspokajała ją przerżnięta przez niego i jego przyjaciela Ela - Jeszcze nigdy nie przeżyłam takiego drżenia trzewi jak w momencie kiedy wystrzelił w środku salwą spermy. Żeby było ciekawiej podobnie czułam kiedy walił mnie jego kumpel znacznie mniejszym orężem.  
- Nadal nie wyobrażam sobie jak taki kolos może zmieścić się w mojej szparce skoro ledwo wkładam tam dwa paluszki - szeptała rudowłosa piękność - Ja jeszcze nigdy nie miałam w sobie żadnego męskiego członka.  
- Ja też tak myślałam dwa tygodnie temu i myślę braciszku, że dzisiaj możemy pokazać mojej koleżance jak to się robi i jeśli zechce możesz i jej pomóc pozbyć się ciężaru dziewictwa - powiedziała Ela puszczając oko do brata.  
- Widzę siostrzyczko, że jesteś już nieźle napalona i rozgrzana i że będę musiał zaspokoić twoje chuci - powiedział chłopak - Dlatego zamieńcie się miejscami, przyjmij pozycję "skaczącej żaby" i językiem przygotowuj do defloracji swoją przyjaciółkę.  
- Tylko uważaj braciszku bo teraz mogę zajść - powiedziała dziewczynka i wystawiając do góry swoją pupę, oparta na łokciach zaczęła pieścić językiem szparkę koleżanki, która leżąc na plecach podniosła się na łokciach, żeby móc obserwować scenę rozgrywającą się między jej nogami. A tam Wojtek klęknął za wystawioną pupą siostry, wziął swoją maczugę w rękę i zaczął pocierać po rowie odbytu wystawiając co chwila potężny żołądź oczom Ani. Czarnowłosa trzynastolatka rozszerzyła szeroko zgrabne nóżki a jej brat nakierował swego penisa na jej wąską szparkę i lekko pchając biodrami wszedł do jej środka. Nadal była ciasna i lekko syknęła z bólu. Oparł ręce o jej plecki i zaczął posuwać coraz głębiej aż dotarł podbrzuszem do jej ślicznego tyłeczka. Wtedy zaczął prawdziwą jazdę na całą długość swego giganta, w coraz większym tempie, ciągle je zmieniając jak i głębokość penetracji jej jamki. Ania czuła na swojej pizdeczce jakie emocje przeżywa jej koleżanka po sposobie jak robiła jej minetkę, to głębiej to płycej zagłębiając w jej grotce swój język. Wojtek pamiętał o płodności siostrzyczki. Czuł, że dochodzi. Szybko wyciągnął swego chuja z jej pizdy i delikatnie, pomału zapakował w jej drugim wystawionym w jego kierunku oczku. Zdołał wejść tylko do połowy i strzelił w jej jelito salwą swego nasienia. Mała znowu zaczęła drżeć całym ciałem w potężnym orgazmie. Pchnął w nią kilka razy i wyszedł opadającym, zadowolonym penisem. Ela przewróciła się na plecy i ciężko dyszała zmęczona ale zaspokojona. Jej przyjaciółka wylizała dokładnie jej szparkę i wypływającą z jej odbytu spermę. Pierwszy raz posmakowała męskiego nasienia i bardzo jej to smakowało. Później jej ruda główka wylądowała w kroczu chłopaka i zaczęła obciągać pierwszy raz w życiu męskiego kutasa. Najpierw robiła to bez wprawy, jak nowicjuszka ale w miarę upływu czasu zaczęła obciągać jak zaprawiona lodziara. Jej starania nie dały na siebie długo czekać. Jego potężny kutas w jej ustach znowu przyjął gotowość bojową.  
- Straszliwie się boję, bo masz takiego dużego a ja jeszcze nigdy tego nie robiłam - szepnęła kiedy położył ją delikatnie na plecach sam kładąc się między jej nogami i zaczął namiętnie pieścić znacznie większe od siostry piersi. Cofnął się i językiem teraz posuwał jej muszelkę. Była bardzo mokra. Miała pyszne, aż słodziutkie dziewczęce soczki. Zaczął wędrówkę językiem do góry. Po drodze zabrał na pagony jej nóżki, które zaplotła na jego szyi. Teraz jej grotka gotowa na przyjęcie jego giganta czekała wystawiona do góry. Przedtem powiedziała mu, że jest w okresie niepłodnym i wiedział, że może ją przerżnąć do końca z pełnym wytryskiem w jej pochwie. Oparł się na jednej ręce a drugą nakierował potężny łeb swego chuja na jej malutką, nie goszczącą jeszcze żadnego kutasa pizdeczkę. Oparł żołądź o jej szparkę i zaczął lekko napierać. Czuł jak potężna głowica rozpychając jej szparkę wnika do jej wnętrza. Mała krzyczała z bólu ale wiedział, że nie może teraz ustąpić, zresztą nie pozwalało mu na to jego podniecenie i chęć przerżnięcia tej ślicznej rudowłosej małolaty. Ledwo pokonał pierwsza przeszkodę a już poczuł drugą. Pchnął teraz mocno i poczuł jak swoją olbrzymią pałą miażdży jej błonkę dziewiczą. Dziewczynka teraz już wrzeszczała i cała zesztywniała z bólu ale czuła, że to jest inny ból, taki który zamienia się w coś bardzo miłego, w coś czego nie potrafiła jeszcze określić ale w coś czego bardzo pragnęła. Znowu wszedł w nią do połowy i pomału zaczął poruszać pupą do góry i do dołu wchodząc coraz głębiej aż poczuł jej pupę na swoich udach. Wtedy zaczął jechać całą długością, ciągle zmieniając tempo i kąt penetracji. Małolata krzyczała ale teraz nie z bólu ale z bezgranicznej ekstazy ciągłego orgazmu. Opuściła nogi i oparła je teraz o jego łokcie. Teraz penetrował trochę inne rejony jej pochwy. Teraz on zmienił pozycję klękając między jej szeroko rozłożonymi dziewczęcymi udami i cały czas rżnął jej dziewiczą pizdę. Podłożył ręce pod jej pupę i podniósł ja do góry. Chwyciła się rączkami za szyję i zawisła nabita do oporu na jego chuju. Teraz unosił ja do góry tak, że prawie z niej wychodził i znowu opadała nabijając się na jego gigantyczną pałę. Czuła się szczęśliwa. Czuł że zbliża się koniec. Chciał skończyć właśnie w tej pozycji, jego ulubionej. Puścił jej pośladki i nabiła się całym ciężarem na jego kutasie i wtedy wystrzelił jak z armaty w jej pochwę potężną serią ciepłej, gęstej spermy. Rozplotła nóżki, które splatała na jego lędźwiach i cała zesztywniała wisząc na jego kutasie, który ją wypełniał i napełniał ciepłą cieczą. Ciężko dyszała w pełnym dziewczęcym, pierwszym, potężnym orgazmie. Czuł na swoim chuju jak drgają jej trzewia. On tęż przeżył gigantyczny orgazm.  
- Byłaś naprawdę cudowna - szepnął - jeśli dalej będziesz tak dobrze używać swojej pizdeczki to dasz zadowolenie wielu kutasom - powiedział i podkładając dłonie pod jej pośladki delikatnie podniósł ja do góry i ściągnął ze swojego opadającego chuja.  
- Ja też czuję się szczęśliwa, trochę obolała ale szczęśliwa - powiedziała wtulając się w jego umięśniony tors swoimi dziewczęcymi ale już dosyć dużymi cycuszkami - Dziękuję ci - pocałowała go namiętnie w usta. Położył ja na plecach sam kładąc się obok. Byli zmęczeni ale szczęśliwi. Ela, która w czasie ich stosunku zabawiała się swoją muszelką, szybko wylizała jego zwisającego penisa ze śladów krwi a później przeniosła się w krocze koleżanki i wylizała i połykała wypływającą z niej obficie mieszaninę jego spermy, jej soczków i krwi z defloracji.  
- No i jak było kumpela - spytała koleżankę.  
- Wspaniale, chociaż na początku bolało, to później najchętniej na stałe uwięziłabym w sobie olbrzyma twojego brata - powiedziała dziewczynka.  
   Od tego czasu dziewczynki bardzo często spotykały się w pokoiku Eli. Bardzo lubiły zaspokajać się same ale wręcz uwielbiały kiedy walił je swoim olbrzymim kutasem Wojtek a robił to bardzo często. CDN.

Następne części:
Siostrzany prezent 3

33 657 czyt.
79083% 48

Opowiadanie opublikowano przez wojtur24, w kategorii erotyczne.

Komentarze (4)

 
 • niska

  ~niska 27 czerwca 2013

  13 lat... nie pasuje mi to

 • Wampu

  ~Wampu 6 grudnia 2012

  Zajabiste

 • ostra

  ~ostra 2 grudnia 2012

  świetne opowiadanie

 • Pysia

  ~Pysia 1 grudnia 2012

  Świetne ! . Już nie mogę się doczekać kolejnej części :d

Polub nas
Polecamy